Ładowarka Xiaomi Combo 67W (BHR6035EU)
Zdjęcia 8 |
Xiaomi Combo 67W |
|
Wydajna ładowarka ścienna ze złączem wyjściowym USB A obsługująca najpopularniejsze technologie szybkiego ładowania: Power Delivery 3.0 oraz Quick Charge 2.0/3.0/4.0. W przeciwieństwie do budżetowych ładowarek do smartfonów, ten model jest w stanie dostarczyć moc do 67 W, co wystarczy dla wielu ultrabooków wyposażonych w złącze zasilania USB C. 6.1A. Producent jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej w 2023 roku.
Ładowarka sieciowa zalecana do użytku z laptopami Xiaomi i topowymi smartfonami do gier 2020 lub nowszymi (Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 13 Pro, Poco F4 GT, Black Shark 4, Black Shark 4 Pro, Black Shark 5, Black Shark 5 Pro, Redmi Note 11 Pro+). Ten model obsługuje funkcję inteligentnego zarządzania ładowaniem, która automatycznie ustawia optymalne napięcie w zależności od rodzaju podłączonego gadżetu. W każdym przypadku smartfon otrzyma dokładnie tyle energii, ile potrzebuje, aby przywrócić ładowanie w możliwie najkrótszym czasie i bez ryzyka uszkodzenia baterii. Ładowarka przystosowana jest do pracy w szerokim zakresie napięć sieciowych od 100 do 240 V.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Combo 67W
Xiaomi 67W Charging Combo (Type A) + USB-C Cable | 124 zł |
Ładowarka Xiaomi Xiaomi Travel Charger Combo szybka ładowarka sieciowa USB | 88 zł |
Xiaomi Travel Charger Combo szybka ładowarka sieciowa USB-A 67W biała | 90 zł |