Smartfon Realme Narzo 50i Prime 32 GB / 3 GB
Wideo 14Zdjęcia 6 | od 559 do 606 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Realme Narzo 50i Prime 32 GB / 3 GB
2021 rokNarzo
Wyświetlacz:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Hz
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Unisoc Tiger T612
Aparat:8 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:183 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Realme Narzo (budżetowe, design)Porównaj w tabeli →
od 656 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 207 g
od 577 zł
6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 656 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 559 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 183 g
Wideo recenzje
REALME NARZO 50I PIRME BEST$120 BUDGET PHONE IN MARKET
27 lipca 20223 782 przegląd
realme NARZO 50i Prime | Unboxing
23 lipca 20222 502 przegląd
realme Narzo 50i Prime | recenzja
2 listopada 20226 513 przegląd
Phones launching next week: POCO F4 5G, Samsung Galaxy F13, Realme Narzo 50i Prime and more
19 czerwca 2022330 przegląd
Realme Narzo 50i Prime Is Coming- इससे सस्ता Budget Phone नहीं देखा
19 czerwca 2022165 przegląd
Realme Narzo 50i Prime,64 GB - The Best Smart Phone
23 września 2022614 przegląd
realme narzo 50i prime || realme narzo 50i prime review and unboxing #realme #a2zdigitalmarketing
20 września 2022146 przegląd
Realme Narzo 50I Prime Unboxing Video | Narzo 50i prime 3/32 color mint green Unboxing Video
25 listopada 2022223 przegląd
Realme narzo 50i prime detailed Review in Tamil
1 lipca 2022616 przegląd
Realme Narzo 50i Prime VS Realme C30
17 sierpnia 20221 655 przegląd
Narzo 50i Prime Unboxing & Quick Hands On
14 października 20228 886 przegląd
How to Disable Camera Mirroring on Realme Narzo 50i Prime – Enable Camera Mirror Mode
30 sierpnia 2022485 przegląd
Narzo 50i Prime 2023: 3K+ Best Budget Phone | Unboxing & Review, Realme Narzo 50i Prime Camera Test
5 listopada 20227 402 przegląd
Realme Narzo 50i Prime Screenshot Setting, Long Screenshot In Realme Narzo 50i Prime ,
25 września 2022543 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 332 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 182 g
od 4 145 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 796 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 796 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 459 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 2 629 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g