Smartfon Poco M5s 64 GB / 4 GB
Wideo 16Zdjęcia 15 |
Poco M5s 64 GB / 4 GB
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 60 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G95
Aparat:4 moduły, 64 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:179 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Poco M5s 64 GB / 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon XIAOMI Poco M5s 4/64GB 6.43" SzaryDzięki aparatowi 64 MP o wysokiej rozdzielczości Twoje zdjęcia będą zachwycające i niezwykle wyraźne. Natomiast supernowoczes... więcejny algorytm wspomagany sztuczną inteligencją poprawi ich wyraźność i kolory, co da Ci niespotykane dotąd pole do eksperymentowan Electro.plZłóż skargę | 500 zł |
Smartfon XIAOMI Poco M5s 4/64GB 6.43" SzaryDzięki aparatowi 64 MP o wysokiej rozdzielczości Twoje zdjęcia będą zachwycające i niezwykle wyraźne. Natomiast supernowoczes... więcejny algorytm wspomagany sztuczną inteligencją poprawi ich wyraźność i kolory, co da Ci niespotykane dotąd pole do eksperymentowan Avans.plZłóż skargę | 500 zł |
Smartfon XIAOMI Poco M5s 4/64GB 6.43" Szary 43203Dzięki aparatowi 64 MP o wysokiej rozdzielczości Twoje zdjęcia będą zachwycające i niezwykle wyraźne. Natomiast supernowoczes... więcejny algorytm wspomagany sztuczną inteligencją poprawi ich wyraźność i kolory, co da Ci niespotykane dotąd pole do eksperymentowan Mediaexpert.plZłóż skargę | 500 zł |
POCO M5s - 4/64GB / Grey - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Dar | 1 099 zł |
POCO M5s 4/64GB SzaryGniazdo słuchawkowe 3,5mm Uwagi: * Smartfony przedstawione na tej stronie mają charakter... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 499 zł |
Seria Poco M (średnie)Porównaj w tabeli →
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 969 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 499 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 499 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 475 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 666 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 429 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 477 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 868 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
Wideo recenzje
POCO M5s - RECENZJA - Ma CECHĘ FLAGOWCA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
14 września 202216 332 przegląd
POCO M5s Recenzja | Ale POCO to jest?
20 września 20226 389 przegląd
HTC Desire 22 Pro - vs - XIAOMI Poco M5s (porównanie)
3 czerwca 2023473 przegląd
بوكو M5s || افضل خيار اذا عندك 250 الف دينار
10 października 202269 995 przegląd
POCO M5 & M5S / Best budget phone / Under 20000 / Full details and review / *ohoooo*
8 września 2022122 przegląd
POCO M5s: Unboxing + Key Features!
26 września 20222 049 przegląd
Xiaomi Poco m5s vs Nokia g400 camera test
30 sierpnia 2022148 przegląd
Pilih aku atau dia ! Poco M5 vs Poco M5s
21 listopada 2022190 przegląd
Poco M5S Unboxing | First Look | Full Specifications | #shorts #PocoM5S #ytshorts
14 września 2022355 przegląd
Poco M5s নতুন ধামাকা।Poco M5s bangla review।Poco M5s price in Bangladesh
2 września 2022377 przegląd
Poco M5s vs Motorola moto e22s || Motorola Moto e22s vs Poco M5s
1 września 2022350 przegląd
Poco M5S - 90 Hz Amoled, Mediatek Helio G95, Specifications, Price & Launch Date In India
27 lipca 2022142 przegląd
XIAOMI POCO M5s 4G VS INFINIX NOTE 12 PRO FULL SPECIFICATION COMPARISON
9 września 2022730 przegląd
POCO M5s VS Infinix Note 11S | Camera | Body | AnTuTu Benchmark | Display | Full Comparison.
27 września 20221 014 przegląd
POCO M5 & M5s Review
5 września 2022245 przegląd
Just a Quick Unboxing Video of The POCO M5s
16 września 2022627 przegląd
Modyfikacje Poco M5s
Ceny na Poco M5s |
---|---|---|---|---|
Poco M5s 64 GB / 4 GB | od 499 zł | 5 oferty | ||
Poco M5s 128 GB / 4 GB | od 599 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 155 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 748 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 022 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g