Smartfon Realme C55 256 GB / 8 GB
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Debiutancka jaskółka na systemie Android z imitacją interaktywnej strefy „jabłka” Dynamic Island w pobliżu obiektywu aparatu do selfie. Od „oka” nakładki rozchodzą się w kierunku pasków tzw. „Minikapsułek”, które służą do wyświetlania informacji o ilości wykonanych kroków, wyświetlania powiadomień o doładowaniu urządzenia oraz przekroczeniu limitów ruchu mobilnego. Ogólnie ekran smartfona jest wykonany w technologii IPS, jego przekątna wynosi 6,72 cala, częstotliwość odświeżania wynosi 90 Hz, a rozdzielczość obrazu to 2400x1080 pikseli.
Wewnątrz urządzenia zainstalowany jest podstawowy sprzęt: ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G88 z grafiką ARM Mali-G52 MC2. O dziwo, model doczekał się przyzwoitej ilości pamięci: 8 GB pamięci RAM i 256 GB miejsca we wbudowanej pamięci. Co więcej, w przypadku kart microSD konstrukcja Realme C55 256 GB zapewnia osobne gniazdo rozszerzeń. Robi zdjęcia smartfonem podwójnym tylnym aparatem 64 + 2 MP. Bateria urządzenia o pojemności 5000 mAh obsługuje technologię szybkiego ładowania przewodowego Oppo SuperVOOC 33W: od zera do 50% bateria jest ładowana w około pół godziny, a do pełna w godzinę z małym „ogonkiem”. Moduł NFC dla smartfona nie jest zadeklarowany.
Kup Realme C55 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 23 →realme Rea DS C55 8256 GLO BLK Czarny REALMEC558256RAINYNIGHTEU | 735 zł |
Smartfon realme C55 8/256GB 6,72" Czarny | 1 099 zł |
Smartfon realme C55 8/256GB Rainy Night GS-T-RLME-0141 | 799 zł |
Smartfon REALME C55 8/256GB 6.72" 90Hz Złoty | 699 zł |
Smartfon REALME C55 8/256GB 6.72" 90Hz Złoty | 699 zł |
Modyfikacje Realme C55
Ceny na Realme C55 |
---|---|---|---|---|
Realme C55 128 GB / 6 GB | od 599 zł | 7 oferty | ||
Realme C55 128 GB / 8 GB | od 734 zł | 1 oferta | ||
Realme C55 256 GB / 8 GB | od 699 zł | 25 oferty |