Smartfon CUBOT P80 256 GB / 8 GB
Wideo 3Zdjęcia 12 |
CUBOT P80 256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.58 ", 2408х1080 (20:9), 401 ppi, 60 Hz
Pamięć:256 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:MediaTek MT8788V/WA
Aparat:3 moduły, 48 MP, makro
Akumulator:5200 mAh
Waga:217 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup CUBOT P80 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CUBOT P80 - smartfon 65" FHD 8 GB i 512 GB potrójny aparat 48 MP bateria 5 | 779 zł |
Smartfon CUBOT P80 8/256GB 6.583" Fioletowy | 750 zł |
Smartfon CUBOT P80 8/256GB 6.583" Fioletowy P80 NFC | 750 zł |
Smartfon Cubot P80 8/256GB Czarny (S0451128) | 1 188 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →