Смартфон Google Pixel 7 128 ГБ
Відео 50Фото 24 |
«Піксель» у сьомій редакції зберіг риси зовнішнього вигляду попереднього покоління, але водночас суттєво наростив апаратну потужність. Зібрано модель у металевому корпусі з переробленого алюмінію у впізнаваному дизайні з масивною панеллю для основної камери на тильній стороні. На плашці на всю ширину задньої частини корпусу розмістилися об'єктиви провідного сенсора на 50 МП з оптичною стабілізацією та 12 МП надширика.
Запис відео на основну камеру пристрою можливе в режимі 10-біт HDR. Селфі-модуль Google Pixel 7 128GB вбудований в острівний отвір дисплея. Він має роздільну здатність 10.8 МП і доповнюється віртуальним помічником захоплення кадру Guided Frame. Екран смартфона ґрунтується на OLED-матриці калібру 6.32 дюймів по діагоналі. Картинка на дисплеї транслюється у роздільній здатності 2400х1080 пікселів, частота його оновлення досягає 90 Гц, а поверхня лицьової панелі гаджета знаходиться під прикриттям захисного скла Gorilla Glass Victus.
Безпосередньо в екран також вбудували дактилоскопічний сканер для розблокування смартфона на відбиток пальця. Модель придбала передові комунікації (Wi-Fi 6E, Bluetooth v 5.2, NFC), розжилася стереодинаміками і вологозахистом корпусу IP68. Акумуляторна батарея гаджета ємністю 4355 мАгод підтримує прискорену провідну зарядку (30 Вт) та бездротову технологію поповнення енергетичних запасів (21 Вт). Працює пристрій під керуванням фірмового чіпсету Google Tensor G2 на оригінальній операційній системі Android 13. З примітного в моделі реалізовано вбудовану технологію помічника дзвінків та автовідповідача Pixel Call Assist, а також є інструменти для підвищення різкості та видалення небажаних об'єктів навіть з готових фотографій.
Купити Google Pixel 7 128 ГБ
Усі ціни 52 →Google Pixel 7 odblokowany smartfon z systemem Android z obiektywem szerok | 1 899 zł |
Google Pixel 7 5G 128GB/8GB - Snow | 1 899 zł |
Smartfon Google Pixel 7 5G 8/128GB 6,3" Czarny GA03923-GB | 2 899 zł |
GOOGLE PIXEL 7 8/128GB Biały GA03933-GB | 2 499 zł |
Smartfon Google Pixel 7 8/128GB 5G Obsidian Black GS-T-GOE-0018 | 1 899 zł |
- Підтримка ультраширококутною камерою MacroFocus для зйомки макрознімків.
Модификації Google Pixel 7
Ціни на Google Pixel 7 |
---|---|---|---|---|
Google Pixel 7 128 ГБ | від 1 321 zł | 55 пропозицій | ||
Google Pixel 7 256 ГБ | від 2 075 zł | 38 пропозицій |