Смартфон Google Pixel 7 Pro 128 ГБ
Відео 56Фото 17 |
Передовий фотофлагман, дебют якого відбувся восени 2022 року. Смартфон виготовляється в корпусі з переробленого алюмінію, для якого заявлено пило- та вологозахист IP68. На тильній стороні корпусу пристрою виділяється масивна плашка з тріо об'єктивів основної камери. Google Pixel 7 Pro 128GB озброїли провідним датчиком зображення на 50 МП з оптичною стабілізацією, 12 МП ультрашириком та 48 МП стабілізованим телевізором, що забезпечує чесне п'ятикратне збільшення.
Відео 4К записується на тильну камеру при 60 к/с. Мобільним фотографам доступні просунуті інструменти на зразок підвищення різкості та видалення небажаних об'єктів із готових знімків, а також портретний режим фотозйомки з ефектним розмиттям фону. Фронтальна камера смартфона має роздільну здатність 10.8 МП, при зйомці на неї допомогу в захопленні кадру забезпечує помічник Guided Frame.
Модель оснастили OLED-екраном високої роздільної здатності (3120х1440 пікселів) з динамічною частотою оновлення до 120 Гц. Поверхня дисплея вистилає загартоване скло Gorilla Glass Victus. Працює смартфон під управлінням 4-нанометрового чіпсету Goggole Tensor G2, пам'яті на борту моделі є 12/128 ГБ. Як ОС апарат використовує чистий Android 13. Енергетичним постачанням електронних компонентів мобільного пристрою заправляє акумулятор ємністю 5000 мАгод. Вона підтримує прискорену провідну зарядку потужністю 23 Вт (з нуля до 50 % приблизно за 30 хв.), бездротову та реверсивну технології заряджання. Зазначимо, що до штатної комплектації смартфона зазвичай не входить зарядний адаптер.
Купити Google Pixel 7 Pro 128 ГБ
Усі ціни 21 →Smartfon Google Pixel 7 Pro 12/128GB 6,7" 120Hz 5G Obsidian Black GA03462- | 4 199 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 7 Pro 12/128GB 6.7" 5G 120Hz Czarny | 3 600 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 7 Pro 12/128GB 6.7" 5G 120Hz Czarny GA03462-GB | 3 603 zł |
Smartfon Pixel 7 Pro 5G 12/128GB Biały (08100299374360) | 3 384 zł |
- Технологія SuperRes Zoom для отримання 10-кратного масштабування без втрати якості, гібридний масштабування до 50x.
- Підтримка ультраширококутною камерою MacroFocus для зйомки макрознімків.
Модификації Google Pixel 7 Pro
Ціни на Google Pixel 7 Pro |
---|---|---|---|---|
Google Pixel 7 Pro 128 ГБ | від 1 732 zł | 26 пропозицій | ||
Google Pixel 7 Pro 256 ГБ | від 3 399 zł | 7 пропозицій |