Smartfon Poco M5 64 GB / 4 GB
Wideo 14Zdjęcia 24 |
Niedrogi smartfon ze zrównoważonym wyposażeniem. Na czele przedniego panelu urządzenia znajduje się ekran IPS o przekątnej 6,58 cala, rozdzielczości obrazu 2400x1080 pikseli i zwiększonej częstotliwości odświeżania 90 Hz. Przedni obiektyw aparatu o rozdzielczości 5 MP jest tutaj wpisany we wzór w kształcie kropli. Plastikowy „tył” smartfona na całej szerokości pokryty jest czarną ozdobną platformą z logo POCO i trzema „oczkami” głównego aparatu.
Do roli wiodącego czujnika obrazu tylnego modułu fotograficznego przypisano matrycę 50 MP, de facto towarzyszy jej czujnik makro 2 MP i czujnik 2 MP do rozmywania tła. Sercem pod maską smartfona jest ośmiordzeniowy chipset MediaTek Helio G99, zbudowany w technologii 6-nanometrowej. Pamięć w modelu to 4/64 GB z możliwością rozszerzenia pojemności zwykłej pamięci masowej za pomocą gniazda hybrydowego. Poco M5 64GB uzbrojony w boczny skaner linii papilarnych, port podczerwieni, moduł NFC i baterię 5000 mAh. Bateria smartfona obsługuje szybkie przewodowe ładowanie 18W.
Kup Poco M5 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 22 →Smartfon XIAOMI Poco M5 4/64GB 6.58" 90Hz Zielony | 500 zł |
Smartfon XIAOMI Poco M5 4/64GB 6.58" 90Hz Zielony | 500 zł |
Smartfon XIAOMI Poco M5 4/64GB 6.58" 90Hz Zielony 42476 | 500 zł |
Smartfon POCO M5 4/64GB Zielony (42501) | 831 zł |
Smartfon Xiaomi Poco M5, 4/64 GB, czarny | 580 zł |
Modyfikacje Poco M5
Ceny na Poco M5 |
---|---|---|---|---|
Poco M5 64 GB / 4 GB | od 470 zł | 23 oferty | ||
Poco M5 128 GB / 4 GB | od 505 zł | 15 oferty |