Smartfon Realme 11 Pro 128 GB / 8 GB
Wideo 2Zdjęcia 18 |
Realme 11 Pro 128 GB / 8 GB
128 GB / 8 GB256 GB / 8 GB
2023 rok1-x (średnie)120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereoDolby AtmosHi-Resbrak 3,5 mmWi-Fi 6bezramkowyzakrzywiony ekran
Wyświetlacz:6.7 ", zakrzywiony, 2412х1080 (20:9), 394 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 8 GB
Procesor:Dimensity 7050
Aparat:2 moduły, 100 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:183 g
Częstotliwość próbkowania warstwy dotykowej wynosi 360 Hz. Automatyczna regulacja jasności z 20 000 poziomów.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Realme 11 Pro 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Realme 11 Pro 5G 8/128 GB czarny Realme 11 Pro 5G 8/128 GB Astral Black Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją. Pełen zestaw... więcejobejmuje: Realme 11 Pro 5G 8/128 GB w kolorze czarnym Etui Oryginalna ładowarka Oryginalny kabel Instrukcja obsługi Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja techniczna: Procesor: MediaTek Dimensity 7050 (2 rdzenie, 2.6 GHz, Cortex A78 + 6 rdzeni, 2.0 GHz, Cortex A55) Układ graficzny: Mali-G68 MC4 Pamięć RAM: 8 GB Pamięć wbudowana: 128 GB Typ ekranu: Dotykowy, AMOLED Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Przekątna ekranu: 6,7" Rozdzielczość ekranu: 2412 x 1080 Zagęszczenie pikseli: 394 ppi Rozdzielczość aparatu - tył: 100.0 Mpix; 2.0 Mpix - monochromatyczn Erli.plZłóż skargę | 1 018 zł |
Realme 11 Pro 8/128GB 5G Astral Black | 1 040 zł |
Realme 11 Pro 8/128GB 5G Astral Black | 979 zł |
realme 11 Pro 8/128GB Czarnyrealme 11 Pro 5G 8/128GB Czarny realme 11 Pro to zaawansowany smartfon, który oferuje wiele... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 979 zł |
Smartfon realme 11 Pro 5G 8 GB / 128 GB 5G czarny Smartfon realme 11 Pro 5G 8/128GB Czarny smartfon posiada w pełni polskie oprogramowanie wraz z menu oraz językiem polski... więcejm nie pochodzi od operatora komórkowego bez blokady SimLock - działa z każdą kartą SIM Parametry techniczne: Procesor Maksymalne taktowanie procesora: , 2,6 GHz Typ procesora: , MediaTek Dimensity Liczba rdzeni procesora: , 8 Model procesora: , 7050 Konstrukcja Kolor produktu: , Czarny Układ: , Pręt/Belka Nazwa koloru: , Astral Black Waga i rozmiary Waga produktu: , 185 g Wysokość produktu: , 161,6 mm Głębokość produktu: , 8,2 mm Szerokość produktu: , 73,9 mm Sieć Bluetooth: , Tak Standardy Wi- Fi: , Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b Wi-Fi: , Tak Wersja Bluetooth: , 5.2 Generacja sieci mobilnej: , 5G Standard 5G: , NR Obsługa kart SIM: , Dual SIM Standardy 3G: , WCDMA Standardy 4G: , LTE-TDD & LTE-FDD Typ karty SIM: , NanoSIM Wydajność Czytnik linii papilarnych: , Tak Technologia szybkiego ładowania: , SuperVOOC Polecenia głosowe: , Tak Połączenie wideo: , Tak Głośnik: , Tak Alarm wibracyjny: , Tak Szybkie ładowanie: , Tak Zawartość opakowania Skrócona instrukcja obsługi: , Tak Zasilacz sieciowy: , Tak Przewody: , USB Type-C Moc adaptera AC: , 67 W Futerał ochronny: , Tak Karta gwarancyjna: , Tak Wyrzutnik karty SIM: , Tak Wyświetlacz Rozdzielczość: , 2412 x 1080 px Kształt ekranu: , Zakrzywiona krawędź ekranu Kolory wyświetlacza: , 1.07 biliona kolorów Przekątna ekranu: , 6,7" Współczynnik kontrastu (typowy): , 5000000:1 Maksymalna częstotliwość odświeżania: , 120 Hz Oprogramowanie Zainstalowany system operacyjny: , Android 13 Widelec systemu operacyjnego: , realme UI 4.0 Platforma: , Android Multimedia System dźwięku: , Dolby Atmos Głośniki: , Stereo Nośnik danych Obsługiwane karty pamięci: , Nieobsługiwany Pamięć wbudowana: , 128 GB Pamięć RAM: , 8 GB Porty i interfejsy Obsługiwany typ USB: , USB Type-C Wtyk słuchawek: , USB Type-C Port USB: , Tak Bateria Pojemność bater... Erli.plZłóż skargę | 1 017 zł |
realme 11 Pro 5G 8/128 GB Astral Black | 1 035 zł |
realme 11 Pro 8/128GB Astral Black - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego prod | 1 199 zł |
Seria Realme 1-x (średnie)Porównaj w tabeli →
od 2 048 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 425 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 528 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 979 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 739 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 453 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 683 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 960 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 182 g
od 514 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 709 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 163 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 982 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 759 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 399 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 799 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
Wideo recenzje
Realme 11 Pro 5G Sunrise Beige & black color first look comparison #shorts #realme
8 czerwca 20231 027 659 przegląd
Realme 11 Pro Full Review!
4 lipca 202367 106 przegląd
Modyfikacje Realme 11 Pro
Ceny na Realme 11 Pro |
---|---|---|---|---|
Realme 11 Pro 128 GB / 8 GB | od 979 zł | 9 oferty | ||
Realme 11 Pro 256 GB / 8 GB | od 1 528 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 070 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 512 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 569 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 890 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 359 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 429 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Google Tensor, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4410 mAh, 178 g, brak ładowarki
od 1 626 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 275 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g