Smartfon Poco M4 Pro 256 GB / 8 GB (43710)
Wideo 34Zdjęcia 16 |
Solidny smartfon ze średniej półki o wyważonych właściwościach „żelaznych” i soczystym panelu AMOLED jako ekran. Po przekątnej wymiary wyświetlacza urządzenia mobilnego to 6,43 cala. Rozdzielczość ekranu odpowiada formatowi Full HD+ (2400x1080 pikseli), a jego częstotliwość odświeżania została zwiększona do 90 Hz. Przyzwoitą wydajność smartfona zapewnia ośmiordzeniowy chipset MediaTek Helio G96, wspierany przez 8/128 GB wbudowanej pamięci.
Aby zwiększyć pojemność standardowego przechowywania danych, użytkownik będzie musiał skorzystać z usług połączonego gniazda, które jest przeznaczone albo na kartę microSD i jedną kartę SIM, albo wyłącznie na dwie karty SIM. Aparaty Poco M4 Pro 256 GB są reprezentowane przez potrójny tylny moduł fotograficzny 64 + 8 + 2 MP i przedni aparat 16 MP w otworze ekranu wyspy. Pod względem komunikacyjnym smartfon posiada moduł NFC oraz autorski port podczerwieni. Model posiada również boczny skaner linii papilarnych. Autonomiczną pracę urządzenia wspiera akumulator o pojemności 5000 mAh z szybkim 33-watowym ładowaniem przewodowym.
Kup Poco M4 Pro 256 GB / 8 GB
Xiaomi POCO M4 Pro 4G 256GB/8GB - Power Black | 1 195 zł |
Xiaomi Poco M4 Pro 8gb/256gb 6.4´´ Przezroczysty MZB0B1AEU | 871 zł |
POCO M4 Pro 8/256GB Czarny | 927 zł |
Xiaomi Poco M4 Pro 8gb/256gb 6.4´´ Przezroczysty POCO M4 P 4G 8-256 BL | 871 zł |
Modyfikacje Poco M4 Pro
Ceny na Poco M4 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco M4 Pro 64 GB / 6 GB | od 188 zł | 1 oferta | ||
Poco M4 Pro 128 GB / 6 GB | od 666 zł | 5 oferty | ||
Poco M4 Pro 256 GB / 8 GB | od 871 zł | 4 oferty |