Smartfon Realme C31 32 GB / 3 GB
Wideo 13Zdjęcia 12 | od 590 do 861 zł dodaj do listymoje listy |
Realme C31 32 GB / 3 GB
32 GB / 3 GB64 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.5 ", 1600х720 (20:9), 401 ppi, 60 Hz
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Unisoc Tiger T612
Aparat:3 moduły, 13 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:187 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Realme C (budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 799 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 685, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 709 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 685, aparat: 2 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 699 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 599 zł
6.72 ", 392 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G88, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 548 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 585 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 600 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 487 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 479 zł
6.7 ", 262 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 349 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 599 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 187 g
od 858 zł
6.6 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 189 g
od 755 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 590 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 346 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 12.0 Go Edition, 32 GB, RAM 2 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 8 Mpx, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 186 g
od 595 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 187 g
od 470 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T618, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 329 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 2 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
Wideo recenzje
realme | Poznaj realme C31
2 kwietnia 20225 344 przegląd
realme C31 আসলেই ভালো গেমিং স্মার্টফোন ?! ১২,৯৯০ টাকায় Antutu benchmark 200k+ @Technicalomor
14 kwietnia 202224 120 przegląd
REALME C31 UNBOXING ROYAL MOBILE
14 kwietnia 20222 864 przegląd
Realme C31 Unboxing , first look || Chinese iPhone 12
11 sierpnia 20221 847 przegląd
Realme C31 Pubg test ( BGMI ) Graphics setting
2 kwietnia 20221 204 przegląd
Realme C31 || Unboxing || First Look & Review || Display 6.52", 4 Camera, 5000 mAh Battery || & More
31 maja 2022637 przegląd
UNBOXING REALME C31
21 października 2022103 przegląd
realme C31 is here! | Power Up, Fit in design
11 kwietnia 2022605 przegląd
Realme C31 Unboxing | #shorts #short
11 kwietnia 2022866 przegląd
Realme C31 Unboxing And Review 5000 mAh 10W Charge ⚡️ सस्ता में सबसे अच्छा
23 maja 2022516 przegląd
Xiaomi Redmi Note 11 4G Vs Realme C31 - Full Comparison [Full Specifications]
16 kwietnia 2022630 przegląd
Realme C31 Vs Xiaomi Redmi 10 2022 - Full Comparison [Full Specifications]
18 kwietnia 20221 452 przegląd
Realme C31 Free Fire Test || Realme C31 Free Fire Gameplay ff up dada
4 czerwca 20221 358 przegląd
Modyfikacje Realme C31
Ceny na Realme C31 |
---|---|---|---|---|
Realme C31 32 GB / 3 GB | od 590 zł | 2 oferty | ||
Realme C31 64 GB / 4 GB | od 385 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 742 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 189 g
od 385 zł
6.5 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 187 g
od 599 zł
6.5 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 32 GB, RAM 3 GB, Qualcomm SDM450 Snapdragon 450, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, + 8 MP, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 183 g
od 600 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 570 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 629 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 869 zł
6.5 ", 270 ppi, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 714 zł
6.51 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 182 g
od 654 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T310, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, brak 3,5 mm, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 652 zł
6.21 ", 415 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 64 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 710, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 3400 mAh, 162 g
od 629 zł
6.6 ", 259 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 190 g