Смартфон OnePlus Nord 3 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 9Фото 6 |
Закрити
Шапка
OnePlus Nord 3 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 16 ГБ
Екран:6.74 ", 2772х1240 (20:9), 451 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 9000
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:194 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OnePlus Nord 3 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OnePlus Nord 3 128GB/8GB - Misty Green6.74 1.5K (2772x1240) 120Hz Super Fluid AMOLED, 5G, Dual SIM, Dimensity 9000 Octa-core, 8GB LPDDR5X RAM, 128GB UFS3.1 Flash,... щеTriple Camera System: 50Mpixel f/1.8 with OIS Main + 8Mpixel f/2.2 UltraWide + 2Mpixel Macro (Back), 16Mpixel f/2.4 (Front), Dual Stereo Speakers with Dolby Atmos, Android 13 with Oxygen OS, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, IP54, In-display Fingerprint Sensor, Alert Slider, 5000 mAh Battery, 80W SUPERVOOC Fast Wired Charging, 194 gram In the box: - OnePlus Nord 3 - 80W SUPERVOOC Power Adapter - Type-C Cable (supports USB 2.0) - Screen protector (pre-applied) - SIM tray ejector - Welcome letter - Brand sticker - Quick guide - Safety guide Proshop.plПоскаржитись | 1 939 zł |
Smartfon OnePlus Nord 3 5G 8/128GB Zielony (5011103075) | 1 899 zł |
Oneplus Nord 3 8gb/128gb 6.7´´ Dual Sim Zielony 6921815625049ONEPLUS Nord 3 to elegancki i wydajny smartfon zaprojektowany dla nowoczesnego użytkownika. Dzięki 8 GB pamięci RAM i 128 GB... щеpamięci masowej, telefon ma mnóstwo miejsca na wszystkie aplikacje, zdjęcia i filmy. Ekran AMOLED o przekątnej 6,7 cala jest idealny do oglądania filmów, grania w gry lub przeglądania sieci.Kolor Misty Green dodaje telefonowi odrobiny elegancji, dzięki czemu wyróżnia się on z tłumu. Funkcja podwójnego SIM umożliwia łatwe przełączanie się między numerami służbowymi i osobistymi lub korzystanie z lokalnej karty SIM podczas podróży za granicę.Dzięki wydajnemu procesorowi Snapdragon i łączności 5G, ONEPLUS Nord 3 zapewnia szybką i płynną tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 651 zł |
OnePlus Nord 3 8/128GB ZielonyOneplus Nord 3 8/128GB Zielony Przedstawiamy smartfon, który łączy w sobie elegancję, wydajność... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 703 zł |
OnePlus Nord 3 128GB/8GB - Tempest Grey6.74 1.5K (2772x1240) 120Hz Super Fluid AMOLED, 5G, Dual SIM, Dimensity 9000 Octa-core, 8GB LPDDR5X RAM, 128GB UFS3.1 Flash,... щеTriple Camera System: 50Mpixel f/1.8 with OIS Main + 8Mpixel f/2.2 UltraWide + 2Mpixel Macro (Back), 16Mpixel f/2.4 (Front), Dual Stereo Speakers with Dolby Atmos, Android 13 with Oxygen OS, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, IP54, In-display Fingerprint Sensor, Alert Slider, 5000 mAh Battery, 80W SUPERVOOC Fast Wired Charging, 194 gram In the box: - OnePlus Nord 3 - 80W SUPERVOOC Power Adapter - Type-C Cable (supports USB 2.0) - Screen protector (pre-applied) - SIM tray ejector - Welcome letter - Brand sticker - Quick guide - Safety guide Proshop.plПоскаржитись | 1 939 zł |
OnePlus Nord 3 8/128GB SzaryOnePlus Nord 3 Po prostu ideał Telefon OnePlus Nord 3 5G wyróżnia się prostym i eleganckim... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 825 zł |
Серія OnePlus Nord (середні)Порівняти в таблиці →
від 1 759 zł
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 835 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 651 zł
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 1 149 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 1 149 zł
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 1 750 zł
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 1 539 zł
5G, 6.49 ", 406 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 690 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 190 г
від 1 299 zł
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 443 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 750G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 170 г
від 1 811 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Snapdragon 750G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 170 г
від 2 125 zł
5G, 6.44 ", 408 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4115 мАгод, 184 г
Відеоогляди
OnePlus Nord 3 - Sentymentalny POWRÓT - RECENZJA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
30 липня 202331 057 переглядів
OnePlus Nord 3 - The Real Truth!
23 липня 2023246 844 перегляда
OnePlus Nord 3 - New Mid-Range King Lets Test
5 липня 2023670 615 переглядів
OnePlus Nord 3 5G - New Competitor 2023 !
5 липня 2023938 114 переглядів
OnePlus NORD 3: A Good Upgrade?
5 липня 2023287 626 переглядів
OnePlus Nord 3 5G Review: They Upgraded EVERYTHING!
5 липня 2023124 457 переглядів
OnePlus Nord 3 Full Review!
8 липня 2023145 673 перегляда
Galaxy A54 vs OnePlus Nord 3: Clear Comparison!
29 липня 2023193 572 перегляда
OnePlus Nord 3 review
5 липня 2023333 158 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації OnePlus Nord 3
Ціни на OnePlus Nord 3 |
---|---|---|---|---|
OnePlus Nord 3 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 651 zł | 6 пропозицій | ||
OnePlus Nord 3 256 ГБ / 16 ГБ | від 1 759 zł | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 759 zł
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 1 899 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод
від 1 799 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
від 1 369 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 1 444 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 1 485 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100-Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г, ультратонкий
від 2 080 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 099 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 1 995 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 194 г, без ЗП
від 1 614 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 184 г
від 1 450 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.5 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 13 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 188 г