Smartfon Realme 12 Pro Plus 256 GB / 8 GB
Zdjęcia 19 |
Realme 12 Pro Plus 256 GB / 8 GB
256 GB / 8 GB512 GB / 12 GB
2024 rok1-x (średnie)120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereobrak 3,5 mmWi-Fi 6zakrzywiony ekran
Wyświetlacz:6.7 ", zakrzywiony, 2412х1080 (20:9), 392 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 7s Gen 2
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, i 64 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:196 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Realme 12 Pro Plus 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
realme Smartfon 12 Pro 5G 8 256 GB aparat peryskopowy do portretów Sony IMKamera peryskopowa do portretu. kamera Sony IMX890 OIS. algorytm MasterShot omnifocale. prawdziwe doświadczenie fotograficzne... więcejnajnowszej generacji
Doskonały połysk. zakrzywiony wyświetlacz 120 Hz. wrażenia wizualne z efektami flagowymi. Pro-XDR
Ochrona wzroku w razie potrzeby. tłumienie PWM przy 2.160 Hz. szczyt jasności 950 nitów
Mistrzowskie wykonanie. luksusowy design inspirowany zegarkami. pasek 3D. wysokiej jakości wegańska skóra
Zwycięska kombinacja. długa żywotność baterii 5.000mAh, ładowanie SUPERVOOC 67W Amazon.plZłóż skargę | 2 148 zł |
Smartfon realme 12 Pro+ 5G 8/256GB Submarine Blue GS-T-RLME-0176realme 12 Pro+ 5G Zostań Mistrzem Portretu Smartfon realme 12 Pro+ 5G na nowo wyznacza granice mobilnej fotografii i innowacj... więceji w dziedzinie designu. Wyróżnia się unikalnym peryskopowym aparatem portretowym, wzornictwem inspirowanym światem luksusowych zegarków oraz wydajnym procesorem Snapdragon 7s Gen 2 5G. Przełomowy aparat realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym. Z przodu smartfona znajduje się aparat o rozdzielczości 32 MP. Dzięki flagowej technologii fotografii wieloogniskowej możesz eksplorować gamę ogniskowych, od szerokiego kąta po teleobiektyw, uzyskując wyjątkową klarowność i wszechstronność w każdym ujęciu. Dodatkowo dzięki algorytmowi MasterShot opracowanemu we współpracy z Qualcomm, możesz uwolnić swoją kreatywność i łatwo uchwycić profesjonalne zdjęcia. Luksusowe wzornictwo Inspirowany rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który posiada bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy obejmujących współpracę z markami Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting, realme 12 Pro+ 5G charakteryzuje się projektem emanującym wyrafinowaniem i elegancją. Od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego, każdy szczegół odzwierciedla najwyższe standardy luksusu i precyzji. Telefon jest dostępny w dwóch kolorach: beżowym i granatowym. realme 12 Pro+ 5G posiada zakrzywiony wyświetlacz (6,7’’) o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki technologii OLED i optymalizacji Pro-XDR oferuje on niezrównaną klarowność, kontrast i wierność kolorów. Bez względu na to, czy oglądasz ulubione filmy, czy grasz w najnowsze gry, każdy szczegół ożywa z zapierającym dech realizmem. Wydajność flagowa Najnowszy smartfon realme napędzany jest procesorem Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, który zapewnia mu błyskawiczną płynność działania i wysoką wydajność. Dodatkowo dzięki 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej, masz dużo miejsca na wszystkie swoje aplikacje, gry i media. Dzięki swojej ogromnej baterii o pojemności 5000 mAh i szybkiemu ładowaniu SUPERVOOC 67W możesz cieszyć się godzinami użytkowania smartfona po jednym ładowaniu. Ładowanie od 1 do 50% trwa zaledwie 19 minut, co stanowi gwarancję dostępu do energii wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz. Komputronik.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Smartfon REALME 12 Pro+ 8/256GB 5G 6.7" 120Hz NiebieskiGłówne cechy Smartfon realme 12 Pro+ 5G posiada ekran AMOLED 120 Hz o przekątnej 6,7" oraz aparatem głównym z matrycą 50MP. A... więcejkiedy chcesz zrobić selfie z przyjaciółmi, skorzystaj z przedniego obiektywu - 32 MP. Wysoka wydajność Realme 12 Pro+ 5G ma wbudowany procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2. Smartfon posiada 12GB Ram oraz 256GB pamięci wewnętrznej. Płynność w przeglądaniu stron czy użytkowaniu aplikacji zapewni Ci system Android 14. Electro.plZłóż skargę | 2 299 zł |
Smartfon REALME 12 Pro+ 8/256GB 5G 6.7" 120Hz BeżowyGłówne cechy Smartfon realme 12 Pro+ 5G posiada ekran AMOLED 120 Hz o przekątnej 6,7" oraz aparatem głównym z matrycą 50MP. A... więcejkiedy chcesz zrobić selfie z przyjaciółmi, skorzystaj z przedniego obiektywu - 32 MP. Wysoka wydajność Realme 12 Pro+ 5G ma wbudowany procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2. Smartfon posiada 12GB Ram oraz 256GB pamięci wewnętrznej. Płynność w przeglądaniu stron czy użytkowaniu aplikacji zapewni Ci system Android 14.... Avans.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Smartfon REALME 12 Pro+ 8/256GB 5G 6.7" 120Hz Beżowy RMX3840Główne cechy Smartfon realme 12 Pro+ 5G posiada ekran AMOLED 120 Hz o przekątnej 6,7" oraz aparatem głównym z matrycą 50MP. A... więcejkiedy chcesz zrobić selfie z przyjaciółmi, skorzystaj z przedniego obiektywu - 32 MP. Wysoka wydajność Realme 12 Pro+ 5G ma wbudowany procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2. Smartfon posiada 12GB Ram oraz 256GB pamięci wewnętrznej. Płynność w przeglądaniu stron czy użytkowaniu aplikacji zapewni Ci system Android 14.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 299 zł |
pokaż 8 ofert
Seria Realme 1-x (średnie)Porównaj w tabeli →
od 2 055 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 425 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 528 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 994 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 739 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 683 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 999 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 453 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 100 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 426 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 182 g
od 709 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 499 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 290 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 902 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 000 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 759 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
Modyfikacje Realme 12 Pro Plus
Ceny na Realme 12 Pro Plus |
---|---|---|---|---|
Realme 12 Pro Plus 256 GB / 8 GB | od 1 999 zł | 13 oferty | ||
Realme 12 Pro Plus 512 GB / 12 GB | od 2 055 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 055 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 2 080 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 2 099 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
od 1 444 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 1 799 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 178 g
od 1 369 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 700 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 182 g
od 1 889 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 193 g
od 2 082 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 513 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4510 mAh, 199 g
od 1 676 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 1 450 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.5 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki