Smartfon Samsung Galaxy M34 5G 128 GB / 6 GB
Wideo 2Zdjęcia 19 |
Samsung Galaxy M34 5G 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 2340x1080 (19.5:9), 396 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Exynos 1280
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP
Wideo:4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:6000 mAh
Waga:208 g
Duży ekran z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Wsparcie 5G. Główny poczwórny aparat. Szybkie ładowanie akumulatora przewodowego.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy M34 5G 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 53 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy M34 5G 128GB/6GB Dual Sim Azul SM-M346BDBFXEOWyświetlacz Super AMOLED 16,42 cm (6,5"), rozdzielczość FHD+, 1080 x 2340 pikseli chroniony szkłem Corning Gorilla Glass 5
5... więcej0 MP + 8 MP + 2 MP potrójna konfiguracja aparatu - True 50MP No Shake Cam (F1.8) aparat główny + 8 MP (F2.2) + 2MP (F2.4) | 13MP (F2.0) aparat przedni
Akumulator litowo-jonowy 6000 mAH, 1 rok gwarancji producenta na urządzenie i 6 miesięcy gwarancji producenta na akcesoria do skrzynki odbiorczej, w tym baterie od daty zakupu
4 generacje aktualizacji systemu operacyjnego i 5 lat aktualizacji zabezpieczeń Exynos 1280 Octa Core 2,4 GHz z obsługą 12 pasm dla prawdziwego doświadczenia 5G Amazon.plZłóż skargę | 949 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy M34 5G 6/128GB Niebieski (Blue) SM-M346BZBSamsung Galaxy M34 5G to smartfon wyposażony w wyświetlacz 6.5" Super Amoled 120 Hz, procesor Exynos 1280, aparat tylny 50 MP... więcej+ 8 MP + 2 MP oraz aparat do selfie 13 MP. Elegancki wygląd zapewnia połyskujący wzór na tylnej pokrywie oraz metalowe ramki okalające obiektywy kamery.Wyświetl MediaMarkt.plZłóż skargę | 999 zł |
Smartfon Samsung Galaxy M34 6/128GB 6,5" 120Hz 5G GranatowySmartfon Samsung Galaxy M34 6/128GB 6,5" 120Hz 5G bateria 6000mAh Granatowy Smartfon Samsung Galaxy M34 6/128GB oferuje dosko... więcejnałą wydajność dzięki 6GB pamięci RAM i 128GB przestrzeni na dane. Ekran o przekątnej 6,5" i częstotliwości 120Hz gwarantuje płynność obrazu. Aparat pozwala na robienie profesjonalnych zdjęć, a bateria 6000mAh zapewnia długotrwałe korzystanie z urządzenia. Korzystanie z sieci 5G zapewnia szybki transfer danych. Granatowy kolor dodaje elegancji. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Aparat główny: 50 + 8 + 2 MPix System operacyjny: Android Procesor: Samsung Exynos 1280 Pamięć RAM [GB]: 6 Pamięć wbudowana: 128GB Przekątna ekranu: 6.5" Bateria: 6000mAh Dual SIM Czytnik linii papilarnych NFC Kolor: Navy Blue Czysty obraz. Komfort dla oczu. Wyświetlacz 6,5" FHD+ Super AMOLED 120 Hz Detale, które możesz poczuć. 6,5-calowy wyświetlacz FHD+ Super AMOLED 120 Hz zapewnia krystalicznie czysty obraz dzięki jasności 1000 nitów, wydobywając szczegóły nawet w pełnym słońcu dzięki funkcji Vision Booster. Z kolei ochrona przed niebieskim światłem pozwala na komfortowe oglądanie ulubionych seriali. Gotowy na Twój najlepszy moment Aparat z wieloma obiektywami, zdjęcia z wielu perspektyw Zatrzymaj każdą chwilę. Aparat 50 MP w Galaxy M34 5G rejestruje żywe szczegóły, a wzmocniony OIS poprawia stabilizację wideo. Remaster zdjęć/GIF Zmień swoje ulubione pliki GIF i zdjęcia w żywe obrazyu o wysokiej jakości. Wymazywanie obiektów Możesz udoskonalić swoje ujęcia, usuwając niechciane obiekty, cienie lub odbite światło za pomocą opcji gumki do usuwania obiektów. Wyodrębnianie tekstu Nie potrzebujesz długopisu. Wyodrębnij z obrazu określony tekst lub cyfry, by udostępnić znajomym, zadzwonić lub wejść na stronę internetową. Skanowanie dokumentów Bez skanera, bez problemu. Galaxy M34 5G czyta dokumenty, wizytówki i dowody osobiste, a także skanuje je dla uzyskania czystych, jednolitych obrazów. Dotrzymaj kroku wytrzymałej baterii Bateria o pojemności 6000 mAh (typowa) + superszybkie ładowanie Bateria o pojemności 6000 mAh (typowo) wydłuża czas pracy z każdym ładowaniem. Dzięki funkcji superszybkiego ładowania możesz szybko wrócić do pracy i zoptymalizować zużycie baterii dzięki adaptacyjnemu oszczędzaniu energii. Inspirowane prostotą Dajemy ci to, co najważniejsze. Galaxy M34 5G całą technologię kryje w eleganckiej obudowie wykończonej na wysoki połysk w połączeniu z mieniącym się wzorem i elegancką, metalową ramką aparatu na tylnej obudowie. Przyspiesz działanie dzięki ośmiordzeniowem Maxelektro.plZłóż skargę | 1 449 zł |
Samsung Samsung Galaxy M34 5G SM-M346BZSFXEO | 999 zł |
Smartfon Samsung Galaxy M34 5G 128GB Dual SIM granatowy (M346) GS-T-SAM-204 najważniejsze cechy Wyświetlacz Wyświetlacz 6,5" FHD+ Super AMOLED 120 Hz: Najlepsze wrażenia z oglądania Bateria Bateria 6... więcej000 mAh (typowa): Wytrzymała bateria Procesor Ośmiordzeniowy x 5G: Potężny i superszybki Aparat Aparat 50 MP z OIS: Uchwyć szczegóły Czysty obraz. Komfort dla oczu. Wyświetlacz 6,5" FHD+ Super AMOLED 120 Hz Detale, które możesz poczuć. 6,5-calowy wyświetlacz FHD+ Super AMOLED 120 Hz zapewnia krystalicznie czysty obraz dzięki jasności 1000 nitów, wydobywając szczegóły nawet w pełnym słońcu dzięki funkcji Vision Booster. Z kolei ochrona przed niebieskim światłem pozwala na komfortowe oglądanie ulubionych seriali. *Obraz na ekranie stanowi symulację w celach ilustracyjnych. **Mierzony po przekątnej rozmiar ekranu wynosi 6,5" w pełnym prostokącie i 6,3" z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty obszar wyświetlania jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i wcięcie na aparat. ***Kamera na ekranie może obsługiwać częstotliwość odświeżania mniejszą niż 120 Hz podczas uruchamiania niektórych aplikacji. ****1000 nitów przy HBM (tryb wysokiej jasności). *****Wyświetlac Komputronik.plZłóż skargę | 999 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Samsung Galaxy M (średnie/design)Porównaj w tabeli →
od 1 900 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 173 g, super cienki
od 684 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 206 g, brak ładowarki
od 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 899 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 2 021 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 176 g, super cienki
od 681 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 887 zł
6.6 ", 266 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 1 699 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 899 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 1 344 zł
6.4 ", 403 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 9611, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 6000 mAh, 188 g
od 1 059 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
Wideo recenzje
Samsung Galaxy M34 5G Unboxing - Amazon India Retail Unit
15 lipca 202318 542 przegląd
Samsung Galaxy M34 5G: How to insert SIM and microSD card
16 lipca 202344 025 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 783 zł
6.6 ", 399 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Exynos 850, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g, brak ładowarki
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 841 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 869 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 954 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 914 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki