Smartfon Poco X5 128 GB / 6 GB
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Poco X5 128 GB / 6 GB
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Snapdragon 695 5G
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 8 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:189 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Poco X5 128 GB / 6 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon POCO X5 5G 6/128GB DualSim Black (MZB0D6OEU)6.67-calowy wyświetlacz AMOLED Niewiary Rozetka.plZłóż skargę | 1 049 zł |
Xiaomi Poco X5 5G Dual Sim 6GB RAM 128GB - Green | 1 599 zł |
Smartfon Xiaomi POCO X5 5G 6/128GB Czarny | 1 028 zł |
Poco X5 5g 6gb/128gb 6.67´´ Dual Sim Zielony POCO X5 5G 6-128 GREEMając wszystko jest wszystko:- 120Hz FHD+ AMOLED DotDisplay- Procesor Snapdragon® 695 - Szybkie ładowanie 33W- 48 MP potrójna... więcejaparatura z AICiesz się wyjątkowymi obrazami:- POCO X5 5G został wyposażony w stylowy 120 Hz ekran AMOLED, który wyróżnia się na tle konkurencji. Ciesz się niesamowitymi obrazami i wydajnością przy lepszym zużyciu energii.Płynnie tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 015 zł |
Smartfon Xiaomi POCO X5 5G 6/128GB Zielony | 1 028 zł |
Seria Poco X (średnie+)Porównaj w tabeli →
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 454 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 080 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 353 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 1 015 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 199 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 200 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 841 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 449 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
od 1 000 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 635 zł
dobry dźwięk, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 732G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, FaceID, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5160 mAh, 215 g
od 1 699 zł
5G, 6.6 ", 407 ppi, 144 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5080 mAh, 200 g
od 1 436 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 1 510 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5100 mAh, 181 g
Wideo recenzje
اخيرااا .. سعر و مواصفات Poco X5 5G !! افضل هاتف بسعر 4 ملايين
8 lutego 20234 757 przegląd
5 SMARTPHONE MAS SULIT kay POCO X5 !
8 lutego 202366 211 przegląd
Modyfikacje Poco X5
Ceny na Poco X5 |
---|---|---|---|---|
Poco X5 128 GB / 6 GB | od 1 015 zł | 5 oferty | ||
Poco X5 256 GB / 8 GB | od 841 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 841 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 1 178 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 4 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 914 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 1 250 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 480 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 152 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4310 mAh, 173 g
od 902 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 860 zł
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 208 g, brak ładowarki
od 875 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 1 000 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Exynos 1280, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 198 g
od 954 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 4 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g