Смартфон OnePlus Nord 3 256 ГБ / 16 ГБ
Відео 9Фото 6 |
Третя редакція "нордичного" смартфона від OnePlus, випущена на ринок під девізом "все, що ви тільки могли побажати". Модель заряджена за повною програмою в розрізі мобільних пристроїв солідного середнього класу. У центрі уваги смартфона знаходиться великий Fluid AMOLED екран з високою роздільною здатністю картинки 2772х1240 пікселів та частотою оновлення 120 Гц. Безпосередньо в дисплей вмонтували дактилоскопічний сканер для розблокування гаджета на відбиток пальця.
За "залізом" аксесуар впритул підібрався до флагманської кавалерії мобільних пристроїв - всередині нього встановлена потужна зв'язка 4-нанометрового чіпсету Mediaek Dimensity 9000, 16 ГБ "оперативки" і накопичувача даних UFS 3.1 об'ємом 256 ГБ. Слота розширення у конструкції апарата не передбачається. Щодо фото- та відеоможливостей, OnePlus Nord 3 256GB/16GB обладнали просунутою потрійною камерою формату 50 + 8 + 2 МП з оптичною системою стабілізації зображення для провідного датчика та 16 МП фронталкою з об'єктивом в острівному отворі екрану. Живиться смартфон від акумулятора ємністю 5000 мАгод з підтримкою швидкого проводового заряджання OnePlus Dash Charge потужністю 80 Вт. Також тут є стереодинаміки, лінійний вібромотор та фірмовий важіль перемикання режимів звуку.
Купити OnePlus Nord 3 256 ГБ / 16 ГБ
Усі ціни 34 →Oneplus Nord 3 Smartfon Tempest Grey 641" ONEPLUS Nord 3 5G 16GB 256GB | 1 870 zł |
ONEPLUS Smartfon ONEPLUS Nord 3 5G 16/256GB Czarny (Tempest Gray) | 1 999 zł |
Smartfon OnePlus Nord 3 5G 16/256GB 6,74" 120Hz Tempest Gray TK37491 | 2 999 zł |
Smartfon OnePlus Nord 3 5G 16/256GB Zielony GS-T-OPS-0044 | 1 999 zł |
Smartfon ONEPLUS Nord 3 16/256GB 5G 6.74" 120Hz Szary | 1 998 zł |
Модификації OnePlus Nord 3
Ціни на OnePlus Nord 3 |
---|---|---|---|---|
OnePlus Nord 3 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 651 zł | 8 пропозицій | ||
OnePlus Nord 3 256 ГБ / 16 ГБ | від 1 759 zł | 36 пропозицій |