Смартфон Samsung Galaxy A14 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 8Фото 24 |
Закрити
Шапка
Samsung Galaxy A14 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Exynos 850
Камера:3 модулі, 50 МП, + 5 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:201 г
Залежно від ринку, може оснащуватися різними процесорами (Exynos 850 та MediaTek Helio G80).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy A14 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG - Galaxy A14 64GB Preto SM-A145RZKUEUB | 544 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A14 LTE 4/64GB Light Green (SM-A145FLGUSEK)Samsung Galaxy A14 – to potężny smartfon, który oferuje szerokie możliwości wielozadaniowoś Rozetka.plПоскаржитись | 563 zł |
Samsung Galaxy A14 64GB/4GB - Light green6,6-calowy wy?wietlacz FHD+ (2220x1080) PLS LCD, 4G, Dual SIM, Exynos 850 Octa-core, 4GB RAM, 64GB Flash, microSD, system pot... щеrójnej kamery: g?ówny aparat o rozdzielczo?ci 50MPixel f/1.8 + ultra szerokok?tny aparat o rozdzielczo?ci 5MPixel f/2.2 + makroaparat o rozdzielczo?ci 2MPixel f/2.4 (ty?), przedni aparat o rozdzielczo?ci1 Proshop.plПоскаржитись | 799 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A14 4/64GB 6,6" SrebrnySmartfon Samsung Galaxy A14 4/64GB 6,6" srebrny Smartfon o przekątnej ekranu 6,6'', posiada 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci... щеwbudowanej. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6,6'' Wyświetlacz: PLS LCD Pamięć RAM: 4 GB Pamięć wbudowana: 64 GB Procesor: MediaTek Helio G80 Slot karty microSD: Tak System operacyjny: Android Technologia określania lokalizacji: Glonass, GPS, Galileo Rozdzielczość aparatu tylnego (Mpx): 50, 5, 2 Rozdzielczość aparatu przedniego (Mpx): 13 Czujniki: Zbliżeniowy, Czytnik linii papilarnych, Akcelerometr, Czujnik światła, Czujnik geomagnetyczny Typ wejścia USB: USB Typ C Pojemność baterii (mAh): 5000 SPECYFIKACJA TECHNICZNA Głębokość (mm): 9.1 Kolor: Srebrny Szerokość (mm): 78 Waga (kg): 0.201 Wysokość (mm): 167.7 Dual SIM: Tak Liczba rdzeni procesora: 8 Menu w języku polskim: Tak Moduł GPS: Tak Pamięć RAM (GB): 4 Pamięć wbudowana: 64 Gb Procesor: MediaTek Helio G80 Przekątna ekranu (cal): 6.6 Rozmiar karty SIM: Nano SIM Rozmiar karty SIM 2: Nano SIM Slot karty microSD: Tak System operacyjny: Android Wyświetlacz: PLS LCD Technologia określania lokalizacji: Glonass, GPS, Galileo Odtwarzacz MP3: Tak Radio FM: Tak Funkcje aparatu: Zoom Lampa błyskowa aparatu: Tak Rozdzielczość aparatu przedniego (Mpx): 13 Rozdzielczość aparatu tylnego (Mpx): 50, 5, 2 Alarm (budzik) / wibracje: Tak Czujniki: Zbliżeniowy, Czytnik linii papilarnych, Akcelerometr, Czujnik światła, Czujnik geomagnetyczny Czytnik lini papilarnych: Tak Dyktafon: Tak Dzwonki MP3 / polifoniczne: Tak Kalendarz: Tak Kalkulator: Tak Tryb głośnomówiący: Tak Bluetooth: Tak LTE: Tak NFC: Tak Wi-Fi: Tak Typ wejścia USB: USB Typ C Dodatkowe informacje: - Maksymalna pojemność karty pamięci: 1024 GB Gwarancja: 24 miesiące Pojemność baterii (mAh): 5000 Rodzaj baterii: Litowo-Jonowa Maxelektro.plПоскаржитись | 849 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A14 64GB Dual SIM srebrny (A145) GS-T-SAM-1936Wyraźny wyświetlacz Duży ekran 6.6" zapewnia najlepszą jakość obrazu** Super wydajność 8-rdzeniowy procesor zapewniający wyda... щеjność do pracy i rozrywki Pojemna bateria Wiele godzin działania na jednym ładowaniu dzięki baterii 5000 mAh Wysoka jakość zdjęć Potrójny aparat: aparat głębi, aparat makro i główny aparat 50 MP *Dostępność kolorów może się różnić w zależności od kraju, regionu i sprzedawcy. **Mierzony po przekątnej, rozmiar ekranu wynosi 6,6 cala w pełnym prostokącie i 6,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i wycięcie na kamerę. Zobacz wszystko, co kochasz, w żywych kolorach 6,6-calowy wyświetlacz FHD+ pozwoli Ci komfortowo grać, przeglądać zdjęcia i oglądać ulubione seriale, zapewniając doskonale odwzorowane barwy i kontrast. Twoje życie w nowych kolorach Smukły I nowoczesny wzór wyróżnia telefon, a kształt pozwala na wygodne trzymanie. Telefon dostępny w kolorach: czarnym, limonkowym i srebrnym*. *Dostępność kolorów może się różnić w zależności od kraju, regionu lub sprzedawcy. Bądź kreatywny dzięki wielu aparatom Uchwyć niezapomniane chwile zachowując przy tym wszystkie detale, dzięki głównemu aparatowi 50 MP. Rozszerz kąt widzenia z aparatem ultraszerokokąt Komputronik.plПоскаржитись | 599 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Samsung Galaxy A (дизайн)Порівняти в таблиці →
від 1 796 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 577 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 699 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 348 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 1 186 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 033 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 1 215 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 1 393 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 545 zł
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 995 zł
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 899 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 2 254 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
від 1 045 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 1 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 720G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 440 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Exynos 850, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г, без ЗП
від 1 049 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Samsung Exynos 9611, камера: 4 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 172 г
від 1 711 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 1 187 zł
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
Відеоогляди
Samsung Galaxy A14 Unboxing and Review
22 березня 2023333 761 перегляд
Samsung Galaxy A14 5G Review: This $200 Phone Is AMAZING
5 лютого 2023157 677 переглядів
Samsung Galaxy A14 Honest Review – Don’t Make a Mistake!
27 лютого 2023421 818 переглядів
Samsung Galaxy A14 Honest Review | 14 Days Later!
4 лютого 2023418 732 перегляда
Samsung Galaxy A14 Review
13 березня 202391 850 переглядів
Samsung Galaxy A14 Unboxing & First Impressions
16 березня 202384 946 переглядів
Samsung Galaxy A14 5G review
1 березня 20231 045 989 переглядів
Samsung Galaxy A14 vs Samsung Galaxy A13
13 березня 2023435 496 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy A14
Ціни на Samsung Galaxy A14 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A14 64 ГБ / 4 ГБ | від 440 zł | 32 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A14 128 ГБ / 4 ГБ | від 578 zł | 25 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A14 128 ГБ / 6 ГБ | від 783 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 549 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
від 580 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП