Смартфон Realme 12 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 19 |
Закрити
Шапка
Realme 12 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ512 ГБ / 12 ГБ
2024 рік1-x (середні)120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереонемає 3.5 ммWi-Fi 6екран-водоспад
Екран:6.7 ", вигнутий, 2412х1080 (20:9), 392 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 7s Gen 2
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, та 64 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:196 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme 12 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
realme Smartfon 12 Pro 5G 8 256 GB aparat peryskopowy do portretów Sony IMKamera peryskopowa do portretu. kamera Sony IMX890 OIS. algorytm MasterShot omnifocale. prawdziwe doświadczenie fotograficzne... щеnajnowszej generacji
Doskonały połysk. zakrzywiony wyświetlacz 120 Hz. wrażenia wizualne z efektami flagowymi. Pro-XDR
Ochrona wzroku w razie potrzeby. tłumienie PWM przy 2.160 Hz. szczyt jasności 950 nitów
Mistrzowskie wykonanie. luksusowy design inspirowany zegarkami. pasek 3D. wysokiej jakości wegańska skóra
Zwycięska kombinacja. długa żywotność baterii 5.000mAh, ładowanie SUPERVOOC 67W Amazon.plПоскаржитись | 2 148 zł |
Smartfon realme 12 Pro+ 5G 8/256GB Submarine Blue GS-T-RLME-0176realme 12 Pro+ 5G Zostań Mistrzem Portretu Smartfon realme 12 Pro+ 5G na nowo wyznacza granice mobilnej fotografii i innowacj... щеi w dziedzinie designu. Wyróżnia się unikalnym peryskopowym aparatem portretowym, wzornictwem inspirowanym światem luksusowych zegarków oraz wydajnym procesorem Snapdragon 7s Gen 2 5G. Przełomowy aparat realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym. Z przodu smartfona znajduje się aparat o rozdzielczości 32 MP. Dzięki flagowej technologii fotografii wieloogniskowej możesz eksplorować gamę ogniskowych, od szerokiego kąta po teleobiektyw, uzyskując wyjątkową klarowność i wszechstronność w każdym ujęciu. Dodatkowo dzięki algorytmowi MasterShot opracowanemu we współpracy z Qualcomm, możesz uwolnić swoją kreatywność i łatwo uchwycić profesjonalne zdjęcia. Luksusowe wzornictwo Inspirowany rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który posiada bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy obejmujących współpracę z markami Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting, realme 12 Pro+ 5G charakteryzuje się projektem emanującym wyrafinowaniem i elegancją. Od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego, każdy szczegół odzwierciedla najwyższe standardy luksusu i precyzji. Telefon jest dostępny w dwóch kolorach: beżowym i granatowym. realme 12 Pro+ 5G posiada zakrzywiony wyświetlacz (6,7’’) o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki technologii OLED i optymalizacji Pro-XDR oferuje on niezrównaną klarowność, kontrast i wierność kolorów. Bez względu na to, czy oglądasz ulubione filmy, czy grasz w najnowsze gry, każdy szczegół ożywa z zapierającym dech realizmem. Wydajność flagowa Najnowszy smartfon realme napędzany jest procesorem Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, który zapewnia mu błyskawiczną płynność działania i wysoką wydajność. Dodatkowo dzięki 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej, masz dużo miejsca na wszystkie swoje aplikacje, gry i media. Dzięki swojej ogromnej baterii o pojemności 5000 mAh i szybkiemu ładowaniu SUPERVOOC 67W możesz cieszyć się godzinami użytkowania smartfona po jednym ładowaniu. Ładowanie od 1 do 50% trwa zaledwie 19 minut, co stanowi gwarancję dostępu do energii wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz. Komputronik.plПоскаржитись | 1 999 zł |
Smartfon REALME 12 Pro+ 8/256GB 5G 6.7" 120Hz NiebieskiGłówne cechy Smartfon realme 12 Pro+ 5G posiada ekran AMOLED 120 Hz o przekątnej 6,7" oraz aparatem głównym z matrycą 50MP. A... щеkiedy chcesz zrobić selfie z przyjaciółmi, skorzystaj z przedniego obiektywu - 32 MP. Wysoka wydajność Realme 12 Pro+ 5G ma wbudowany procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2. Smartfon posiada 12GB Ram oraz 256GB pamięci wewnętrznej. Płynność w przeglądaniu stron czy użytkowaniu aplikacji zapewni Ci system Android 14. Electro.plПоскаржитись | 2 299 zł |
Smartfon REALME 12 Pro+ 8/256GB 5G 6.7" 120Hz BeżowyGłówne cechy Smartfon realme 12 Pro+ 5G posiada ekran AMOLED 120 Hz o przekątnej 6,7" oraz aparatem głównym z matrycą 50MP. A... щеkiedy chcesz zrobić selfie z przyjaciółmi, skorzystaj z przedniego obiektywu - 32 MP. Wysoka wydajność Realme 12 Pro+ 5G ma wbudowany procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2. Smartfon posiada 12GB Ram oraz 256GB pamięci wewnętrznej. Płynność w przeglądaniu stron czy użytkowaniu aplikacji zapewni Ci system Android 14.... Avans.plПоскаржитись | 2 299 zł |
Smartfon REALME 12 Pro+ 8/256GB 5G 6.7" 120Hz Beżowy RMX3840Główne cechy Smartfon realme 12 Pro+ 5G posiada ekran AMOLED 120 Hz o przekątnej 6,7" oraz aparatem głównym z matrycą 50MP. A... щеkiedy chcesz zrobić selfie z przyjaciółmi, skorzystaj z przedniego obiektywu - 32 MP. Wysoka wydajność Realme 12 Pro+ 5G ma wbudowany procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2. Smartfon posiada 12GB Ram oraz 256GB pamięci wewnętrznej. Płynność w przeglądaniu stron czy użytkowaniu aplikacji zapewni Ci system Android 14.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 299 zł |
ще 10 пропозицій
Серія Realme 1-x (середні)Порівняти в таблиці →
від 1 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 1 425 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 528 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 1 994 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 739 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 1 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 683 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 960 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 453 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 100 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 182 г
від 709 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 514 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 290 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 1 000 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 901 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 800U, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 759 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
Модификації Realme 12 Pro Plus
Ціни на Realme 12 Pro Plus |
---|---|---|---|---|
Realme 12 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 999 zł | 15 пропозицій | ||
Realme 12 Pro Plus 512 ГБ / 12 ГБ | від 1 999 zł | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 1 584 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 1 792 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 1 347 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
від 2 099 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 2 088 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 1 600 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 2 341 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 1 889 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 193 г
від 2 070 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 513 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4510 мАгод, 199 г
від 1 667 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 188 г
від 1 461 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г