Smartfon Realme Narzo 50A Prime 64 GB
Wideo 19Zdjęcia 9 |
Dobrze wyważony budżetowy smartfon działający na ośmiordzeniowym chipsecie Unisoc Tiger T612. Procesor zapewnia urządzeniu przyzwoitą wydajność podczas rozwiązywania codziennych zadań. Pamięć w modelu ma 4/64 GB. W przypadku braku miejsca na dysku wewnętrznym, uprzejmie udostępniamy osobną tackę na kartę microSD. Z przedniego panelu obudowy Realme Narzo 50A Prime 64GB został wyposażony w 6,6-calowy ekran IPS o rozdzielczości 2408x1080 pikseli.
Obiektyw przedniego aparatu 8 MP jest tutaj wpisany w tradycyjne wycięcie wyświetlacza w kształcie łzy. Główny aparat smartfona jest trójskładnikowy - pod jego skrzydłami znalazły schronienie sensory obrazu 50 + 0,3 + 2 MP. Skaner linii papilarnych jest wbudowany w boczny przycisk, aby włączyć urządzenie. Urządzenie zasila akumulator o pojemności 5000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 18 W. Ale blok ładujący będzie musiał zostać zakupiony osobno, ponieważ zwykle nie jest zawarty w pakiecie „po wyjęciu z pudełka”.
Kup Realme Narzo 50A Prime 64 GB
Realme RMX3516 narzo 50A Prime 464 167cm66 FHD Fullscreen 50MP AI Triple C | 680 zł |
Smartfon Realme narzo 50A Prime 4/64GB Niebieski (RMX3516) | 687 zł |
Smartfon Realme Narzo, 64 GB, | 662 zł |
realme narzo 50A Prime 464 167cm66 FHD Fullscreen 50MP AI Triple Camera 50 | 733 zł |
Smartfon Realme Narzo, 64 GB, | 656 zł |