Smartfon Poco M6 Pro 512 GB / 12 GB
Wideo 4Zdjęcia 23 |
Poco M6 Pro 512 GB / 12 GB
256 GB / 8 GB512 GB / 12 GB
Wyświetlacz:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, + karta pamięci, RAM 12 GB
Procesor:Helio G99-Ultra
Aparat:3 moduły, 64 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:179 g
Dźwięk z certyfikatem Dolby Atmos i Hi-Res. Zaktualizuj do Androida 14 z HyperOS.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Poco M6 Pro 512 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Poco M6 Pro 12 GB 512 GB Negro MZB0G1GEUnan
Cellular technology : 4G
Display.size : 6.67 inches
Manufacturer : Xiaomi
Memory storage capacity : 256.0 GB
Operati... więcejng system : Android 13.0
Wireless network technology : GSM
Wireless provider : 1und1
Transportation restrictions : {modes:["AIR"," Amazon.plZłóż skargę | 1 099 zł |
POCO Smartfon POCO M6 Pro 12/512GB Niebieski Niebiesko-czarnyPoco M6 Pro to smartfon wyposażony wyświetlacz Flow Amoled o przekątnej 6.67 cala z ultrasmukłymi ramkami, który zapewnia naj... więcejwyższej jakości wrażenia wizualne. Potrójny aparat 64 MP z OIS umożliwia robienie ostrych zdjęć, a bateria 5000 mAh obsługująca ładowanie 67 W zagwarantuje doskonałą mobilność.Ciesz się stabilniejszym przeglądaniem i dokładniejszym dotykiem podczas gry dzięki wyświetlaczowi z ekranem dotykowym o super rozdzielczości 16x2. W trybie Game Turbo wiodąca w branży natychmiastowa częstotliwość próbkowania dotyku wynosząca do 2160 Hz umożliwia uchwycenie dotyku ekranu w najkrótszym czasie, zapewniając o wiele szybszą kontrolę podczas grania w gry. Wyświetlacz jest kolejną nowością w serii M i zawiera wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych, zapewniający łatwy i bezpieczny dostęp.POCO M6 Pro to pierwszy smartfon z serii M wyposażony w Ois, obsługujący konfigurację potrójnego aparatu 64 MP, zapewniającą lepsze możliwości robienia zdjęć i nagrywania filmów. System optycznej stabilizacji obrazu redukuje drgania aparatu, zapewniając wyższą jakość i ostrość, co pozwala na uzyskanie profesjonalnych rezultatów nawet w przypadku zwykłych fotografii. Ciesz się lepszą jakością wideo dzięki OIS oraz EIS zapewniającym podwójną stabilność z Film Camera, umożliwiając nagrywanie wideo z większą wyrazistością, zapewniając wysoką jakość obrazu za każdym razem. Poco M6 Pro dodatkowo otwiera drogę do większej kreatywności dzięki aparatowi Film Camera, obsługującemu 12 filtrów filmowych i 8 ramek filmowych, co daje większe możliwości twórcze i umożliwia udostępnianie zapadających w pamięć wizualizacji w mediach społecznościowy MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Smartfon POCO M6 Pro 12/512GB Niebieski GS-T-XIA-1146POCO M6 Pro - Nowy poziom prędkości Niezwykłe doświadczenie oglądania dzięki pierwszemu w serii wyświetlaczowi Flow Amoled Wy... więcejposażony w „pierwszy w serii” wyświetlacz Flow AMOLED o przekątnej 6,67 cala z ultrasmukłymi ramkami POCO M6 Pro zapewnia najwyższej jakości wrażenia wizualne podczas oglądania filmów, przeglądania mediów społecznościowy Komputronik.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Smartfon XIAOMI Poco M6 Pro 12/512GB 6.67" 120Hz CzarnyWyposażony w doskonały 6,67-calowy wyświetlacz Flow AMOLED z ultracienkimi ramkami, POCO M6 Pro zapewnia najwyższej jakości w... więcejrażenia wizualne podczas wciągającego oglądania filmów, przeglądania mediów społecznościowy Electro.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Smartfon XIAOMI Poco M6 Pro 12/512GB 6.67" 120Hz CzarnyWyposażony w doskonały 6,67-calowy wyświetlacz Flow AMOLED z ultracienkimi ramkami, POCO M6 Pro zapewnia najwyższej jakości w... więcejrażenia wizualne podczas wciągającego oglądania filmów, przeglądania mediów społecznościowy Avans.plZłóż skargę | 1 099 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Poco M (średnie)Porównaj w tabeli →
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 948 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 599 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 499 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 505 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 729 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 499 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 188 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 429 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 471 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 867 zł
6.43 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
Wideo recenzje
POCO X6 vs POCO X6 Pro vs POCO M6 Pro - Which Should You Buy?
11 stycznia131 664 przegląd
POCO X6 Pro 5G VS POCO M6 Pro - Camera Comparison & Differences
11 stycznia31 892 przegląd
POCO M6 Pro Review
11 stycznia41 801 przegląd
Poco M6 Pro review
19 stycznia187 967 przegląd
Modyfikacje Poco M6 Pro
Ceny na Poco M6 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco M6 Pro 256 GB / 8 GB | od 899 zł | 9 oferty | ||
Poco M6 Pro 512 GB / 12 GB | od 948 zł | 33 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g