Smartfon Google Pixel 7 256 GB
Wideo 50Zdjęcia 24 |
Zamknij
Menu
Google Pixel 7 256 GB
128 GB256 GB
2022 rokPixel 7aparatofondobry dźwięk90 HzNFCbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowestereoczysty AndroidUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6Ebrak ładowarki
Wyświetlacz:6.3 ", 2400x1080 (20:9), 418 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Tensor G2
Aparat:2 moduły, 50 MP, + 12 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4355 mAh
Waga:197 g
Wbudowana technologia Pixel Call Assist i Auto Answer. Asystent przechwytywania kadru przedniej kamery z przewodnikiem. Narzędzie do wyostrzania i usuwania niechcianych obiektów nawet z gotowych zdjęć. Nagrywanie wideo w 10-bitowym trybie HDR.
Brak ładowania w standardzie.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Google Pixel 7 256 GB
Wszystkie ceny 37 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Google Pixel 7 5G 256GB/8GB - Lemongrass6.3 FHD+ (2400x1080) 90Hz AMOLED with Gorilla Glass Victus, 5G, Dual SIM, Google Tensor G2 Octa-core, 8GB LPDDR5 RAM, 256GB U... więcejFS3.1 Flash, Dual Camera System: 50MPixel f/1.9 Wide Main with OIS + 12MPixel f/2.2 UltraWide (Back), 10.8MPixel f/2.2 UltraWide (Front), Android 13, Stereo Speakers, Wi-Fi 6E, BT 5.2, IP68, Under Display Fingerprint Sensor, 4355 mAh Battery, 30W Fast Wired Charging, Fast Wireless Charging, 197 gram Whats in the box - 1m USB-C to USB-C cable (USB 2.0) - Quick Start Guide - Quick Switch Adapter - SIM tool Proshop.plZłóż skargę | 2 199 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 7 8/256GB 6.3" 5G 90Hz BiałyGoogle Pixel 7 5G to smartfon o wyjątkowo dużym ekranie z przekątną 6,28". Poręczne urządzenie z wyświetlaczem OLED o rozdzie... więcejlczości 1080 x 2400 pikseli i gęstości 416 ppi. Polecany wszystkim użytkownikom, którzy swój telefon wykorzystują również podczas pracy lub do oglądania filmów – na dużym ekranie będzie to znacznie wygodniejsze. Electro.plZłóż skargę | 2 908 zł |
Smartfon Google Pixel 7 8/256GB 6,3" 5G Obsidian black GA04528-GBSmartfon Google Pixel 7 8/256GB 6,3" 5G Obsidian black Google Pixel 7 smartfon o wielu funkcjach i zaletach, który zadowoli n... więcejawet najbardziej wymagających użytkowników. Jego czarne, eleganckie wykończenie Obsidian Black oraz wyraźny, jasny i ostro kontrastujący wyświetlacz OLED o przekątnej 6,3 cala to tylko początek listy wielu funkcji, które czekają na odkrycie. Google Pixel 7 oferuje możliwość korzystania z dwóch kart SIM, co zdecydowanie ułatwia zarządzanie prywatnymi i służbowymi połączeniami. Jest napędzany przez ośmiordzeniowy procesor Google Tensor 2, który z taktowaniem 2,85 GHz zapewnia płynne, szybkie i wydajne działanie. Pamięć RAM o pojemności 8GB w połączeniu z wbudowaną pamięcią o pojemności 256GB, zapewnia dużo miejsca na przechowywanie danych, aplikacji czy multimediów. Google Pixel 7 posiada aparat o dużej rozdzielczość 12 oraz 50 Mpix, z lampą błyskową, który pozwoli uchwycić każdy moment z niezrównaną jakością obrazu, a także aparat przedni o rozdzielczości 10,8 Mpix, idealny do rozmów wideo oraz selfie. Dzięki technologii rozpoznawania twarzy oraz czytniku linii papilarnych, zapewnione jest bezpieczeństwo danych i prywatności użytkownika. Google Pixel 7 oferuje również szeroki wachlarz możliwości komunikacji-od standardowego Wi-Fi, przez NFC, aż po najnowszą technologię sieci 5G. Zasila go bateria litowo-jonowa o pojemności 4355 mAh, co gwarantuje długotrwałe działanie na jednym ładowaniu. Odkryj możliwości Google Pixel 7 - smartfonu stworzonego z myślą o komforcie, wydajności i bezpieczeństwie Maxelektro.plZłóż skargę | 3 499 zł |
GOOGLE PIXEL 7 8/256GB Zielony GA04548-GBOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Kabel USB-C
Instrukcja
Przejściówka USB
Narzędzie do tacki SIM Wymiary [mm]: 155... więcej,6 x 73,2 x 8,7 mm Waga [g]: 197 g Kolor: Zielony Inne: Dostępność sieci 5G w smartfonie Google Pixel może się różnić w zależności od operatora telefonii komórkowej.
W celu weryfikacji dostępności łączności 5G zalecamy kontakt z dostawcą usług lub na stronie https://pixel.w Neonet.plZłóż skargę | 3 253 zł |
Smartfon Google Pixel 7 8/256GB 5G Snow White GS-T-GOE-0022Google Pixel 7 8/256GB 5G Snow White - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i o... więcejdbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 2 134 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Google Pixel 7Porównaj w tabeli →
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 761 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 512 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 212 g, brak ładowarki
od 1 370 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.3 ", 418 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4355 mAh, 197 g, brak ładowarki
od 2 075 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.3 ", 418 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4355 mAh, 197 g, brak ładowarki
od 3 399 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 512 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 212 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Inside Google's New Pixel 7 - Teardown and Repair Assessment
16 października 2022281 519 przegląd
Pixel 7 Review: Return of the King?
12 października 2022499 172 przegląd
Google Pixel 7 & 7 Pro Review - Ridiculous.
12 października 20226 554 738 przegląd
Google Pixel 7 | Unboxing & Full Tour
12 października 2022267 307 przegląd
Google Pixel 7 Unboxing & First Impressions
12 października 202231 205 przegląd
Google Pixel 7 Pro vs Pixel 7 Unboxing!
16 października 202295 668 przegląd
Pixel 7 review: The new DEFAULT Android!
13 października 2022126 186 przegląd
Google Pixel 7 Review: Better Than The 7 Pro? (Camera Test)
15 października 202230 223 przegląd
Pixel 7 vs Pixel 6: A Clear WINNER!
16 października 202272 006 przegląd
Google Pixel 7A: gorący jak lato w Polsce
17 lipca 202330 644 przegląd
Pixel 7. Jest się czym zachwycać ?
24 listopada 202218 163 przegląd
Google Pixel 7 || Google zrobiłeś to dobrze ! (English Subtitles)
27 października 202213 942 przegląd
Google Pixel 7 Pro po ok 3 miesiącach użytkowania. Czy podtrzymuje swoją początkową opinie ?
18 stycznia 202325 743 przegląd
Google Pixel 7 Pro - mój nowy daily :) || Udane rodzeństwo z Pixelem 7 :) (English Subtitles)
8 listopada 20229 302 przegląd
Samsung Galaxy s23ultra vs Google Pixel 7 pro || camera porównanie
20 lutego 20232 288 przegląd
Unboxing Google pixel 7, Google pixel 7 pro, Google Buds Pro
19 października 2022613 przegląd
Pixel 7 i Pixel Watch | Pierwsze wrażenia i rozpakowanie | Dobrze wrócić ❤❤❤
12 października 202223 041 przegląd
Google Pixel 7 | iPhone 14 zaorany | RECENZJA
25 października 2022129 183 przegląd
Pixel 7 Recenzja | (prawie) iPhone na Androidzie
31 października 202236 363 przegląd
Google Pixel 7 Pro vs iPhone 14 Pro | PORÓWNANIE
30 października 2022105 087 przegląd
Google Pixel 7 Pro (Retail Unit) Unboxing Impressions & Camera Samples in telugu
13 października 20228 613 przegląd
Pixel 7 Long Term Review: They Got It Right This Time!
3 kwietnia 20239 545 przegląd
Google Pixel 7A Review
16 lipca 20236 028 przegląd
Google Pixel 7 on Android 14 Beta
24 kwietnia 20235 410 przegląd
Google Pixel 7a in Coral - Unboxing
13 maja 20231 121 przegląd
GOOD NEWS! Google Pixel 7 Pro & Pixel 7 Camera Lens Cracking or Shattering On Their Own
4 kwietnia 202314 856 przegląd
Google Pixel 7a Sea Blue UNBOXING!
15 maja 20235 754 przegląd
Google Pixel 7 Pro vs Galaxy Note 20 Ultra Camera Test Comparison. (Part 2 - Night time).
4 listopada 20223 682 przegląd
TUDIA DualShield [Merge] for Google Pixel 7 Pro - Unboxing & Review
9 stycznia 20231 198 przegląd
Google Pixel 7 Pro Unboxing | First Look | Fingerprint Sensor | Wallpapers #shorts #unboxing
12 października 20221 438 przegląd
Pixel 7 Pro- (1 Year Review)
19 stycznia1 542 przegląd
Unboxing the Google Pixel 7A: What No One Tells First-Time Users!
12 maja 2023985 przegląd
Google Pixel 7 Pro Unboxing
24 października 2022796 przegląd
Google pixel 7 pro unboxing and reviews | one of the most secure android phone| best android phone
9 grudnia 2022625 przegląd
Google Pixel 7a Unboxing - The Ultimate Midrange Pixel?
1 czerwca 2023937 przegląd
Google Pixel 7 Pro Unboxing And First Look
13 października 2022374 przegląd
Pixel 8 VS Pixel 7: Camera Test ⚔️ - Photo and Video Pixel Comparison
10 grudnia 20231 184 przegląd
Pixel-7pro✍ Fast Customer ❤️ Opening sell #review #pixel7pro #s21 #used #mobile #yts #google
1 marca532 przegląd
Google Pixel 7a (Unboxing & Review) | Is this the Best Budget Smartphone Currently on the Market?
31 maja 2023654 przegląd
Google Pixel 7 Pro 5G - Unboxing and Hands-On
25 listopada 2022390 przegląd
Unboxing the best Android of 2022 - the Hazel Pixel 7 Pro!
13 października 2022376 przegląd
Google Pixel 7 Unboxing and First Impression
8 grudnia 2022159 przegląd
Google Pixel 7 Relaxing Unboxing | Great Value Right Now!
1 czerwca 2023221 przegląd
Google Pixel 7a Unboxing & Full Tour l Good Camera, Great Phone, Best Price!
18 maja 2023264 przegląd
Google Pixel 7 Unboxing
6 listopada 2022234 przegląd
Google Pixel 7, Unboxing
26 listopada 2022101 przegląd
Google Pixel 7 Pro - Unboxing and Review
18 października 2022653 przegląd
Unboxing and Review: Google Pixel 7 Pro - The Ultimate Camera Phone of the Year!
27 października 2022187 przegląd
Unboxing the Hazel Google Pixel 7 Pro
30 października 2022248 przegląd
Initial Thoughts: Google Pixel 7 Unboxing.
15 października 20225 174 przegląd
Zaawansowane funkcje i możliwości telefonu komórkowego Google Pixel 7 256GB:
- Obsługuje ultraszerokokątny aparat MacroFocus do wykonywania zdjęć makro.
Modyfikacje Google Pixel 7
Ceny na Google Pixel 7 |
---|---|---|---|---|
Google Pixel 7 128 GB | od 1 370 zł | 54 oferty | ||
Google Pixel 7 256 GB | od 2 075 zł | 38 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 370 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.3 ", 418 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4355 mAh, 197 g, brak ładowarki
od 1 590 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Google Tensor, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4614 mAh, 207 g, brak ładowarki
od 1 879 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 2200 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3700 mAh, 168 g, brak ładowarki
od 1 599 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 179 g
od 2 899 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 192 g
od 1 976 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 209 g
od 1 578 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4800 mAh, 196 g
od 4 135 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 1 596 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki