Smartfon Tecno Spark Go 2024 64 GB / 3 GB
Wideo 10Zdjęcia 22 |
Zamknij
Menu
Tecno Spark Go 2024 64 GB / 3 GB
64 GB / 3 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Hz
Pamięć:64 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:2 moduły, 13 MP
Akumulator:5000 mAh
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Tecno Spark Go 2024 64 GB / 3 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tecno SPARK Go 2024 4/64GB 6,56" 90Hz 13Mpix Biały5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 349 zł |
Tecno SPARK Go 2024 4/64GB 6,56" 90Hz 13Mpix Zielony5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 349 zł |
TECNO Spark Go 2024 4/64GB Mystery White 90Hz - darmowy odbiór w 22 miasta | 399 zł |
Tecno SPARK Go 2024 4/64GB 6,56" 90Hz 13Mpix Zielony5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 349 zł |
Tecno SPARK Go 2024 4/64GB 6,56" 90Hz 13Mpix Czarny5G:nie;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 349 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Tecno Spark (średnie)Porównaj w tabeli →
od 989 zł
zakrzywiony ekran, 6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, Hi-Res, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 398 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 544 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 208 g
od 349 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 547 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 208 g
od 399 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 660 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 390 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 399 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 376 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 427 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 279 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 541 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
Wideo recenzje
FREE PHONE Tecno Spark Go 2024 Review | Design, Unboxing, Antutu , Game PUBG Test , Camera Test
8 stycznia 20242 963 przegląd
নতুন বছরের চমক @ Tecno spark go 2024 full bangla review
27 grudnia 2023129 przegląd
Entry level Flagship Phone with Dual Speaker : Tecno SPARK GO 2024 Review Bangla
22 grudnia 202355 877 przegląd
2024 Will Be Crazy - Tecno Spark Go 2024 First Look !
22 grudnia 2023349 381 przegląd
Experiance The Power Of Tecno Spark Go 2024 ! Full Unboxing
25 grudnia 20232 223 przegląd
Infinix Smart 8 HD vs Tecno Spark Go 2024 - Which Should You Buy ?
13 grudnia 20236 524 przegląd
تكنو سبارك جو 2024 ارخص هاتف في العالم Tecno Spark Go 2024
5 grudnia 202320 891 przegląd
Coming up Tecno Spark Go 2024 Ready raho sab Unboxing Tecno Spark Go 2024
30 grudnia 20232 776 przegląd
ថៅកែប៉េ ទិញស្រូវ By Tecno Spark Go 2024
4 grudnia 20232 572 806 przegląd
Call of Duty Mobile in Tecno Spark Go 2024
5 grudnia 202313 377 przegląd
Modyfikacje Tecno Spark Go 2024
Ceny na Tecno Spark Go 2024 |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark Go 2024 64 GB / 3 GB | od 349 zł | 8 oferty | ||
Tecno Spark Go 2024 128 GB / 4 GB | od 398 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 346 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 184 g
od 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 279 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 4 072 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 513 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 672 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 569 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 626 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki