Смартфон Realme C51 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 6Фото 18 |
Realme C51 128 ГБ / 4 ГБ
128 ГБ / 4 ГБ256 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.7 ", 1600х720 (20:9), 262 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T612
Камера:2 модулі, 50 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:186 г
Функція розширення ОЗП на 4 ГБ. Частота дискретизації сенсорного шару 180 Гц.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme C51 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
REALME Smartfon REALME C51 4/128GB MiętowySmartfon realme C51 został wyposażony w pojemną baterię 5000 mAh oraz technologię szybkiego ładowania Supervooc o mocy 33 W.... щеDzięki temu, telefon można naładować od 0 do 50% w ciągu 28 minut. Posiada 128 GB pamięci wewnętrznej, a także gniazdo na 2 karty SIM oraz 1 kartę microSD, co pozwala rozszerzyć pamięć urządzenia do 2 TB.Korzyści: Ośmiordzeniowy procesor Unisoc T612 gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji urządzenia Świetne odwzorowanie kolorów i ostry obraz zapewni ekran IPS TFT 6.74" o rozdzielczości 720 x1600 i częstotliwości odswieżania 90 Hz Zakrzywiony szklany ekran 2.5D Dużo miejsca na potrzebne dane znajdziesz w pamięci wewnętrznej 128 GB Dzięki wbudowanym 4 GB pamięci RAM i dodatkowym 4 GB dostępnym dzięki technologii DRE masz dodatkową moc dokładnie wtedy, gdy jej potrzebujesz Aparat 50 MP z czujnikiem glębi pozwala wykonywać fantastyczne zdjęcia Przedni aparat 5 MP zapewni perfekcyjne selfie Smartfon jako nawigacja dzięki modułowi GPS Akumulator 5000 mAh i szybkie ładowanie Supervooc 33W System operacyjny Realme UI T Edition bazujący na Androidzie13 Czytnik linii papilarnych jeszcze lepiej zabezpieczy Twoje dane MediaMarkt.plПоскаржитись | 499 zł |
Smartfon realme C51 4/128GB 6,74" CzarnySmartfon realme C51 4/128GB 6,74" Czarny DualSIM Inteligentny aparat 50 MP. Ładowanie SUPERVOOC 33W. Pojemna bateria 5000 mAh... ще. Do 128 GB pamięci ROM. Do 8 GB. pamięci RAM. Wyświetlacz 17,13 cm (6,74") 90 Hz. Elegancki, połyskujący wygląd. Minikapsuła. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6,74" Rozdzielczość obrazu: 1600 x 720 HD Częstotliwość odświeżania: 90Hz Pamięć RAM: 4 GB Pamięć wbudowana: 128 GB Procesor: Unisoc T612 System operacyjny: Android 13 Rozdzielczość aparatu tylnego (Mpx): 50 + 0,08 Rozdzielczość aparatu przedniego (Mpx): 8 Typ wejścia USB: USB Typ C Szybkie ładowanie SUPERVOOC 33W Kolor: Czarny 128 GB pamięci ROM Więcej pamięci masowej Pamięć ROM o pojemności 128 GB oznacza więcej miejsca na wszystkie ulubione zdjęcia, nagrania wideo, gry i filmy. Ponadto dzięki pojemniejszej pamięci wszystko działa płynnie w tle. 4 GB + 4 GB dynamicznej pamięci RAM Większa płynność Dynamiczne poszerzanie pamięci RAM (DRE) przenosi wydajność na wyższy poziom. Urządzenie wyposażone w 4 GB wbudowanej pamięci RAM działa w razie potrzeby jeszcze płynniej dzięki dodatkowej pojemności 4 GB dostępnej za sprawą technologii DRE. W ten sposób większa liczba aplikacji może działać jednocześnie, a ich przełączanie odbywa się płynniej. Inteligentny aparat 50 MP Do ostrych zdjęć Tryb 50 MP znacznie poprawia ostrość, zachowując bogactwo detali, nawet przy fotografowaniu skomplikowanych budynków i krajobrazów. Inteligentny aparat 50 MP Tryb nocny Tryb nocny umożliwia fotografowanie w słabo oświetlonym otoczeniu z zachowaniem szczegółów, dzięki czemu możesz liczyć na jaśniejsze zdjęcia o dowolnej porze dnia. Inteligentny aparat 50 MP Filtr do każdego nastroju Każdemu zdjęciu możesz nadać idealny nastrój. Poszerzona kolekcja filtrów zwiększa możliwości fotografowania i pomaga w idealnym uwiecznieniu atmosfery każdej chwili. Mistrz ładowania Ładowanie SUPERVOOC 33 W Ładowanie SUPERVOOC 33 W to funkcja przyspieszająca uzupełnianie energii aż o 200% w porównaniu z poprzednią generacją. Dzięki niej można doładować baterię od 0 do 50% w ciągu zaledwie 28 minut. Pojemna bateria 5000 mAh Energia na cały dzień Bateria tego smartfona zapewnia mnóstwo energii, której wystarczy na oglądanie filmów lub granie przez cały dzień. Mistrz stylistyki Elegancki, połyskujący wygląd Proces powlekania połyskującym proszkiem szklanym Z połączenia dwóch faktur powstaje wyjątkowa powierzchnia obudowy z połyskującym proszkiem szklanym. Z jasną fakturą warstwy górnej kontrastuje połyskująca warstwa dolna, a razem tworzą one zaskakujący, dynamiczny efekt wizualny Smukła obudowa. Lekko leżyw dłoni. Ultracienka konstrukcja o gryubości zaledwie 7,99 mm ma boki zaokrąglone w kształcie litery C, dzięki czemu telefon nie tylko zachwyca wyglądem, ale również doskonale leży w dłoni. Wyświetlacz 17,13 cm (6,74") 90 Hz Panoramiczny obraz na dużym Maxelektro.plПоскаржитись | 699 zł |
realme C51 4/128GB 6,74" 90Hz 50Mpix Czarny5G:nie;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 499 zł |
Smartfon realme C51 4/128GB miętowy GS-T-RLME-0157realme C51 4/128GB miętowy - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sk... щеlepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 499 zł |
REALME C51 4/128GB Czarny RMX3830Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Zasilacz 33 W
Kabel USB-C
Etui ochronne
Narzędzie do tacki SIM
Dokumentacja Wym... щеiary [mm]: 167,2 x 76,7 x 7,99 mm Waga [g]: 186 g Kolor: Czarny Kolor producenta: Carbon Black Typ obudowy: Tworzywo Wodoodporność: Czytnik linii papilarnych: Tak (w przycisku bocznym) Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Czarny (4/128GB) System operacyjny: Android 13 (realme UI T) Procesor [GHz]: 1,82 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Obsługiwana pamięć do: 2 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: REALME C51 Przekątna ekranu [cal]: 6,74" Technologia ekranu: Rozdzielczość ekranu [px]: Liczba kolorów: 16,7 miliona Ochrona ekranu: Dodatkowe funkcje: Jasność szczytowa 560 nitów
Częstotliwość próbkowania dotyku 180 Hz Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.74 Aparat główny [Mpix]: 50 Mpix Funkcje aparatu: Tryb 50 MP, Wideo, Tryb nocny?Panoramic Neonet.plПоскаржитись | 499 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Realme C (бюджетні)Порівняти в таблиці →
від 734 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 685, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 670 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 685, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 675 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 2 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 2 модулі, 64 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 537 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 569 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 900 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 487 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 479 zł
6.7 ", 262 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 349 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 858 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 599 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, зарядка: 5000 мАгод, 187 г
від 755 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модулі, 50 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 599 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, зарядка: 5000 мАгод, 187 г
від 345 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 12.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 186 г
від 562 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 591 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 187 г
від 350 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 599 zł
6.7 ", 262 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
АксесуариВсі аксесуари для Realme C51 128GB →
Відеоогляди
realme C51| model do podstawowych zadań
24 вересня 20232 656 переглядів
realme C51 Review: RM549 Entry-Level Groundbreaker | 128GB, 50MP, 33W
27 вересня 2023156 429 переглядів
Realme C51 Water Test | Let's See if Realme C51 is Waterproof Or Not?
30 листопада 202334 836 переглядів
Infinix Hot 40 vs Realme C51 Charging Speed Test!" ⚡⚡" 33W Battle With 5000mah Battery
27 грудня 202312 255 переглядів
Realme C51 Unboxing | Hands-On, Antutu, Design, Unbox, Camera Test
27 серпня 202369 083 перегляда
realme C51: Unboxing!
20 вересня 2023116 951 перегляд
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme C51
Ціни на Realme C51 |
---|---|---|---|---|
Realme C51 128 ГБ / 4 ГБ | від 479 zł | 29 пропозицій | ||
Realme C51 256 ГБ / 6 ГБ | від 599 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 490 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 602 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tanggula T760, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 189 г
від 541 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 439 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 537 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 182 г
від 362 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 192 г
від 399 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 481 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 50 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 529 zł
6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 468 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5010 мАгод, 190 г
від 429 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г
від 647 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 50 МП, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г