Smartfon OnePlus Nord 2T 256 GB / 12 GB
Wideo 29Zdjęcia 15 |
Zamknij
Menu
OnePlus Nord 2T 256 GB / 12 GB
128 GB / 8 GB256 GB / 12 GB
2022 rokNorddobry dźwięk90 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereobrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6
Wyświetlacz:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 12 GB
Procesor:Dimensity 1300
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4500 mAh
Waga:190 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup OnePlus Nord 2T 256 GB / 12 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OnePlus Nord 2T 5G - 12GB RAM 256GB bez Simlocka z 50MP potrójnym aparatemPosiada ponadczasowe wzornictwo
Posiada ergonomiczną wielkość
Wysoki komfort użytkowania Amazon.plZłóż skargę | 2 150 zł |
Smartfon ONEPLUS Nord 2T 12/256GB 5G 6.43" 90Hz SzaryŚwietny aparat w OnePlus Nord 2T 5G zagwarantuje Ci zdjęcia o doskonałej jakości. Ma on wbudowane trzy obiektywy. Potem możes... więcejz zrobione ujęcia obejrzeć na dużym ekranie 6,43 cala, dzięki niemu ujrzysz każdy szczegół. Co ważne, smartfon ma również odświeżanie na poziomie 90 Hz. Efekt smużenia – już go nie uświadczysz na ekranie. A ten design nie raz sprawi, że zawiesisz swoje spojrzenie na Nord 2T 5G. Nie czekaj, tylko poznaj flagową świeżość już teraz. Ściągaj swoje ulubione tytuły i graj z ogromną przyjemnością. A wyświetlane sceny będą odwzorowane w wielkiej okazałości za pomocą wyświetlacza o przekątnej 6,43 cala. Całość zostanie ukazana w naprawdę dobrej odsłonie. To zasługa matrycy Fluid AMOLED oraz rozdzielczości Full HD+. Taki zestaw poradzi sobie z każdą sceną Wykonuj fotografie jak profesjonalista Electro.plZłóż skargę | 2 300 zł |
Smartfon ONEPLUS Nord 2T 12/256GB 5G 6.43" 90Hz SzaryŚwietny aparat w OnePlus Nord 2T 5G zagwarantuje Ci zdjęcia o doskonałej jakości. Ma on wbudowane trzy obiektywy. Potem możes... więcejz zrobione ujęcia obejrzeć na dużym ekranie 6,43 cala, dzięki niemu ujrzysz każdy szczegół. Co ważne, smartfon ma również odświeżanie na poziomie 90 Hz. Efekt smużenia – już go nie uświadczysz na ekranie. A ten design nie raz sprawi, że zawiesisz swoje spojrzenie na Nord 2T 5G. Nie czekaj, tylko poznaj flagową świeżość już teraz. Ściągaj swoje ulubione tytuły i graj z ogromną przyjemnością. A wyświetlane sceny będą odwzorowane w wielkiej okazałości za pomocą wyświetlacza o przekątnej 6,43 cala. Całość zostanie ukazana w naprawdę dobrej odsłonie. To zasługa matrycy Fluid AMOLED oraz rozdzielczości Full HD+. Taki zestaw poradzi sobie z każdą sceną Wykonuj fotografie jak profesjonalista Avans.plZłóż skargę | 2 300 zł |
Smartfon ONEPLUS Nord 2T 12/256GB 5G 6.43" 90Hz Szary CPH2399Świetny aparat w OnePlus Nord 2T 5G zagwarantuje Ci zdjęcia o doskonałej jakości. Ma on wbudowane trzy obiektywy. Potem możes... więcejz zrobione ujęcia obejrzeć na dużym ekranie 6,43 cala, dzięki niemu ujrzysz każdy szczegół. Co ważne, smartfon ma również odświeżanie na poziomie 90 Hz. Efekt smużenia – już go nie uświadczysz na ekranie. A ten design nie raz sprawi, że zawiesisz swoje spojrzenie na Nord 2T 5G. Nie czekaj, tylko poznaj flagową świeżość już teraz. Ściągaj swoje ulubione tytuły i graj z ogromną przyjemnością. A wyświetlane sceny będą odwzorowane w wielkiej okazałości za pomocą wyświetlacza o przekątnej 6,43 cala. Całość zostanie ukazana w naprawdę dobrej odsłonie. To zasługa matrycy Fluid AMOLED oraz rozdzielczości Full HD+. Taki zestaw poradzi sobie z każdą sceną Wykonuj fotografie jak profesjonalista Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 300 zł |
OnePlus Nord 2T 12/256GB SzaryOnePlus Nord 2T 5G zyskał wykończenie odznaczające się wysoką jakością. Dobierz kolor, który... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 800 zł |
Seria OnePlus Nord (średnie)Porównaj w tabeli →
od 1 759 zł
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Dimensity 9000, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 835 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 651 zł
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 9000, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 1 149 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 189 g
od 1 149 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 1300, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 1 800 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 1300, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 1 539 zł
5G, 6.49 ", 406 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 690 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 190 g
od 1 299 zł
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 811 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, Snapdragon 750G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 170 g
od 2 125 zł
5G, 6.44 ", 408 ppi, 90 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, Snapdragon 765G 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4115 mAh, 184 g
Wideo recenzje
iPhone 14 będzie droższy, kupujemy coraz droższe smartfony, OnePlus Nord 2T 5G | #TechNews
20 maja 20227 270 przegląd
ONEPLUS Nord 2T vs SONY Xperia 10 IV SPEED TEST Dimensity 1300 vs Snapdragon 695
21 listopada 20221 263 przegląd
OnePlus Nord 2T. Takie smartfony lubię
29 stycznia 202312 953 przegląd
OnePlus Nord 2T - RECENZJA - NIE Ignoruj go - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
7 grudnia 202226 008 przegląd
ONEPLUS Nord 2T vs HUAWEI Nova 10 Pro SPEED TEST Dimensity 1300 vs Snapdragon 778g
14 stycznia 2023756 przegląd
ONEPLUS Nord 2T Recenzja
11 stycznia 20234 491 przegląd
ONEPLUS Nord 2T vs REALME 9 Pro+ SPEED TEST Dimensity 1300 vs Dimensity 920
12 grudnia 20221 555 przegląd
ONEPLUS Nord 2T 5G Pierwsze Wrażenia
20 listopada 20225 729 przegląd
Unboxing OnePlus Nord 2T #oneplusnord #oneplus #oneplusindia
16 października 20229 021 przegląd
One Plus Nord 2T 5G | First Impression⚡Amazon Unit | Jade Fog 8GB+128GB | Unboxing & Review|Under30K
13 lipca 20222 976 przegląd
Oneplus Nord 2T 5G Mobile Unboxing |First Impressions| Oneplus Nord 2T 5G Full Review in Hindi
1 października 20221 923 przegląd
OnePlus Nord 2T 5G Unboxing And First Impressions⚡Hindi
7 sierpnia 2022754 przegląd
OnePlus Nord 2T 128GB #unboxing #mobile #youtubeshorts #tranding #oneplus
15 marca 2023941 przegląd
OnePlus Nord 2T 8 ,128 gb price 22000
24 grudnia 2022720 przegląd
Oneplus Nord 2T Quick Unboxing& Super Review
13 lipca 2022350 przegląd
ONE plus Nord 2T ಮೋಬೈಲ್ ಆನ್ ಬಾಕ್ಸಿಂಗ್ ವೀಡಿಯೋ ಅದು ಕನ್ನಡದಲ್ಲಿ ನೋಡಿ #unboxing #tech #tricks #kannada
19 stycznia 2023172 przegląd
one plus Nord 2T unboxing & initial impressions.#oneplus.#mediatek..#gaming.#bgmi.best under 30,000?
1 marca 2023414 przegląd
OnePlus Nord 2T 5G | Unboxing | Specs @TechBurner @TechnicalGuruji @OnePlusIndiamobile
13 lipca 2022137 przegląd
Rahul Ka New Phone | One Plus Nord 2T Review | Javed Hasmee
8 maja 2023298 przegląd
OnePlus Nord 2T 5G Unboxing And First Impressions⚡Upgrade Or Downgrade?#oneplus #viral #oneplusnord
6 maja 2023122 przegląd
आख़िर ख़रीद ही लिया || Oneplus Nord 2T 5G || Unboxing And First Impressions⚡ || Camera Review
27 grudnia 2022257 przegląd
OnePlus Nord 2T 5G (8GB RAM, 128GB Storage) unboxing full review
4 listopada 2022240 przegląd
OnePlus Nord 2T Unboxing & Quick Look and best Impression Better Look ⚡
4 czerwca 2022104 przegląd
Oneplus Nord 2T (5G)।oneplus nord 2t bangla review।oneplus nord 2t price in Bangladesh।unboxing
15 maja 2022465 przegląd
OnePlus Nord 2t | unboxing gray shadow|#oneplus #oneplusnord2t #ytshorts #mobileunboxing
16 sierpnia 2022323 przegląd
OnePlus Nord 2T Unboxing & First Look | 80W Fast Charging | Shorts Video
21 sierpnia 2022229 przegląd
OnePlus Nord 2T Unboxing | वन प्लस नॉर्ड 2T | May 2022 Launch
4 czerwca 2022143 przegląd
Oneplus nord 2t 5G Unboxing and First Impressions
12 lipca 20221 731 przegląd
OnePlus Nord 2T unboxing#impression #smartphone #jade fog#best phone#8/128GB
17 września 20221 543 przegląd
Modyfikacje OnePlus Nord 2T
Ceny na OnePlus Nord 2T |
---|---|---|---|---|
OnePlus Nord 2T 128 GB / 8 GB | od 1 149 zł | 2 oferty | ||
OnePlus Nord 2T 256 GB / 12 GB | od 1 800 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 880 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 179 g
od 2 099 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
od 2 088 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 1 347 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 178 g
od 1 485 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100-Max, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 183 g, super cienki
od 1 600 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 2 564 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 444 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 1 594 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 2 069 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 176 g
od 1 700 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 182 g