Смартфон Poco M4 Pro 256 ГБ / 8 ГБ (43710)
Відео 34Фото 16 |
Солідний смартфон середнього класу з врівноваженими «залізними» характеристиками і соковитою AMOLED-панеллю в якості екрану. По діагоналі розміри дисплея у мобільного пристрою складають 6.43 дюймів. Дозвіл біля екрану відповідає формату Full HD +(2400х1080 пікселів), а частота його оновлення підвищена до 90 Гц. Пристойну продуктивність смартфону забезпечує восьмиядерний чіпсет MediaTek Helio G96, що підкріплюється 8/128 ГБ бортової пам'яті.
Для розширення місткості штатного сховища даних користувачеві знадобиться вдатися до послуг комбінованого слота, який призначений або під картку microSD і одну SIM, або ж суто під дві «сімки». Камери Poco M4 Pro 256GB представлені потрійним тильним фотомодулем 64 + 8 + 2 МП і фронталкой на 16 МП в острівному отворі екрану. По частині комунікацій смартфон має NFC-модулем і фірмовим ІЧ-портом. Є у моделі і бічний дактилоскопічний сканер. Автономну роботу девайса підтримує акумуляторна батарея ємністю 5000 мАгод з швидкою 33-ватною зарядкою по дроту.
Купити Poco M4 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Xiaomi POCO M4 Pro 4G 256GB/8GB - Power Black | 947 zł |
Poco M4 Pro 8gb/256gb 6.4´´ Przezroczysty MZB0B1AEU | 867 zł |
POCO M4 Pro 8/256GB Czarny | 895 zł |
Модификації Poco M4 Pro
Ціни на Poco M4 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco M4 Pro 64 ГБ / 6 ГБ | від 188 zł | 1 пропозиція | ||
Poco M4 Pro 128 ГБ / 6 ГБ | від 729 zł | 4 пропозиції | ||
Poco M4 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 867 zł | 3 пропозиції |