Смартфон Realme 12 Pro Plus 512 ГБ / 12 ГБ
Фото 19 |
Купити Realme 12 Pro Plus 512 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 21 →REALME Smartfon REALME 12 Pro+ 5G 12/512GB Granatowy (Submarine Blue) Granrealme 12 Pro+ 5G - zostań Mistrzem Portretu Smartfon realme 12 Pro+ 5G na nowo wyznacza granice mobilnej fotografii i innowa... щеcji w dziedzinie designu. Wyróżnia się unikalnym peryskopowym aparatem portretowym, wzornictwem inspirowanym światem luksusowych zegarków oraz wydajnym procesorem Snapdragon 7s Gen 2 5G. Przełomowy aparat realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym. Z przodu smartfona znajduje się aparat o rozdzielczości 32 MP. Dzięki flagowej technologii fotografii wieloogniskowej możesz eksplorować gamę ogniskowych, od szerokiego kąta po teleobiektyw, uzyskując wyjątkową klarowność i wszechstronność w każdym ujęciu. Dodatkowo dzięki algorytmowi MasterShot opracowanemu we współpracy z Qualcomm, możesz uwolnić swoją kreatywność i łatwo uchwycić profesjonalne zdjęcia. Luksusowe wzornictwo Inspirowany rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który posiada bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy obejmujących współpracę z markami Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting, realme 12 Pro+ 5G charakteryzuje się projektem emanującym wyrafinowaniem i elegancją. Od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego, każdy szczegół odzwierciedla najwyższe standardy luksusu i precyzji. Telefon jest dostępny w dwóch kolorach: beżowym i granatowym. realme 12 Pro+ 5G posiada zakrzywiony wyświetlacz (6,7’’) o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki technologii Oled i optymalizacji Pro-XDR oferuje on niezrównaną klarowność, kontrast i wierność kolorów. Bez względu na to, czy oglądasz ulubione filmy, czy grasz w najnowsze gry, każdy szczegół ożywa z zapierającym dech realizmem. Wydajność flagowa Najnowszy smartfon realme napędzany jest procesorem Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, który zapewnia mu błyskawiczną płynność działania i wysoką wydajność. Dodatkowo dzięki 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej, masz dużo miejsca na wszystkie swoje aplikacje, gry i media. Dzięki swojej ogromnej baterii o pojemności 5000 mAh i szybkiemu ładowaniu Supervooc 67W możesz cieszyć się godzinami użytkowania smartfona po jednym ładowaniu. Ładowanie od 1 do 50% trwa zaledwie 19 minut, co stanowi gwarancję dostępu do energii wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz. MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 299 zł |
Smartfon realme 12 Pro+ 5G 12/512GB Submarine Blue GS-T-RLME-0178realme 12 Pro+ 5G Zostań Mistrzem Portretu Smartfon realme 12 Pro+ 5G na nowo wyznacza granice mobilnej fotografii i innowacj... щеi w dziedzinie designu. Wyróżnia się unikalnym peryskopowym aparatem portretowym, wzornictwem inspirowanym światem luksusowych zegarków oraz wydajnym procesorem Snapdragon 7s Gen 2 5G. Przełomowy aparat realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym. Z przodu smartfona znajduje się aparat o rozdzielczości 32 MP. Dzięki flagowej technologii fotografii wieloogniskowej możesz eksplorować gamę ogniskowych, od szerokiego kąta po teleobiektyw, uzyskując wyjątkową klarowność i wszechstronność w każdym ujęciu. Dodatkowo dzięki algorytmowi MasterShot opracowanemu we współpracy z Qualcomm, możesz uwolnić swoją kreatywność i łatwo uchwycić profesjonalne zdjęcia. Luksusowe wzornictwo Inspirowany rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który posiada bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy obejmujących współpracę z markami Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting, realme 12 Pro+ 5G charakteryzuje się projektem emanującym wyrafinowaniem i elegancją. Od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego, każdy szczegół odzwierciedla najwyższe standardy luksusu i precyzji. Telefon jest dostępny w dwóch kolorach: beżowym i granatowym. realme 12 Pro+ 5G posiada zakrzywiony wyświetlacz (6,7’’) o częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki technologii OLED i optymalizacji Pro-XDR oferuje on niezrównaną klarowność, kontrast i wierność kolorów. Bez względu na to, czy oglądasz ulubione filmy, czy grasz w najnowsze gry, każdy szczegół ożywa z zapierającym dech realizmem. Wydajność flagowa Najnowszy smartfon realme napędzany jest procesorem Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, który zapewnia mu błyskawiczną płynność działania i wysoką wydajność. Dodatkowo dzięki 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej, masz dużo miejsca na wszystkie swoje aplikacje, gry i media. Dzięki swojej ogromnej baterii o pojemności 5000 mAh i szybkiemu ładowaniu SUPERVOOC 67W możesz cieszyć się godzinami użytkowania smartfona po jednym ładowaniu. Ładowanie od 1 do 50% trwa zaledwie 19 minut, co stanowi gwarancję dostępu do energii wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz. Komputronik.plПоскаржитись | 2 299 zł |
REALME 12 Pro+ 5G 12/512GB Beżowy 12 PRO+Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Etui
Ładowarka 67W
Kabel USB-C
Igła SIM
Instrukcja obsługi Wymiary [mm]: 161.47... щеx 74.02 x 8.75 mm Waga [g]: 196 g Kolor: Beżowy Inne: Face Unlock Wodoodporność: IP65 Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Beżowy (12/512GB) System operacyjny: Android 14 Procesor [GHz]: 2,4 GHz Pamięć: 512 GB Czytnik kart pamięci: Brak RAM: 12 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 (4x 2.4 GHz, 4x 1.95 GHz) Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 12 GB Wbudowana pamięć [GB]: 512 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 12 / 512 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 14 Modele pozostałych producentów: REALME 12 Pro Plus Przekątna ekranu [cal]: 6,7" Rozdzielczość ekranu [px]: 2412 x 1080 px Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.7 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 + 64 Mpix Funkcje aparatu: Zoom optyczny x3
Zoom cyfrowy x120 Lampa błyskowa: Tak Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 32 Mpix Aparat przedni [Mpix]: powyżej 30 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 32 Bluetooth: Bluetooth 5.2 WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Rodzaj nawigacji: Glonass / Galileo / QZSS / GPS Typ karty SIM: 2 x Nano SIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 WiFi: Wi-Fi trzyzakresowe (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Rodzaj nawigacji: ["Glonass","Gal Neonet.plПоскаржитись | 2 499 zł |
Smartfon REALME 12 Pro+ 12/512GB 5G 6.7" 120Hz NiebieskiGłówne cechy Smartfon realme 12 Pro+ 5G posiada ekran AMOLED 120 Hz o przekątnej 6,7" oraz aparatem głównym z matrycą 50MP. A... щеkiedy chcesz zrobić selfie z przyjaciółmi, skorzystaj z przedniego obiektywu - 32 MP. Wysoka wydajność Realme 12 Pro+ 5G ma wbudowany procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2. Smartfon posiada 12GB Ram oraz 256GB pamięci wewnętrznej. Płynność w przeglądaniu stron czy użytkowaniu aplikacji zapewni Ci system Android 14. Electro.plПоскаржитись | 2 499 zł |
Smartfon REALME 12 Pro+ 12/512GB 5G 6.7" 120Hz NiebieskiGłówne cechy Smartfon realme 12 Pro+ 5G posiada ekran AMOLED 120 Hz o przekątnej 6,7" oraz aparatem głównym z matrycą 50MP. A... щеkiedy chcesz zrobić selfie z przyjaciółmi, skorzystaj z przedniego obiektywu - 32 MP. Wysoka wydajność Realme 12 Pro+ 5G ma wbudowany procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2. Smartfon posiada 12GB Ram oraz 256GB pamięci wewnętrznej. Płynność w przeglądaniu stron czy użytkowaniu aplikacji zapewni Ci system Android 14.... Avans.plПоскаржитись | 2 499 zł |
Вигнутий дисплей
Realme 12 Pro Plus - субфлагман з вигнутим AMOLED екраном, повністю позбавленим проблеми ШИМ-мерехтіння завдяки високій частоті 2160 Гц. А режим ProXDR дозволяє переглядати фотографії з розширеним діапазоном кольорів. Процесором виступає Snapdragon 7s Gen 2 із модемом 5G. Оперативна пам'ять 12 ГБ з можливістю розширення з флеш-пам'яті 512 ГБ.
Перископічний зум
Основна 50-мегапіксельна камера Sony IMX890 має велику матрицю 1/56" і оптичну стабілізацію OIS. Це дозволяє отримувати чіткі фотознімки навіть в умовах недостатнього освітлення і компенсує тряску рук при записі відео. Додатковий фотомодуль на 64 МП має перископічний триразовий зум для портретів Боке.
Шкіряне покриття
Задня кришка зроблена з тактильно приємного екошкіри, а блок камер виконаний у вигляді годинникового механізму. Цей дизайн розробив всесвітньо відомий годинник Олів'є Савео. Швидке заряджання SuperVOOC 67 Вт заряджає смартфон на 50% менш ніж за 20 хвилин. Найновіша операційна система Android 14 доповнена програмною оболонкою Realme UI 5.0 з багатьма корисними функціями.
Модификації Realme 12 Pro Plus
Ціни на Realme 12 Pro Plus |
---|---|---|---|---|
Realme 12 Pro Plus 256 ГБ / 8 ГБ | від 1 999 zł | 13 пропозицій | ||
Realme 12 Pro Plus 512 ГБ / 12 ГБ | від 2 055 zł | 21 пропозиція |