Смартфон OnePlus 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 28Фото 9 |
Топовий смартфон "на максималках", здатний на рівних конкурувати з кращими мобільниками в галузі смартфонобудування станом на момент виходу пристрою. У центрі уваги OnePlus 10 Pro 128GB знаходиться великий екран калібру 6.7 дюймів по діагоналі на підкладці з матриці типу Fluid AMOLED. Сильні сторони дисплея-роздільна здатність трансльованої картинки Quad HD + (3216х1440 пікселів), динамічна частота оновлення від 1 до 120 Гц, округлені бічні грані.
У підекранному шарі на передній панелі розташований чуйний дактилоскопічний сканер. Для впевненого запуску важких додатків і будь-яких сучасних ігор смартфон обладнали флагманським восьмиядерним процесором Snapdragon 8 Gen 1. Остудити його «гарячий запал " покликана просунута система охолодження. Оперативної пам'яті стандарту LPDDR5 в смартфоні є 8 ГБ, ємність вбудованого накопичувача UFS 3.1 становить 128 ГБ.
Слота розширення пам'яті в конструкції гаджета немає. На величезній плашці потрійний основної камери пристрою гордо красується напис Hasselblad. В цілому ж тильний фотомодуль пристрою складений за схемою 48 МП провідний датчик зображення, 50 МП ультраширик з кутом поля зору порядку 150°, 8 МП стабілізований телевик з оптичним наближенням 3.3 х. Акумуляторна батарея моделі ємністю 5000 маг підтримує надшвидку дротову зарядку на потужності 80 Вт (на 100 % за 32 хв.) і прискорену бездротову технологію зарядки 50 Вт (до 100 % за 47 хв.).
Купити OnePlus 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 7 →OnePlus 10 Pro 5G 128GB/8GB - Volcanic Black | 4 099 zł |
Smartfon OnePlus 10 Pro 5G 8/128GB Czarny (5011101934) | 2 245 zł |
Smartfon Oneplus 10 Pro, 5G, 8/128 GB, czarny | 2 671 zł |
OnePlus 10 Pro 5G Dual Sim 8GB RAM 128GB - Volcanic Black | 2 097 zł |
OnePlus 10 Pro 5G 8/128GB Volcanic Black | 1 999 zł |
OnePlus 10 Pro 8/128GB Czarny | 1 996 zł |
Smartfon Oneplus 10 Pro, 5G, 8/128 GB, czarny | 2 322 zł |
Модификації OnePlus 10 Pro
Ціни на OnePlus 10 Pro |
---|---|---|---|---|
OnePlus 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 996 zł | 7 пропозицій | ||
OnePlus 10 Pro 256 ГБ / 12 ГБ / Dual | від 4 714 zł | 2 пропозиції |