Smartfon OnePlus Nord 3 128 GB / 8 GB
Wideo 9Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
OnePlus Nord 3 128 GB / 8 GB
128 GB / 8 GB256 GB / 16 GB
2023 rokNord120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereobrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6
Wyświetlacz:6.74 ", 2772х1240 (20:9), 451 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 8 GB
Procesor:Dimensity 9000
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:194 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup OnePlus Nord 3 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OnePlus Nord 3 5G 8 GB RAM 128 GB bez Simlocka z potrójnym aparatem 50 MpxAparat główny 50 Mpx IMX890 z OIS, aparat makro i aparat ultraszerokokąt Amazon.plZłóż skargę | 2 131 zł |
OnePlus Nord 3 128GB/8GB - Misty Green6.74 1.5K (2772x1240) 120Hz Super Fluid AMOLED, 5G, Dual SIM, Dimensity 9000 Octa-core, 8GB LPDDR5X RAM, 128GB UFS3.1 Flash,... więcejTriple Camera System: 50Mpixel f/1.8 with OIS Main + 8Mpixel f/2.2 UltraWide + 2Mpixel Macro (Back), 16Mpixel f/2.4 (Front), Dual Stereo Speakers with Dolby Atmos, Android 13 with Oxygen OS, Wi-Fi 6, BT 5.3, NFC, IP54, In-display Fingerprint Sensor, Alert Slider, 5000 mAh Battery, 80W SUPERVOOC Fast Wired Charging, 194 gram In the box: - OnePlus Nord 3 - 80W SUPERVOOC Power Adapter - Type-C Cable (supports USB 2.0) - Screen protector (pre-applied) - SIM tray ejector - Welcome letter - Brand sticker - Quick guide - Safety guide Proshop.plZłóż skargę | 1 939 zł |
Smartfon OnePlus Nord 3 5G 8/128GB Zielony (5011103075) | 1 899 zł |
Oneplus Nord 3 8gb/128gb 6.7´´ Dual Sim Zielony 6921815625049ONEPLUS Nord 3 to elegancki i wydajny smartfon zaprojektowany dla nowoczesnego użytkownika. Dzięki 8 GB pamięci RAM i 128 GB... więcejpamięci masowej, telefon ma mnóstwo miejsca na wszystkie aplikacje, zdjęcia i filmy. Ekran AMOLED o przekątnej 6,7 cala jest idealny do oglądania filmów, grania w gry lub przeglądania sieci.Kolor Misty Green dodaje telefonowi odrobiny elegancji, dzięki czemu wyróżnia się on z tłumu. Funkcja podwójnego SIM umożliwia łatwe przełączanie się między numerami służbowymi i osobistymi lub korzystanie z lokalnej karty SIM podczas podróży za granicę.Dzięki wydajnemu procesorowi Snapdragon i łączności 5G, ONEPLUS Nord 3 zapewnia szybką i płynną tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 651 zł |
OnePlus Nord 3 8/128GB ZielonyOneplus Nord 3 8/128GB Zielony Przedstawiamy smartfon, który łączy w sobie elegancję, wydajność... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 702 zł |
pokaż 3 oferty
Seria OnePlus Nord (średnie)Porównaj w tabeli →
od 1 759 zł
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Dimensity 9000, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 835 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 651 zł
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 9000, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 1 149 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 1 149 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1300, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 1 800 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 1300, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 1 539 zł
5G, 6.49 ", 406 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 690 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 190 g
od 1 299 zł
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 811 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 170 g
od 2 125 zł
5G, 6.44 ", 408 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4115 mAh, 184 g
Wideo recenzje
OnePlus Nord 3 - Sentymentalny POWRÓT - RECENZJA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
30 lipca 202330 610 przegląd
OnePlus Nord 3 - The Real Truth!
23 lipca 2023244 435 przegląd
OnePlus Nord 3 - New Mid-Range King Lets Test
5 lipca 2023665 476 przegląd
OnePlus Nord 3 5G - New Competitor 2023 !
5 lipca 2023933 183 przegląd
OnePlus NORD 3: A Good Upgrade?
5 lipca 2023286 398 przegląd
OnePlus Nord 3 5G Review: They Upgraded EVERYTHING!
5 lipca 2023123 310 przegląd
OnePlus Nord 3 Full Review!
8 lipca 2023144 590 przegląd
Galaxy A54 vs OnePlus Nord 3: Clear Comparison!
29 lipca 2023192 691 przegląd
OnePlus Nord 3 review
5 lipca 2023329 262 przegląd
Modyfikacje OnePlus Nord 3
Ceny na OnePlus Nord 3 |
---|---|---|---|---|
OnePlus Nord 3 128 GB / 8 GB | od 1 651 zł | 8 oferty | ||
OnePlus Nord 3 256 GB / 16 GB | od 1 759 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 759 zł
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Dimensity 9000, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 1 899 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 409 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh
od 1 444 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 1 799 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 178 g
od 1 485 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100-Max, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 183 g, super cienki
od 1 369 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 2 080 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 2 099 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
od 1 228 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1080, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 1 999 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 525 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh
od 1 450 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.5 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g