Smartfon Realme C51 128 GB / 4 GB
Wideo 6Zdjęcia 18 |
Realme C51 128 GB / 4 GB
128 GB / 4 GB256 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.7 ", 1600х720 (20:9), 262 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Unisoc Tiger T612
Aparat:2 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:186 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 4 GB. Częstotliwość próbkowania warstwy czujnika wynosi 180 Hz.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Realme C51 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
REALME Smartfon REALME C51 4/128GB CzarnySmartfon realme C51 został wyposażony w pojemną baterię 5000 mAh oraz technologię szybkiego ładowania Supervooc o mocy 33 W.... więcejDzięki temu, telefon można naładować od 0 do 50% w ciągu 28 minut. Posiada 128 GB pamięci wewnętrznej, a także gniazdo na 2 karty SIM oraz 1 kartę microSD, co pozwala rozszerzyć pamięć urządzenia do 2 TB.Korzyści: Ośmiordzeniowy procesor Unisoc T612 gwarantuje sprawną pracę wszystkich funkcji urządzenia Świetne odwzorowanie kolorów i ostry obraz zapewni ekran IPS TFT 6.74" o rozdzielczości 720 x1600 i częstotliwości odswieżania 90 Hz Dużo miejsca na potrzebne dane znajdziesz w pamięci wewnętrznej 128 GB Dzięki wbudowanym 4 GB pamięci RAM i dodatkowym 4 GB dostępnym dzięki technologii DRE masz dodatkową moc dokładnie wtedy, gdy jej potrzebujesz Aparat 50 MP z czujnikiem glębi pozwala wykonywać fantastyczne zdjęcia Przedni aparat 5 MP zapewni perfekcyjne selfie Akumulator 5000 mAh i szybkie ładowanie Supervooc 33W System operacyjny Realme UI T Edition bazujący na Androidzie13 Czytnik linii papilarnych jeszcze lepiej zabezpieczy Twoje dane MediaMarkt.plZłóż skargę | 599 zł |
Smartfon realme C51 4/128GB 6,74" CzarnySmartfon realme C51 4/128GB 6,74" Czarny DualSIM Inteligentny aparat 50 MP. Ładowanie SUPERVOOC 33W. Pojemna bateria 5000 mAh... więcej. Do 128 GB pamięci ROM. Do 8 GB. pamięci RAM. Wyświetlacz 17,13 cm (6,74") 90 Hz. Elegancki, połyskujący wygląd. Minikapsuła. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 6,74" Rozdzielczość obrazu: 1600 x 720 HD Częstotliwość odświeżania: 90Hz Pamięć RAM: 4 GB Pamięć wbudowana: 128 GB Procesor: Unisoc T612 System operacyjny: Android 13 Rozdzielczość aparatu tylnego (Mpx): 50 + 0,08 Rozdzielczość aparatu przedniego (Mpx): 8 Typ wejścia USB: USB Typ C Szybkie ładowanie SUPERVOOC 33W Kolor: Czarny 128 GB pamięci ROM Więcej pamięci masowej Pamięć ROM o pojemności 128 GB oznacza więcej miejsca na wszystkie ulubione zdjęcia, nagrania wideo, gry i filmy. Ponadto dzięki pojemniejszej pamięci wszystko działa płynnie w tle. 4 GB + 4 GB dynamicznej pamięci RAM Większa płynność Dynamiczne poszerzanie pamięci RAM (DRE) przenosi wydajność na wyższy poziom. Urządzenie wyposażone w 4 GB wbudowanej pamięci RAM działa w razie potrzeby jeszcze płynniej dzięki dodatkowej pojemności 4 GB dostępnej za sprawą technologii DRE. W ten sposób większa liczba aplikacji może działać jednocześnie, a ich przełączanie odbywa się płynniej. Inteligentny aparat 50 MP Do ostrych zdjęć Tryb 50 MP znacznie poprawia ostrość, zachowując bogactwo detali, nawet przy fotografowaniu skomplikowanych budynków i krajobrazów. Inteligentny aparat 50 MP Tryb nocny Tryb nocny umożliwia fotografowanie w słabo oświetlonym otoczeniu z zachowaniem szczegółów, dzięki czemu możesz liczyć na jaśniejsze zdjęcia o dowolnej porze dnia. Inteligentny aparat 50 MP Filtr do każdego nastroju Każdemu zdjęciu możesz nadać idealny nastrój. Poszerzona kolekcja filtrów zwiększa możliwości fotografowania i pomaga w idealnym uwiecznieniu atmosfery każdej chwili. Mistrz ładowania Ładowanie SUPERVOOC 33 W Ładowanie SUPERVOOC 33 W to funkcja przyspieszająca uzupełnianie energii aż o 200% w porównaniu z poprzednią generacją. Dzięki niej można doładować baterię od 0 do 50% w ciągu zaledwie 28 minut. Pojemna bateria 5000 mAh Energia na cały dzień Bateria tego smartfona zapewnia mnóstwo energii, której wystarczy na oglądanie filmów lub granie przez cały dzień. Mistrz stylistyki Elegancki, połyskujący wygląd Proces powlekania połyskującym proszkiem szklanym Z połączenia dwóch faktur powstaje wyjątkowa powierzchnia obudowy z połyskującym proszkiem szklanym. Z jasną fakturą warstwy górnej kontrastuje połyskująca warstwa dolna, a razem tworzą one zaskakujący, dynamiczny efekt wizualny Smukła obudowa. Lekko leżyw dłoni. Ultracienka konstrukcja o gryubości zaledwie 7,99 mm ma boki zaokrąglone w kształcie litery C, dzięki czemu telefon nie tylko zachwyca wyglądem, ale również doskonale leży w dłoni. Wyświetlacz 17,13 cm (6,74") 90 Hz Panoramiczny obraz na dużym Maxelektro.plZłóż skargę | 699 zł |
Smartfon realme C51 4/128GB miętowy GS-T-RLME-0157realme C51 4/128GB miętowy - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sk... więcejlepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 499 zł |
Smartfon REALME C51 4/128 6.74" 90Hz CzarnySmartfony Realme C51 został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i przeznaczony do... więcejtego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 499 zł |
REALME C51 4/128GB Czarny RMX3830Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Zasilacz 33 W
Kabel USB-C
Etui ochronne
Narzędzie do tacki SIM
Dokumentacja Wym... więcejiary [mm]: 167,2 x 76,7 x 7,99 mm Waga [g]: 186 g Kolor: Czarny Kolor producenta: Carbon Black Typ obudowy: Tworzywo Wodoodporność: Czytnik linii papilarnych: Tak (w przycisku bocznym) Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Czarny (4/128GB) System operacyjny: Android 13 (realme UI T) Procesor [GHz]: 1,82 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Obsługiwana pamięć do: 2 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: REALME C51 Przekątna ekranu [cal]: 6,74" Technologia ekranu: Rozdzielczość ekranu [px]: Liczba kolorów: 16,7 miliona Ochrona ekranu: Dodatkowe funkcje: Jasność szczytowa 560 nitów
Częstotliwość próbkowania dotyku 180 Hz Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.74 Aparat główny [Mpix]: 50 Mpix Funkcje aparatu: Tryb 50 MP, Wideo, Tryb nocny?Panoramic Neonet.plZłóż skargę | 499 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Realme C (budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 799 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 670 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 699 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 540 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 585 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 600 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 487 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 479 zł
6.7 ", 262 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 349 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 187 g
od 485 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 755 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 345 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 186 g
od 592 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 595 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 187 g
od 470 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 350 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
Wideo recenzje
realme C51| model do podstawowych zadań
24 września 20232 656 przegląd
realme C51 Review: RM549 Entry-Level Groundbreaker | 128GB, 50MP, 33W
27 września 2023156 429 przegląd
Realme C51 Water Test | Let's See if Realme C51 is Waterproof Or Not?
30 listopada 202334 836 przegląd
Infinix Hot 40 vs Realme C51 Charging Speed Test!" ⚡⚡" 33W Battle With 5000mah Battery
27 grudnia 202312 255 przegląd
Realme C51 Unboxing | Hands-On, Antutu, Design, Unbox, Camera Test
27 sierpnia 202369 083 przegląd
realme C51: Unboxing!
20 września 2023116 951 przegląd
Modyfikacje Realme C51
Ceny na Realme C51 |
---|---|---|---|---|
Realme C51 128 GB / 4 GB | od 479 zł | 29 oferty | ||
Realme C51 256 GB / 6 GB | od 599 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 494 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 414 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 369 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 381 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 13, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 192 g
od 499 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 480 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 429 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 183 g
od 468 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 5010 mAh, 190 g
od 529 zł
6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 444 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 368 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g