Ceny na Google Pixel 7 256 GB
Wideo 50Zdjęcia 24 | od 1 899 do 3 499 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.3; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 84; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Tensor G2; Procesor (GHz): 2.85; GPU: ARM Mali-G710 MC10; Pamięć RAM (GB): 8 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
128 GB256 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Google Pixel 7 5G 256GB/8GB - Obsidian6.3 FHD+ (2400x1080) 90Hz AMOLED with Gorilla Glass Victus, 5G, Dual SIM, Google Tensor G2 Octa-core, 8GB LPDDR5 RA... więcejM, 256GB UFS3.1 Flash, Dual Camera System: 50MPixel f/1.9 Wide Main with OIS + 12MPixel f/2.2 UltraWide (Back), 10.8MPixel f/2.2 UltraWide (Front), Android 13, Stereo Speakers, Wi-Fi 6E, BT 5.2, IP68, Under Display Fingerprint Sensor, 4355 mAh Battery, 30W Fast Wired Charging, Fast Wireless Charging, 197 gram Whats in the box - 1m USB-C to USB-C cable (USB 2.0) - Quick Start Guide - Quick Switch Adapter - SIM tool Proshop.plZłóż skargę | 2 199 zł |
Smartfon Google Pixel 7 8/256GB 5G Snow White GS-T-GOE-0022Google Pixel 7 8/256GB 5G Snow White - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa d... więcejostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 2 099 zł |
GOOGLE PIXEL 7 8/256GB Czarny GA04528-GBOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Kabel USB-C
Instrukcja
Przejściówka USB
Narzędzie do tacki SIM Wymiary... więcej[mm]: 155,6 x 73,2 x 8,7 mm Waga [g]: 197 g Kolor: Czarny Inne: Dostępność sieci 5G w smartfonie Google Pixel może się różnić w zależności od operatora telefonii komórkowej.
W celu weryfikacji dostępności łączności 5G zalecamy kontakt z dostawcą usług lub na stronie https://pixel.w Neonet.plZłóż skargę | 2 939 zł |
Smartfon Google Pixel 7 8/256GB 6,3" 5G Obsidian black GA04528-GBSmartfon Google Pixel 7 8/256GB 6,3" 5G Obsidian black Google Pixel 7 smartfon o wielu funkcjach i zaletach, który... więcejzadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jego czarne, eleganckie wykończenie Obsidian Black oraz wyraźny, jasny i ostro kontrastujący wyświetlacz OLED o przekątnej 6,3 cala to tylko początek listy wielu funkcji, które czekają na odkrycie. Google Pixel 7 oferuje możliwość korzystania z dwóch kart SIM, co zdecydowanie ułatwia zarządzanie prywatnymi i służbowymi połączeniami. Jest napędzany przez ośmiordzeniowy procesor Google Tensor 2, który z taktowaniem 2,85 GHz zapewnia płynne, szybkie i wydajne działanie. Pamięć RAM o pojemności 8GB w połączeniu z wbudowaną pamięcią o pojemności 256GB, zapewnia dużo miejsca na przechowywanie danych, aplikacji czy multimediów. Google Pixel 7 posiada aparat o dużej rozdzielczość 12 oraz 50 Mpix, z lampą błyskową, który pozwoli uchwycić każdy moment z niezrównaną jakością obrazu, a także aparat przedni o rozdzielczości 10,8 Mpix, idealny do rozmów wideo oraz selfie. Dzięki technologii rozpoznawania twarzy oraz czytniku linii papilarnych, zapewnione jest bezpieczeństwo danych i prywatności użytkownika. Google Pixel 7 oferuje również szeroki wachlarz możliwości komunikacji-od standardowego Wi-Fi, przez NFC, aż po najnowszą technologię sieci 5G. Zasila go bateria litowo-jonowa o pojemności 4355 mAh, co gwarantuje długotrwałe działanie na jednym ładowaniu. Odkryj możliwości Google Pixel 7 - smartfonu stworzonego z myślą o komforcie, wydajności i bezpieczeństwie Maxelektro.plZłóż skargę | 3 499 zł |
Smartfon Google Pixel 7, 5G, 8/256 GB, czarny | 2 099 zł |
Smartfon Google Pixel 7 5G 8/256GB Biały - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 189 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 7 8/256GB 6.3" 5G 90Hz Biały | Bezpłatny transport | 2 902 zł |
Smartfon Google Pixel 7 5G 8/256GB Biały | 2 169 zł |
Google Pixel 7 8/256GB CzarnyOdblokuj swój smartfon z pomocą czytnika linii papilarnych lub spójrz na niego i wykorzystaj... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 099 zł |
Smartfon Google Pixel 7 8/256GB 5G Lemongrass GS-T-GOE-0020Google Pixel 7 8/256GB 5G Lemongrass - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa d... więcejostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 2 099 zł |
Smartfon Google Pixel 7 8/256GB 6,3" 5G Lemongrass GA04548-GBSmartfon Google Pixel 7 8/256GB 6,3" 5G Lemongrass Smartfonem Google Pixel 7 8/256GB z funkcją Dual SIM. Jest to wy... więcejjątkowy produkt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zielony smartfon posiada pamięć RAM o wielkości 8GB oraz wbudowaną pamięć o pojemności 256GB. Dzięki takiemu połączeniu smartfon zapewnia niezwykle płynne i szybkie działanie nawet przy wielu otwartych aplikacjach. Przekątna ekranu wynosi 6.3 cala, a wykorzystany w nim wyświetlacz OLED gwarantuje intensywne i realistyczne kolory. Rozdzielczość odtwarzania wideo wynosi 2400 x 1080 pikseli, co umożliwia oglądanie filmów i seriali w doskonałej jakości. Smartfon posiada aparat przedni o rozdzielczości 10.8 Mpx oraz aparat tylny o rozdzielczości 12,50 Mpx + 50 Mpx. Dzięki temu, zdjęcia wykonane tym smartfonem zawsze będą wyraźne i pełne detali. W smartfonie zastosowano również rozdzielczość nagrywania wideo 1080P, co pozwala na tworzenie filmów o wysokiej jakości. Nasz smartfon posiada wiele czujników, takich jak: akcelerometr, barometr, czujnik światła, zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr i żyroskop. Co więcej, smartfon posiada funkcję rozpoznawania twarzy oraz NFC, co sprawia, że jest bardzo wygodny i bezpieczny w użytkowaniu. Pojemność baterii wynosi 4355 mAh. Dzięki temu, smartfon jest w stanie pracować przez długi czas bez konieczności ładowania. Dodatkowym zabezpieczeniem są funkcje rozpoznawania twarzy i czytnika linii papilarnych, które chronią dostęp do danych znajdujących się na smartfonie. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Model: Pixel 7 Kolor: Lemongrass (zielony) Przekątna ekranu: 6,3" Pamięć RAM: 8 GB Pamięć wbudowana: 256 GB Wyświetlacz: OLED Rozdzielczość: 2400 x 1080 Aparat przedni: 10,8 Mpix Aparat tylny: 12 Mpix, 50 Mpix System operacyjny: Android 13 Bateria: 4355 mAh Wymiary: 156 x 73 x 8.7 mm Waga: 197 g Google Pixel 7 8/256GB 5G Lemongrass Smartfon Google Pixel 7 8/256GB 5G Lemongrass to urządzenie, które ma bardzo wiele zalet. Szybkość działania, wysoka jakość aparatu, duży ekran, funkcjonalność, regularne aktualizacje oprogramowania oraz duża pamięć i przestrzeń dyskowa sprawiają, że jest to smartfon godny polecenia dla osób, które potrzebują szybkiego i wydajnego urządzenia do codziennego użytku w atrakcyjnej cenie. Szybkie działanie i duży ekran Google Pixel 7 8/256GB 5G Lemongrass oferuje szybkie połączenie 5G, co oznacza, że przesyłanie danych i pobieranie treści jest błyskawiczne oraz efektywne. Dodatkowo dzięki wydajnemu procesorowi Google Tensor 2 Pixel 7 działa szybciej niż poprzednie modele. Ten smartfon ma duży ekran OLED o rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli, co zapewnia wyraźny i jasny obraz. Dodatkowo model ten ma 6,3- calowy ekran, co sprawia, że można komfortowo korzystać z internetu i przeglądać treści wideo. Duża funkcjonalność Pixel 7 8/256GB 5G Lemongrass został wyposażany w Maxelektro.plZłóż skargę | 3 499 zł |
GOOGLE PIXEL 7 8/256GB Zielony GA04548-GBOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Kabel USB-C
Instrukcja
Przejściówka USB
Narzędzie do tacki SIM Wymiary... więcej[mm]: 155,6 x 73,2 x 8,7 mm Waga [g]: 197 g Kolor: Zielony Inne: Dostępność sieci 5G w smartfonie Google Pixel może się różnić w zależności od operatora telefonii komórkowej.
W celu weryfikacji dostępności łączności 5G zalecamy kontakt z dostawcą usług lub na stronie https://pixel.w Neonet.plZłóż skargę | 1 899 zł |
Smartfon Google Pixel 7 8/256GB 5G Obsidian Black GS-T-GOE-0021Google Pixel 7 8/256GB 5G Obsidian Black - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmo... więcejwa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 2 099 zł |
Smartfon Google Pixel 7, 5G, 8/256 GB, zielony | 2 090 zł |
Smartfon Google Pixel 7, 5G, 8/256 GB, biały | 2 080 zł |
Smartfon Google Pixel 7 5G 8/256GB Zielony - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 2 189 zł |
MOBILE PHONE PIXEL 7 256GB/OBSIDIAN BLK GA04528-GB GOOGLE | 2 402 zł |
Smartfon Google Pixel 7 5G 8/256GB Zielony | 2 169 zł |
Google Pixel 7 5G 8/256GB Biały (Snow) | Faktura VAT 23, oficjalna dystryb | 2 099 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 7 8/256GB 6.3" 5G 90Hz Biały | Bezpłatny transport | 2 908 zł |
pokaż 4 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!