Смартфон OnePlus Nord 2T 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 29Фото 15 |
Закрити
Шапка
OnePlus Nord 2T 256 ГБ / 12 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 12 ГБ
2022 рікNordгарний звук90 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Dimensity 1300
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:190 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити OnePlus Nord 2T 256 ГБ / 12 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OnePlus Nord 2T 5G - 12GB RAM 256GB bez Simlocka z 50MP potrójnym aparatemPosiada ponadczasowe wzornictwo
Posiada ergonomiczną wielkość
Wysoki komfort użytkowania Amazon.plПоскаржитись | 2 150 zł |
Smartfon ONEPLUS Nord 2T 12/256GB 5G 6.43" 90Hz SzaryŚwietny aparat w OnePlus Nord 2T 5G zagwarantuje Ci zdjęcia o doskonałej jakości. Ma on wbudowane trzy obiektywy. Potem możes... щеz zrobione ujęcia obejrzeć na dużym ekranie 6,43 cala, dzięki niemu ujrzysz każdy szczegół. Co ważne, smartfon ma również odświeżanie na poziomie 90 Hz. Efekt smużenia – już go nie uświadczysz na ekranie. A ten design nie raz sprawi, że zawiesisz swoje spojrzenie na Nord 2T 5G. Nie czekaj, tylko poznaj flagową świeżość już teraz. Ściągaj swoje ulubione tytuły i graj z ogromną przyjemnością. A wyświetlane sceny będą odwzorowane w wielkiej okazałości za pomocą wyświetlacza o przekątnej 6,43 cala. Całość zostanie ukazana w naprawdę dobrej odsłonie. To zasługa matrycy Fluid AMOLED oraz rozdzielczości Full HD+. Taki zestaw poradzi sobie z każdą sceną Wykonuj fotografie jak profesjonalista Electro.plПоскаржитись | 2 300 zł |
Smartfon ONEPLUS Nord 2T 12/256GB 5G 6.43" 90Hz SzaryŚwietny aparat w OnePlus Nord 2T 5G zagwarantuje Ci zdjęcia o doskonałej jakości. Ma on wbudowane trzy obiektywy. Potem możes... щеz zrobione ujęcia obejrzeć na dużym ekranie 6,43 cala, dzięki niemu ujrzysz każdy szczegół. Co ważne, smartfon ma również odświeżanie na poziomie 90 Hz. Efekt smużenia – już go nie uświadczysz na ekranie. A ten design nie raz sprawi, że zawiesisz swoje spojrzenie na Nord 2T 5G. Nie czekaj, tylko poznaj flagową świeżość już teraz. Ściągaj swoje ulubione tytuły i graj z ogromną przyjemnością. A wyświetlane sceny będą odwzorowane w wielkiej okazałości za pomocą wyświetlacza o przekątnej 6,43 cala. Całość zostanie ukazana w naprawdę dobrej odsłonie. To zasługa matrycy Fluid AMOLED oraz rozdzielczości Full HD+. Taki zestaw poradzi sobie z każdą sceną Wykonuj fotografie jak profesjonalista Avans.plПоскаржитись | 2 300 zł |
Smartfon ONEPLUS Nord 2T 12/256GB 5G 6.43" 90Hz Szary CPH2399Świetny aparat w OnePlus Nord 2T 5G zagwarantuje Ci zdjęcia o doskonałej jakości. Ma on wbudowane trzy obiektywy. Potem możes... щеz zrobione ujęcia obejrzeć na dużym ekranie 6,43 cala, dzięki niemu ujrzysz każdy szczegół. Co ważne, smartfon ma również odświeżanie na poziomie 90 Hz. Efekt smużenia – już go nie uświadczysz na ekranie. A ten design nie raz sprawi, że zawiesisz swoje spojrzenie na Nord 2T 5G. Nie czekaj, tylko poznaj flagową świeżość już teraz. Ściągaj swoje ulubione tytuły i graj z ogromną przyjemnością. A wyświetlane sceny będą odwzorowane w wielkiej okazałości za pomocą wyświetlacza o przekątnej 6,43 cala. Całość zostanie ukazana w naprawdę dobrej odsłonie. To zasługa matrycy Fluid AMOLED oraz rozdzielczości Full HD+. Taki zestaw poradzi sobie z każdą sceną Wykonuj fotografie jak profesjonalista Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 300 zł |
OnePlus Nord 2T 12/256GB SzaryOnePlus Nord 2T 5G zyskał wykończenie odznaczające się wysoką jakością. Dobierz kolor, który... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 800 zł |
Серія OnePlus Nord (середні)Порівняти в таблиці →
від 1 759 zł
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 835 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 651 zł
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 1 149 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 1 149 zł
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 1 800 zł
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 1 539 zł
5G, 6.49 ", 406 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 690 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 190 г
від 1 299 zł
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 1 811 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Snapdragon 750G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 170 г
від 2 125 zł
5G, 6.44 ", 408 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4115 мАгод, 184 г
Відеоогляди
iPhone 14 będzie droższy, kupujemy coraz droższe smartfony, OnePlus Nord 2T 5G | #TechNews
20 травня 20227 270 переглядів
ONEPLUS Nord 2T vs SONY Xperia 10 IV SPEED TEST Dimensity 1300 vs Snapdragon 695
21 листопада 20221 263 перегляда
OnePlus Nord 2T. Takie smartfony lubię
29 січня 202312 953 перегляда
OnePlus Nord 2T - RECENZJA - NIE Ignoruj go - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
7 грудня 202226 008 переглядів
ONEPLUS Nord 2T vs HUAWEI Nova 10 Pro SPEED TEST Dimensity 1300 vs Snapdragon 778g
14 січня 2023756 переглядів
ONEPLUS Nord 2T Recenzja
11 січня 20234 491 перегляд
ONEPLUS Nord 2T vs REALME 9 Pro+ SPEED TEST Dimensity 1300 vs Dimensity 920
12 грудня 20221 555 переглядів
ONEPLUS Nord 2T 5G Pierwsze Wrażenia
20 листопада 20225 729 переглядів
Unboxing OnePlus Nord 2T #oneplusnord #oneplus #oneplusindia
16 жовтня 20229 021 перегляд
One Plus Nord 2T 5G | First Impression⚡Amazon Unit | Jade Fog 8GB+128GB | Unboxing & Review|Under30K
13 липня 20222 976 переглядів
Oneplus Nord 2T 5G Mobile Unboxing |First Impressions| Oneplus Nord 2T 5G Full Review in Hindi
1 жовтня 20221 923 перегляда
OnePlus Nord 2T 5G Unboxing And First Impressions⚡Hindi
7 серпня 2022754 перегляда
OnePlus Nord 2T 128GB #unboxing #mobile #youtubeshorts #tranding #oneplus
15 березня 2023941 перегляд
OnePlus Nord 2T 8 ,128 gb price 22000
24 грудня 2022720 переглядів
Oneplus Nord 2T Quick Unboxing& Super Review
13 липня 2022350 переглядів
ONE plus Nord 2T ಮೋಬೈಲ್ ಆನ್ ಬಾಕ್ಸಿಂಗ್ ವೀಡಿಯೋ ಅದು ಕನ್ನಡದಲ್ಲಿ ನೋಡಿ #unboxing #tech #tricks #kannada
19 січня 2023172 перегляда
one plus Nord 2T unboxing & initial impressions.#oneplus.#mediatek..#gaming.#bgmi.best under 30,000?
1 березня 2023414 переглядів
OnePlus Nord 2T 5G | Unboxing | Specs @TechBurner @TechnicalGuruji @OnePlusIndiamobile
13 липня 2022137 переглядів
Rahul Ka New Phone | One Plus Nord 2T Review | Javed Hasmee
8 травня 2023298 переглядів
OnePlus Nord 2T 5G Unboxing And First Impressions⚡Upgrade Or Downgrade?#oneplus #viral #oneplusnord
6 травня 2023122 перегляда
आख़िर ख़रीद ही लिया || Oneplus Nord 2T 5G || Unboxing And First Impressions⚡ || Camera Review
27 грудня 2022257 переглядів
OnePlus Nord 2T 5G (8GB RAM, 128GB Storage) unboxing full review
4 листопада 2022240 переглядів
OnePlus Nord 2T Unboxing & Quick Look and best Impression Better Look ⚡
4 червня 2022104 перегляда
Oneplus Nord 2T (5G)।oneplus nord 2t bangla review।oneplus nord 2t price in Bangladesh।unboxing
15 травня 2022465 переглядів
OnePlus Nord 2t | unboxing gray shadow|#oneplus #oneplusnord2t #ytshorts #mobileunboxing
16 серпня 2022323 перегляда
OnePlus Nord 2T Unboxing & First Look | 80W Fast Charging | Shorts Video
21 серпня 2022229 переглядів
OnePlus Nord 2T Unboxing | वन प्लस नॉर्ड 2T | May 2022 Launch
4 червня 2022143 перегляда
Oneplus nord 2t 5G Unboxing and First Impressions
12 липня 20221 731 перегляд
OnePlus Nord 2T unboxing#impression #smartphone #jade fog#best phone#8/128GB
17 вересня 20221 543 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації OnePlus Nord 2T
Ціни на OnePlus Nord 2T |
---|---|---|---|---|
OnePlus Nord 2T 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 149 zł | 2 пропозиції | ||
OnePlus Nord 2T 256 ГБ / 12 ГБ | від 1 800 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 880 zł
гарний звук, 5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 2 099 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 2 088 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 1 347 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 54 МП, + 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4800 мАгод, 178 г
від 1 485 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100-Max, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г, ультратонкий
від 1 600 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 2 564 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 1 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 1 444 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 1 594 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 2 069 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 176 г
від 1 700 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 182 г