Smartfon Google Pixel 8 256 GB
Wideo 9Zdjęcia 13 |
Ósma edycja Pixela Google’a, która ukaże się jesienią 2023 roku. Co ciekawe, smartfonowi obiecuje się 7-letni cykl aktualizacji systemu operacyjnego Android, łącznie z poprawkami bezpieczeństwa. Te. najnowsze wersje Androida trafią na niego do 2030 roku. Wewnątrz Pixela 8 znajduje się autorski chipset Tensor G3, w którym główny nacisk położony jest na sztuczną inteligencję. Smartfon ma 12 GB szybkiej pamięci RAM LPDDR5, a standardowa pojemność pamięci UFS 3.1 wynosi 256 GB.
W konstrukcji modelu nie ma slotu na karty microSD. Google Pixel 8 256 GB wyposażony jest w 6,2-calowy ekran OLED o rozdzielczości 2400x1080 pikseli i częstotliwości odświeżania do 120 Hz (nie adaptacyjnej). Przedni panel smartfona pokryty jest szkłem ochronnym Gorilla Glass Victus 2. Główny aparat urządzenia mobilnego składa się z wiodącego sensora obrazu 50 MP ze stabilizacją optyczną oraz ultraszerokokątnego 12 MP.
Zdjęcia selfie to przywilej przedniego aparatu o rozdzielczości 10,8 MP z obiektywem w wysepce umieszczonej pośrodku górnego segmentu ekranu. Dodatkowo model posiada ochronę przed kurzem i wilgocią IP68, nowoczesny moduł komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi 7 oraz skaner linii papilarnych pod ekranem. Za autonomiczne zasilanie smartfona odpowiada akumulator o pojemności 4485 mAh z funkcjami ładowania przewodowego o mocy 24 W i obsługą technologii bezprzewodowej uzupełniania zapasów energii (12 W).
Kup Google Pixel 8 256 GB
Wszystkie ceny 11 →Smartfon GOOGLE Pixel 8 8/256GB 5G 6.2" 120Hz Szary | 3 900 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 8 8/256GB 5G 6.2" 120Hz Szary | 3 900 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 8 8/256GB 5G 6.2" 120Hz Szary GA04861-GB | 3 900 zł |
Smartfon Pixel 8 5G 8/256GB Różowy (GA05000-GB) | 3 447 zł |
Google Pixel 8 5G 8/256Gb Obsidian Black | 3 507 zł |
- Obsługuje ultraszerokokątny aparat MacroFocus do wykonywania zdjęć makro.
Modyfikacje Google Pixel 8
Ceny na Google Pixel 8 |
---|---|---|---|---|
Google Pixel 8 128 GB | od 2 790 zł | 27 oferty | ||
Google Pixel 8 256 GB | od 3 199 zł | 12 oferty |