Смартфон Google Pixel 4 64 ГБ (GA01188-DE)
Відео 29Фото 23 |
Купити Google Pixel 4 64 ГБ
Google Pixel 4 145 cm 57" 6 GB 64 GB Pomarańczowy 2800 mAh Pixel 4 145 cm | 1 199 zł |
Smartfon Google Pixel 4, 6/64 GB, czarny | 2 974 zł |
Google Pixel 4A 128GB 6GB RAM - Black | 1 999 zł |
Google Pixel 4 57 cala Android Factory Unlocked SIM-Free 4G/LTE smartfon m | 1 199 zł |
Google Pixel 4 64GB - Black | 2 499 zł |
Еталонний смартфон за версією Google
Останнім часом у Google не дуже ладиться з лінійкою Pixel. Смартфон, який повинен був стати прикладом для наслідування, таким собі Суперменом на Android, на ділі регулярно страждає від дрібних недоробок. Новий Pixel 4 не став винятком. З одного боку це незвично компактна модель (екран всього 5.7 дюймів, можна керувати однією рукою), з потужним залізом, чистим Android, вологозахищеним корпусом і однією з кращих камер на ринку. З іншого, коштує вона набагато дешевше флагманів від Samsung і Huawei, але багато в чому їм поступається.
Подвійна камера з нейронним процесором для обробки зображення
Зовні новий Pixel нагадує новий iPhone Pro, тільки замість вирізу-чубчика зверху є досить пухка рамка, а основна камера ззаду виглядає більш акуратно. Цікаво, що це перший смартфон серії, в якому встановлена не поодинока, а подвійна камера з оптичною та електронною стабілізацією зображення, фазовим автофокусом і вдосконаленими програмними алгоритмами і нейронним процесором Pixel Neural Core. Загалом можна сказати, що Pixel 4, згідно з оцінкою ресурсу DxOMark, фотографує відмінно, як і будь-який сучасний флагман, але все ж дещо відстає від топових конкурентів. Хоча й коштує він дешевше того ж Galaxy Note 10. А ось відео він знімає краще всіх — швидше на одному рівні з Galaxy Note 10 Plus. Ну і режим нічної зйомки тут пісня.
Компактний та гарний
В Pixel 4 встановили високоякісну 5.7 дюймову OLED матрицю з роздільною здатністю Full HD+ і частотою оновлення в 90 Гц. Подібні екрани відмінно зарекомендували себе для ігор. Матриця підтримує режими HDR, Always On і Ambient EQ, який автоматично налаштовує яскравість і перенесення кольорів, залежно від навколишнього освітлення. Апаратна частина топова, але з застереженнями. З одного боку в ролі процесора використовується потужний Snapdragon 855, з іншої оперативної пам'яті 6 ГБ. В той час, як у багатьох конкурентів за ці гроші стоїть 8, а то і 12 ГБ. Хоча, будемо відверті, на даний момент навіть 6 ГБ здаються надмірністю. Плюс внутрішнє сховище всього на 64 ГБ і немає слота для карт пам'яті. Хоча, є версія смартфона на 128 ГБ.
Купіть PowerBank
А тепер час ложки дьогтю. Перша порція — в Pixel 4 встановлений акумулятор всього 2800 мАгод! Такого собі не дають змогу навіть дешеві модельки від Xiaomi. Так, OLED матриця економно витрачає ресурси батареї, але тягати з собою PowerBank швидше за все доведеться. Ну або сидіти біля розетки, як в старі-добрі часи. Другий момент — Google чомусь прибрала сканер відбитка пальця. Який, знову ж таки, стоїть в будь-якому смартфоні від $100. Так, замість нього є досить прогресивна система розпізнавання облич, але як показала практика взлому iPhone, їй все одно далеко до самого простого сканера відбитка. Ну хоч про NFC з швидкою зарядкою не забули.