Смартфон Realme 11 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 2Фото 18 |
Realme 11 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
2023 рік1-x (середні)120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереоDolby AtmosHi-Resнемає 3.5 ммWi-Fi 6безрамковийекран-водоспад
Екран:6.7 ", вигнутий, 2412х1080 (20:9), 394 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 7050
Камера:2 модулі, 100 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:183 г
Частота дискретизації сенсорного шару 360 Гц. Автоматичне регулювання яскравості з 20 000 рівнями.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme 11 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Realme 11 Pro 5G 8/128 GB czarny Realme 11 Pro 5G 8/128 GB Astral Black Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją. Pełen zestaw... щеobejmuje: Realme 11 Pro 5G 8/128 GB w kolorze czarnym Etui Oryginalna ładowarka Oryginalny kabel Instrukcja obsługi Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja techniczna: Procesor: MediaTek Dimensity 7050 (2 rdzenie, 2.6 GHz, Cortex A78 + 6 rdzeni, 2.0 GHz, Cortex A55) Układ graficzny: Mali-G68 MC4 Pamięć RAM: 8 GB Pamięć wbudowana: 128 GB Typ ekranu: Dotykowy, AMOLED Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Przekątna ekranu: 6,7" Rozdzielczość ekranu: 2412 x 1080 Zagęszczenie pikseli: 394 ppi Rozdzielczość aparatu - tył: 100.0 Mpix; 2.0 Mpix - monochromatyczn Erli.plПоскаржитись | 1 018 zł |
Realme 11 Pro 8/128GB 5G Astral Black | 1 040 zł |
Realme 11 Pro 8/128GB 5G Astral Black | 999 zł |
realme 11 Pro 8/128GB Czarnyrealme 11 Pro 5G 8/128GB Czarny realme 11 Pro to zaawansowany smartfon, który oferuje wiele... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 999 zł |
Smartfon realme 11 Pro 5G 8 GB / 128 GB 5G czarny Smartfon realme 11 Pro 5G 8/128GB Czarny smartfon posiada w pełni polskie oprogramowanie wraz z menu oraz językiem polski... щеm nie pochodzi od operatora komórkowego bez blokady SimLock - działa z każdą kartą SIM Parametry techniczne: Procesor Maksymalne taktowanie procesora: , 2,6 GHz Typ procesora: , MediaTek Dimensity Liczba rdzeni procesora: , 8 Model procesora: , 7050 Konstrukcja Kolor produktu: , Czarny Układ: , Pręt/Belka Nazwa koloru: , Astral Black Waga i rozmiary Waga produktu: , 185 g Wysokość produktu: , 161,6 mm Głębokość produktu: , 8,2 mm Szerokość produktu: , 73,9 mm Sieć Bluetooth: , Tak Standardy Wi- Fi: , Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b Wi-Fi: , Tak Wersja Bluetooth: , 5.2 Generacja sieci mobilnej: , 5G Standard 5G: , NR Obsługa kart SIM: , Dual SIM Standardy 3G: , WCDMA Standardy 4G: , LTE-TDD & LTE-FDD Typ karty SIM: , NanoSIM Wydajność Czytnik linii papilarnych: , Tak Technologia szybkiego ładowania: , SuperVOOC Polecenia głosowe: , Tak Połączenie wideo: , Tak Głośnik: , Tak Alarm wibracyjny: , Tak Szybkie ładowanie: , Tak Zawartość opakowania Skrócona instrukcja obsługi: , Tak Zasilacz sieciowy: , Tak Przewody: , USB Type-C Moc adaptera AC: , 67 W Futerał ochronny: , Tak Karta gwarancyjna: , Tak Wyrzutnik karty SIM: , Tak Wyświetlacz Rozdzielczość: , 2412 x 1080 px Kształt ekranu: , Zakrzywiona krawędź ekranu Kolory wyświetlacza: , 1.07 biliona kolorów Przekątna ekranu: , 6,7" Współczynnik kontrastu (typowy): , 5000000:1 Maksymalna częstotliwość odświeżania: , 120 Hz Oprogramowanie Zainstalowany system operacyjny: , Android 13 Widelec systemu operacyjnego: , realme UI 4.0 Platforma: , Android Multimedia System dźwięku: , Dolby Atmos Głośniki: , Stereo Nośnik danych Obsługiwane karty pamięci: , Nieobsługiwany Pamięć wbudowana: , 128 GB Pamięć RAM: , 8 GB Porty i interfejsy Obsługiwany typ USB: , USB Type-C Wtyk słuchawek: , USB Type-C Port USB: , Tak Bateria Pojemność bater... Erli.plПоскаржитись | 1 017 zł |
realme 11 Pro 5G 8/128 GB Astral Black | 1 035 zł |
realme 11 Pro 8/128GB Astral Black - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego prod | 1 199 zł |
Серія Realme 1-x (середні)Порівняти в таблиці →
від 2 048 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 1 425 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 1 528 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 1 530 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 668 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 1 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 683 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 960 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 453 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 100 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 182 г
від 514 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 759 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 1 290 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 1 000 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 901 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 800U, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 759 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
Відеоогляди
Realme 11 Pro 5G Sunrise Beige & black color first look comparison #shorts #realme
8 червня 20231 019 696 переглядів
Realme 11 Pro Full Review!
4 липня 202366 611 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme 11 Pro
Ціни на Realme 11 Pro |
---|---|---|---|---|
Realme 11 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 999 zł | 9 пропозицій | ||
Realme 11 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 528 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 578 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 628 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 399 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 1 991 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г