Smartfon Realme 9i 64 GB / 4 GB
Wideo 27Zdjęcia 8 |
Realme 9i 64 GB / 4 GB
64 GB / 4 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 2412х1080 (20:9), 400 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Snapdragon 680 4G
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:190 g
Moduł NFC został dodany tylko w modelach dla Rosji. W wersji globalnej nie ma NFC.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Realme 9i 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
realme 9i 464GB smartphone Prism Blue RMX3491Jakość wrażeń wizualnych
Wyprodukowane w fabrykach, które przestrzegają ścisłych procedur kontroli produkcji
Produkt podleg... więceja ścisłej kontroli jakości
Produkt stworzony w technologii
Jakość i prostota Amazon.plZłóż skargę | 520 zł |
Smartfon Realme 9i 4/64GB Niebieski (S0439916) | 534 zł |
Smartfon Realme 9I, 4/64 GB, niebieskiRealme 9i Wyższy poziom mocy Procesor Qualcomm Snapdragon 680 Do 11 GB dynamicznej pamięci RAM Ładowanie Dart 33 W Potrójny i... więcejnteligentny aparat 50 MP Pojemny... EmpikZłóż skargę | 499 zł |
Realme 9i Dual Sim 4GB RAM 64GB - Prism Black | 687 zł |
Realme 9i 4gb/64gb 6.6´´ Niebieski TKORALSZA0111 | 536 zł |
Realme 9i 4/64GB NiebieskiTechnologia Inherit DRE wprowadza dodatkowe 5GB wirtualnej pamięci RAM do realme 9i CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 499 zł |
Smartfon Realme 9I, 4/64 GB, czarnyRealme 9i 4/64 Dual SIM Black realme 9i 4/128GB to idealny wybór dla każdego, kto szuka zaawansowanych funkcji w designerskie... więcejj obudowie. Jest on napędzany pr... EmpikZłóż skargę | 718 zł |
Seria Realme 1-x (średnie)Porównaj w tabeli →
od 2 049 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 425 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 499 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 038 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 995 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 739 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 684 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 395 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 302 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 100 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 182 g
od 499 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 759 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 290 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 1 474 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 000 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 1 399 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
Wideo recenzje
realme 9i 5G - moc i szybkość w jednym? Ale czy na pewno?
27 listopada 20222 085 przegląd
realme 9i - (nie)udany smartfon
6 marca 20222 336 przegląd
realme 9i | Pierwsze Wrażenia
16 lutego 20221 759 przegląd
Realme 9i 5G (2022) | Nowy Świetniak do 1000zł! Recenzja
27 października 20224 759 przegląd
REDMI Note 11 vs realme 9i SPEED TEST Snapdragon 680
24 maja 2022562 przegląd
realme 9i vs MOTOROLA Moto g31 SPEED TEST Snapdragon 680 vs Helio G85
19 sierpnia 20222 137 przegląd
Redmi Note 11 Recenzja - LEPSZY niż realme 9i? | Wszystko co trzeba wiedzieć #PrzedZakupem
27 lutego 202215 198 przegląd
Realme 9i || Unboxing || First Impressions || Review || Better than Realme 8i ||
27 stycznia 20221 227 przegląd
Realme 9i Unboxing and Review
4 grudnia 2022418 przegląd
Realme 9i Unboxing & First Look Downgrade Ya Upgrade ? Best Mobile Under 15000 ? | 9i vs Realme 8i
1 lutego 20221 526 przegląd
Realme 9i 5G || Quick Unboxing || In Telugu || Flipkart Big Billion Days Sale ||
27 października 2022618 przegląd
Realme 9i 4Gb 64Gb Unboxing best parice 2023
27 stycznia 20232 107 przegląd
Realme 9i 5G Unboxing & Honest Review Budget #5G Smartphone in Hindi @tech2brothers
26 listopada 2022437 przegląd
REALME 9i UNBOXING | AI Beauty 2.0
26 lutego 2022456 przegląd
Realme 9i 5G 2022 unboxing and first impression s | Realme 9i 5G a offline phone from Realme
27 sierpnia 2022358 przegląd
Realme 9i unboxing//Asli sach snapdragon 680?
27 stycznia 2022256 przegląd
Realme 9i 5G unboxingFirst Look Mediatek Dimensity 810 5G Processor 6.6 inch Full HD+ Display
3 września 2022445 przegląd
Realme 9i Unboxing & Initial Impressions नेपालीमा
13 marca 2022361 przegląd
Realme 9i 5G Unboxing And First Impressions
18 sierpnia 2022603 przegląd
Realme 5g Unboxing & Review | Realme 9i 5g 6gb & 128gb First Look
2 listopada 2022268 przegląd
Realme 9i 5G Unboxing |Killer Look Realme 9i 5G Price & Specifications |realme 9i 5g review
18 sierpnia 2022170 przegląd
Realme 9i Unboxing: 50MP AI Camera and Lot More
22 lutego 2022469 przegląd
REALME 9i 5G - UNBOXING & REVIEW - TAMIL
18 sierpnia 202232 295 przegląd
Realme 9i Unboxing#trending #viral #zaissvlogs
27 lipca 20222 179 przegląd
Realme 9i Unboxing & First Impression | 50MP | 5000MAH Battery
21 kwietnia 2022139 przegląd
realme 9i 5g va moto g62 5g || comparison || price || specs
18 sierpnia 20223 342 przegląd
realme 9i 5g vs redmi note 10t | realme 9i 5g | redmi note 10t 5g review
19 sierpnia 20221 614 przegląd
Modyfikacje Realme 9i
Ceny na Realme 9i |
---|---|---|---|---|
Realme 9i 64 GB / 4 GB | od 499 zł | 7 oferty | ||
Realme 9i 128 GB / 4 GB | od 759 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 549 zł
6.78 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 205 g
od 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 482 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 2 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 181 g
od 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 201 g
od 428 zł
6.5 ", 270 ppi, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 194 g
od 662 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 207 g
od 499 zł
6.5 ", 268 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, MT6765V/CB Helio G37, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 656 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 693 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 414 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g