Смартфон Poco M5s 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 16Фото 15 |
Poco M5s 64 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G95
Камера:4 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:179 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco M5s 64 ГБ / 4 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon XIAOMI Poco M5s 4/64GB 6.43" SzaryDzięki aparatowi 64 MP o wysokiej rozdzielczości Twoje zdjęcia będą zachwycające i niezwykle wyraźne. Natomiast supernowoczes... щеny algorytm wspomagany sztuczną inteligencją poprawi ich wyraźność i kolory, co da Ci niespotykane dotąd pole do eksperymentowan Electro.plПоскаржитись | 500 zł |
Smartfon XIAOMI Poco M5s 4/64GB 6.43" SzaryDzięki aparatowi 64 MP o wysokiej rozdzielczości Twoje zdjęcia będą zachwycające i niezwykle wyraźne. Natomiast supernowoczes... щеny algorytm wspomagany sztuczną inteligencją poprawi ich wyraźność i kolory, co da Ci niespotykane dotąd pole do eksperymentowan Avans.plПоскаржитись | 500 zł |
Smartfon XIAOMI Poco M5s 4/64GB 6.43" Szary 43203Dzięki aparatowi 64 MP o wysokiej rozdzielczości Twoje zdjęcia będą zachwycające i niezwykle wyraźne. Natomiast supernowoczes... щеny algorytm wspomagany sztuczną inteligencją poprawi ich wyraźność i kolory, co da Ci niespotykane dotąd pole do eksperymentowan Mediaexpert.plПоскаржитись | 500 zł |
Smartfon POCO M5s 4/64GB Grafitowy (MZB0CIREU) | 686 zł |
POCO M5s 4/64GB SzaryGniazdo słuchawkowe 3,5mm Uwagi: * Smartfony przedstawione na tej stronie mają charakter... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 499 zł |
Серія Poco M (середні)Порівняти в таблиці →
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 948 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 499 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 505 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 729 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 188 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 429 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 471 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 867 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
АксесуариВсі аксесуари для Poco M5s 64GB →
Відеоогляди
POCO M5s - RECENZJA - Ma CECHĘ FLAGOWCA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
14 вересня 202216 332 перегляда
POCO M5s Recenzja | Ale POCO to jest?
20 вересня 20226 389 переглядів
HTC Desire 22 Pro - vs - XIAOMI Poco M5s (porównanie)
3 червня 2023477 переглядів
بوكو M5s || افضل خيار اذا عندك 250 الف دينار
10 жовтня 202269 995 переглядів
POCO M5 & M5S / Best budget phone / Under 20000 / Full details and review / *ohoooo*
8 вересня 2022122 перегляда
POCO M5s: Unboxing + Key Features!
26 вересня 20222 049 переглядів
Xiaomi Poco m5s vs Nokia g400 camera test
30 серпня 2022150 переглядів
Pilih aku atau dia ! Poco M5 vs Poco M5s
21 листопада 2022190 переглядів
Poco M5S Unboxing | First Look | Full Specifications | #shorts #PocoM5S #ytshorts
14 вересня 2022355 переглядів
Poco M5s নতুন ধামাকা।Poco M5s bangla review।Poco M5s price in Bangladesh
2 вересня 2022377 переглядів
Poco M5s vs Motorola moto e22s || Motorola Moto e22s vs Poco M5s
1 вересня 2022350 переглядів
Poco M5S - 90 Hz Amoled, Mediatek Helio G95, Specifications, Price & Launch Date In India
27 липня 2022142 перегляда
XIAOMI POCO M5s 4G VS INFINIX NOTE 12 PRO FULL SPECIFICATION COMPARISON
9 вересня 2022730 переглядів
POCO M5s VS Infinix Note 11S | Camera | Body | AnTuTu Benchmark | Display | Full Comparison.
27 вересня 20221 014 переглядів
POCO M5 & M5s Review
5 вересня 2022245 переглядів
Just a Quick Unboxing Video of The POCO M5s
16 вересня 2022627 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Poco M5s
Ціни на Poco M5s |
---|---|---|---|---|
Poco M5s 64 ГБ / 4 ГБ | від 499 zł | 5 пропозицій | ||
Poco M5s 128 ГБ / 4 ГБ | від 599 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 676 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г