Смартфон Google Pixel 7 256 ГБ
Відео 50Фото 24 |
Закрити
Шапка
Google Pixel 7 256 ГБ
128 ГБ256 ГБ
2022 рікPixel 7камерафонгарний звук90 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкастереочистий AndroidUSB C 3 fastнемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6Eбез ЗП
Екран:6.3 ", 2400x1080 (20:9), 418 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Tensor G2
Камера:2 модулі, 50 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4355 мАгод
Вага:197 г
Вбудована технологія помічника дзвінків та автовідповідача Pixel Call Assist. Помічник захвату кадру фронтальної камери Guided Frame. Утиліта підвищення різкості та видалення небажаних об'єктів навіть із готових фото. Записування відео в режимі 10-біт HDR.
Відсутня зарядка у стандартній комплектації.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Google Pixel 7 256 ГБ
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Google Pixel 7 5G 256GB/8GB - Lemongrass6.3 FHD+ (2400x1080) 90Hz AMOLED with Gorilla Glass Victus, 5G, Dual SIM, Google Tensor G2 Octa-core, 8GB LPDDR5 RAM, 256GB U... щеFS3.1 Flash, Dual Camera System: 50MPixel f/1.9 Wide Main with OIS + 12MPixel f/2.2 UltraWide (Back), 10.8MPixel f/2.2 UltraWide (Front), Android 13, Stereo Speakers, Wi-Fi 6E, BT 5.2, IP68, Under Display Fingerprint Sensor, 4355 mAh Battery, 30W Fast Wired Charging, Fast Wireless Charging, 197 gram Whats in the box - 1m USB-C to USB-C cable (USB 2.0) - Quick Start Guide - Quick Switch Adapter - SIM tool Proshop.plПоскаржитись | 2 199 zł |
Smartfon Google Pixel 7 8/256GB 6,3" 5G Obsidian black GA04528-GBSmartfon Google Pixel 7 8/256GB 6,3" 5G Obsidian black Google Pixel 7 smartfon o wielu funkcjach i zaletach, który zadowoli n... щеawet najbardziej wymagających użytkowników. Jego czarne, eleganckie wykończenie Obsidian Black oraz wyraźny, jasny i ostro kontrastujący wyświetlacz OLED o przekątnej 6,3 cala to tylko początek listy wielu funkcji, które czekają na odkrycie. Google Pixel 7 oferuje możliwość korzystania z dwóch kart SIM, co zdecydowanie ułatwia zarządzanie prywatnymi i służbowymi połączeniami. Jest napędzany przez ośmiordzeniowy procesor Google Tensor 2, który z taktowaniem 2,85 GHz zapewnia płynne, szybkie i wydajne działanie. Pamięć RAM o pojemności 8GB w połączeniu z wbudowaną pamięcią o pojemności 256GB, zapewnia dużo miejsca na przechowywanie danych, aplikacji czy multimediów. Google Pixel 7 posiada aparat o dużej rozdzielczość 12 oraz 50 Mpix, z lampą błyskową, który pozwoli uchwycić każdy moment z niezrównaną jakością obrazu, a także aparat przedni o rozdzielczości 10,8 Mpix, idealny do rozmów wideo oraz selfie. Dzięki technologii rozpoznawania twarzy oraz czytniku linii papilarnych, zapewnione jest bezpieczeństwo danych i prywatności użytkownika. Google Pixel 7 oferuje również szeroki wachlarz możliwości komunikacji-od standardowego Wi-Fi, przez NFC, aż po najnowszą technologię sieci 5G. Zasila go bateria litowo-jonowa o pojemności 4355 mAh, co gwarantuje długotrwałe działanie na jednym ładowaniu. Odkryj możliwości Google Pixel 7 - smartfonu stworzonego z myślą o komforcie, wydajności i bezpieczeństwie Maxelektro.plПоскаржитись | 3 499 zł |
GOOGLE PIXEL 7 8/256GB Zielony GA04548-GBOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Kabel USB-C
Instrukcja
Przejściówka USB
Narzędzie do tacki SIM Wymiary [mm]: 155... ще,6 x 73,2 x 8,7 mm Waga [g]: 197 g Kolor: Zielony Inne: Dostępność sieci 5G w smartfonie Google Pixel może się różnić w zależności od operatora telefonii komórkowej.
W celu weryfikacji dostępności łączności 5G zalecamy kontakt z dostawcą usług lub na stronie https://pixel.w Neonet.plПоскаржитись | 3 253 zł |
Smartfon Google Pixel 7 8/256GB 5G Snow White GS-T-GOE-0022Google Pixel 7 8/256GB 5G Snow White - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i o... щеdbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 2 134 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 7 8/256GB 6.3" 5G 90Hz BiałyGoogle Pixel 7 5G to smartfon o wyjątkowo dużym ekranie z przekątną 6,28". Poręczne urządzenie z wyświetlaczem OLED o rozdzie... щеlczości 1080 x 2400 pikseli i gęstości 416 ppi. Polecany wszystkim użytkownikom, którzy swój telefon wykorzystują również podczas pracy lub do oglądania filmów – na dużym ekranie będzie to znacznie wygodniejsze. Electro.plПоскаржитись | 2 908 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Google Pixel 7Порівняти в таблиці →
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 732 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 512 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 212 г, без ЗП
від 1 321 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.3 ", 418 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4355 мАгод, 197 г, без ЗП
від 2 075 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.3 ", 418 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4355 мАгод, 197 г, без ЗП
від 3 399 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 512 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 212 г, без ЗП
Відеоогляди
Inside Google's New Pixel 7 - Teardown and Repair Assessment
16 жовтня 2022281 519 переглядів
Pixel 7 Review: Return of the King?
12 жовтня 2022499 172 перегляда
Google Pixel 7 & 7 Pro Review - Ridiculous.
12 жовтня 20226 554 738 переглядів
Google Pixel 7 | Unboxing & Full Tour
12 жовтня 2022267 307 переглядів
Google Pixel 7 Unboxing & First Impressions
12 жовтня 202231 205 переглядів
Google Pixel 7 Pro vs Pixel 7 Unboxing!
16 жовтня 202295 668 переглядів
Pixel 7 review: The new DEFAULT Android!
13 жовтня 2022126 186 переглядів
Google Pixel 7 Review: Better Than The 7 Pro? (Camera Test)
15 жовтня 202230 223 перегляда
Pixel 7 vs Pixel 6: A Clear WINNER!
16 жовтня 202272 006 переглядів
Google Pixel 7A: gorący jak lato w Polsce
17 липня 202330 791 перегляд
Pixel 7. Jest się czym zachwycać ?
24 листопада 202218 163 перегляда
Google Pixel 7 || Google zrobiłeś to dobrze ! (English Subtitles)
27 жовтня 202213 942 перегляда
Google Pixel 7 Pro po ok 3 miesiącach użytkowania. Czy podtrzymuje swoją początkową opinie ?
18 січня 202325 743 перегляда
Google Pixel 7 Pro - mój nowy daily :) || Udane rodzeństwo z Pixelem 7 :) (English Subtitles)
8 листопада 20229 302 перегляда
Samsung Galaxy s23ultra vs Google Pixel 7 pro || camera porównanie
20 лютого 20232 288 переглядів
Unboxing Google pixel 7, Google pixel 7 pro, Google Buds Pro
19 жовтня 2022613 переглядів
Pixel 7 i Pixel Watch | Pierwsze wrażenia i rozpakowanie | Dobrze wrócić ❤❤❤
12 жовтня 202223 041 перегляд
Google Pixel 7 | iPhone 14 zaorany | RECENZJA
25 жовтня 2022129 183 перегляда
Pixel 7 Recenzja | (prawie) iPhone na Androidzie
31 жовтня 202236 363 перегляда
Google Pixel 7 Pro vs iPhone 14 Pro | PORÓWNANIE
30 жовтня 2022105 087 переглядів
Google Pixel 7 Pro (Retail Unit) Unboxing Impressions & Camera Samples in telugu
13 жовтня 20228 613 переглядів
Pixel 7 Long Term Review: They Got It Right This Time!
3 квітня 20239 545 переглядів
Google Pixel 7A Review
16 липня 20236 028 переглядів
Google Pixel 7 on Android 14 Beta
24 квітня 20235 410 переглядів
Google Pixel 7a in Coral - Unboxing
13 травня 20231 121 перегляд
GOOD NEWS! Google Pixel 7 Pro & Pixel 7 Camera Lens Cracking or Shattering On Their Own
4 квітня 202314 856 переглядів
Google Pixel 7a Sea Blue UNBOXING!
15 травня 20235 754 перегляда
Google Pixel 7 Pro vs Galaxy Note 20 Ultra Camera Test Comparison. (Part 2 - Night time).
4 листопада 20223 682 перегляда
TUDIA DualShield [Merge] for Google Pixel 7 Pro - Unboxing & Review
9 січня 20231 198 переглядів
Google Pixel 7 Pro Unboxing | First Look | Fingerprint Sensor | Wallpapers #shorts #unboxing
12 жовтня 20221 438 переглядів
Pixel 7 Pro- (1 Year Review)
19 січня1 542 перегляда
Unboxing the Google Pixel 7A: What No One Tells First-Time Users!
12 травня 2023985 переглядів
Google Pixel 7 Pro Unboxing
24 жовтня 2022796 переглядів
Google pixel 7 pro unboxing and reviews | one of the most secure android phone| best android phone
9 грудня 2022625 переглядів
Google Pixel 7a Unboxing - The Ultimate Midrange Pixel?
1 червня 2023937 переглядів
Google Pixel 7 Pro Unboxing And First Look
13 жовтня 2022374 перегляда
Pixel 8 VS Pixel 7: Camera Test ⚔️ - Photo and Video Pixel Comparison
10 грудня 20231 218 переглядів
Pixel-7pro✍ Fast Customer ❤️ Opening sell #review #pixel7pro #s21 #used #mobile #yts #google
1 березня532 перегляда
Google Pixel 7a (Unboxing & Review) | Is this the Best Budget Smartphone Currently on the Market?
31 травня 2023654 перегляда
Google Pixel 7 Pro 5G - Unboxing and Hands-On
25 листопада 2022390 переглядів
Unboxing the best Android of 2022 - the Hazel Pixel 7 Pro!
13 жовтня 2022376 переглядів
Google Pixel 7 Unboxing and First Impression
8 грудня 2022159 переглядів
Google Pixel 7 Relaxing Unboxing | Great Value Right Now!
1 червня 2023221 перегляд
Google Pixel 7a Unboxing & Full Tour l Good Camera, Great Phone, Best Price!
18 травня 2023264 перегляда
Google Pixel 7 Unboxing
6 листопада 2022234 перегляда
Google Pixel 7, Unboxing
26 листопада 2022101 перегляд
Google Pixel 7 Pro - Unboxing and Review
18 жовтня 2022653 перегляда
Unboxing and Review: Google Pixel 7 Pro - The Ultimate Camera Phone of the Year!
27 жовтня 2022187 переглядів
Unboxing the Hazel Google Pixel 7 Pro
30 жовтня 2022248 переглядів
Initial Thoughts: Google Pixel 7 Unboxing.
15 жовтня 20225 174 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Додаткові функції і можливості мобільного телефону Google Pixel 7 256GB:
- Підтримка ультраширококутною камерою MacroFocus для зйомки макрознімків.
Модификації Google Pixel 7
Ціни на Google Pixel 7 |
---|---|---|---|---|
Google Pixel 7 128 ГБ | від 1 321 zł | 35 пропозицій | ||
Google Pixel 7 256 ГБ | від 2 075 zł | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 532 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Google Tensor, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4614 мАгод, 207 г, без ЗП
від 1 321 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.3 ", 418 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4355 мАгод, 197 г, без ЗП
від 2 403 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 1 599 zł
гарний звук, 5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 1 879 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2200 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3700 мАгод, 168 г, без ЗП
від 2 899 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 1 976 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 209 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП