Смартфон Google Pixel 8 256 ГБ
Відео 9Фото 13 |
Восьма редакція "Пікселя" від Google, випущена восени 2023 року. Що примітно, для смартфона обіцяно 7-річний цикл оновлення ОС Android, включаючи патчі безпеки. Тобто. Нові версії «Андроїда» будуть прилітати на нього до 2030 року. Усередині Pixel 8 встановлений фірмовий чіпсет Tensor G3 із основним упором на штучний інтелект. Оперативна пам'ять у смартфоні має 12 ГБ швидкого стандарту LPDDR5, а місткість штатного накопичувача даних UFS 3.1 становить 256 ГБ.
Слота під картки microSD у конструкції моделі немає. Google Pixel 8 256GB оснащується 6.2-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 2400х1080 пікселів та частотою оновлення до 120 Гц (не адаптивною). Передню панель смартфона прикриває захисне скло Gorilla Glass Victus 2. Основна камера мобільного пристрою складається із 50 МП провідного сенсора зображення з оптичною стабілізацією та 12 МП надширика.
Селфі-кадри - прерогатива фронталки на 10.8 МП з об'єктивом в острівному отворі центром верхнього сегмента екрану. Також модель отримала пило-і вологозахист корпусу IP68, сучасний модуль бездротового зв'язку Wi-Fi 7, підекранний дактилоскопічний сканер. За автономне живлення смартфона несе відповідальність акумуляторна батарея ємністю 4485 мАгод з функціями 24-ватного проводового заряджання та підтримкою бездротової технології поповнення енергетичних запасів (12 Вт).
Купити Google Pixel 8 256 ГБ
Усі ціни 11 →Smartfon GOOGLE Pixel 8 8/256GB 5G 6.2" 120Hz Szary | 3 900 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 8 8/256GB 5G 6.2" 120Hz Szary | 3 900 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 8 8/256GB 5G 6.2" 120Hz Szary GA04861-GB | 3 900 zł |
Smartfon Pixel 8 5G 8/256GB Różowy (GA05000-GB) | 3 447 zł |
Google Pixel 8 5G 8/256Gb Obsidian Black | 3 507 zł |
- Підтримка ультраширококутною камерою MacroFocus для зйомки макрознімків.
Модификації Google Pixel 8
Ціни на Google Pixel 8 |
---|---|---|---|---|
Google Pixel 8 128 ГБ | від 2 790 zł | 27 пропозицій | ||
Google Pixel 8 256 ГБ | від 3 199 zł | 12 пропозицій |