Smartfon Samsung Galaxy Fold5 256 GB
Zdjęcia 11 |
Samsung Galaxy Fold5 256 GB
2023 rokFoldaparatofonflagowiecdobry dźwiękskładany120 HzNFCbrak karty microSDodporny na uderzeniafast chargeładowanie bezprzewodowebypass chargestereoDolby AtmosHi-ResUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 4.0Wi-Fi 7bezramkowyUltra cienkibrak ładowarki
Wyświetlacz:7.6 ", 2176x1812, 373 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 8 Gen 2
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 12 MP, i 10 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4400 mAh
Waga:253 g
Główny wyświetlacz jest kompatybilny z rysikiem (S Pen Fold Edition lub S Pen Pro). Zewnętrzny wyświetlacz po złożeniu: 6,2", 2316x904, Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, pokryty szkłem Corning Gorilla Glass Victus+.
Optyczna stabilizacja aparatu głównego i teleobiektywu. Obsługa trybu HDR10+ podczas nagrywania wideo głównym aparatem.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy Fold5 256 GB
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung F946B Galaxy Z Fold5 5G 256 GB/12 GB RAM Dual-SIM Phantom Black SM | 8 206 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold5 5G 12/256GB Czarny SM-F946BZKBEUE | 7 599 zł |
Smartfon Samsung Galaxy Z Fold5 12/256GB 7,6" 120Hz Niebieski SM-F946BLBBE | 8 799 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold 5 12/256GB 5G 7.6" 120Hz Błękitny SM-F946 | 8 299 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy Z Fold 5 12/256GB 5G 7.6" 120Hz Błękitny SM-F946 | 8 299 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Samsung Galaxy Fold5
Ceny na Samsung Galaxy Fold5 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Fold5 256 GB | od 5 295 zł | 30 oferty | ||
Samsung Galaxy Fold5 512 GB | od 5 948 zł | 31 oferta | ||
Samsung Galaxy Fold5 1 TB | od 5 499 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →