Smartfon Realme 9 Pro Plus 256 GB / 8 GB
Wideo 18Zdjęcia 7 |
Realme 9 Pro Plus 256 GB / 8 GB
128 GB / 6 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 90 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Dimensity 920
Aparat:3 moduły, zoom optyczny, 50 MP, + 8 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4500 mAh
Waga:182 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Realme 9 Pro Plus 256 GB / 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon REALME 9 Pro+ 8/256GB 5G 6.43" 90Hz Zielony RMX3393Zgodnie z duchem marki dare-to-leap realme 9 PRO+ jest pierwszym smartfonem w średnim przedziale cenowym wyposażonym we flagowy aparat - w tym modelu znajdziemy Sony IMX766 + OIS. Dzięki niemu więcej młodych ludzi będzie mogło doświadczać potęgi mobilnego aparatu w technologii premium. Doskonały przetwornik IMX766 z czujnikiem 1/1,56 pozwala uchwyc... więcejić więcej szczegółów, zapewniając przy tym niezwykłą jakość obrazu i żywe kolory nawet przy słabym oświetleniu. realme 9 PRO+ został wyposażony również w system OIS, który zapewnia topową stabilizacje podczas wykonywania fotografii i kręcenia filmów. Dodatkowo zaawansowany algorytm Al Noise Reduction Engine 3.0 wyeliminuje niedoskonałości Electro.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Smartfon REALME 9 Pro+ 8/256GB 5G 6.43" 90Hz Zielony RMX3393Zgodnie z duchem marki dare-to-leap realme 9 PRO+ jest pierwszym smartfonem w średnim przedziale cenowym wyposażonym we flagowy aparat - w tym modelu znajdziemy Sony IMX766 + OIS. Dzięki niemu więcej młodych ludzi będzie mogło doświadczać potęgi mobilnego aparatu w technologii premium. Doskonały przetwornik IMX766 z czujnikiem 1/1,56 pozwala uchwyc... więcejić więcej szczegółów, zapewniając przy tym niezwykłą jakość obrazu i żywe kolory nawet przy słabym oświetleniu. realme 9 PRO+ został wyposażony również w system OIS, który zapewnia topową stabilizacje podczas wykonywania fotografii i kręcenia filmów. Dodatkowo zaawansowany algorytm Al Noise Reduction Engine 3.0 wyeliminuje niedoskonałości Avans.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Smartfon REALME 9 Pro+ 8/256GB 5G 6.43" 90Hz Zielony RMX3393Zgodnie z duchem marki dare-to-leap realme 9 PRO+ jest pierwszym smartfonem w średnim przedziale cenowym wyposażonym we flagowy aparat - w tym modelu znajdziemy Sony IMX766 + OIS. Dzięki niemu więcej młodych ludzi będzie mogło doświadczać potęgi mobilnego aparatu w technologii premium. Doskonały przetwornik IMX766 z czujnikiem 1/1,56 pozwala uchwyc... więcejić więcej szczegółów, zapewniając przy tym niezwykłą jakość obrazu i żywe kolory nawet przy słabym oświetleniu. realme 9 PRO+ został wyposażony również w system OIS, który zapewnia topową stabilizacje podczas wykonywania fotografii i kręcenia filmów. Dodatkowo zaawansowany algorytm Al Noise Reduction Engine 3.0 wyeliminuje niedoskonałości Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 700 zł |
Seria Realme 1-x (średnie)Porównaj w tabeli →
od 2 049 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 425 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 6 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 499 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 989 zł
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 6100+, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 1 038 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 2 moduły, 100 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 1 995 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7050, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 739 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 689 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 1 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 395 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 302 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 100 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 589 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 182 g
od 499 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 759 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 191 g
od 1 290 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G95, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 1 000 zł
6.59 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 1 474 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 800U, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 1 399 zł
6.4 ", 411 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
Wideo recenzje
Realme 9 Pro+ | My Experience | Under 20K | Flipkart | Malayalam | GiveAway
26 czerwca 2022447 755 przegląd
Realme 9 Pro Plus Camera Lens Protector | Camera Quality After Lens Protector | Camera Protector
17 sierpnia 202283 955 przegląd
Astrophotography on Realme 9 Pro Plus | Master Photographer Tutorial
23 listopada 20225 960 przegląd
Realme 9 Pro Plus Vs OnePlus Nord CE 3 Night Camera Test ! Old is Gold
9 sierpnia 20238 124 przegląd
Nursery gardenShot on Realme 9 pro plus camera day light shot
15 sierpnia 20223 994 przegląd
realme 9 pro plus || camera test || Akash Mahto
5 lipca 2022257 przegląd
Realme 10 Pro Plus vs Realme 9 Pro Plus
28 listopada 20222 234 przegląd
Best Offer On Realme 9 Pro Plus|Best Phone Under 20K[Telugu]
24 kwietnia 2022405 przegląd
QNA 94|Upcoming Sale On Flipkart 2023|Realme 9 Pro Plus & 10 Pro Plus|Nothing Phone 1|Poco X5 Pro
4 czerwca 2023320 przegląd
Realme 9 pro plus review | unboxing | Full Review #unboxing #realme #review #tech #realme9proplus
21 sierpnia 2022651 przegląd
Test Camaras Review Realme 9 Pro Plus
20 marca 2022256 przegląd
Realme 9 Pro plus | Unboxing y análisis ✅ #shorts
4 maja 2022325 przegląd
বাংলাদেশে আসবে অফিশিয়াল Realme 9 pro plus।Realme 9 pro plus price in Bangladesh।
1 lipca 2022714 przegląd
realme 9 pro plus (5g) black 6gb/128gb unboxing & review
25 maja 20225 952 przegląd
REALME 9 Pro Plus vs REALME GT2 Pro Steel Black
1 kwietnia 2022264 przegląd
Realme 9 Pro Plus | 8GB 128GB | With Gift |Realme 10000mAh Power Bank 2i | Unboxing And Full Review
28 kwietnia 2022468 przegląd
realme 9 Pro Plus Unboxing & First Impressions ⚡ Complete Package, But..
24 lutego 20222 653 przegląd
Realme 9 Pro Plus A.11 New Update |Realme 9 Pro Plus A.11 Update Full Review | Fixed Bugs & Features
5 lipca 20221 588 przegląd
Modyfikacje Realme 9 Pro Plus
Ceny na Realme 9 Pro Plus |
---|---|---|---|---|
Realme 9 Pro Plus 128 GB / 6 GB | od 1 179 zł | 5 oferty | ||
Realme 9 Pro Plus 256 GB / 8 GB | od 1 700 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 799 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 178 g
od 1 489 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 179 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Dimensity 920, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 182 g
od 1 657 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 176 g
od 1 450 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.5 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 1 249 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 1 048 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 179 g
od 4 135 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 1 596 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki