Smartfon Tecno Pova 5 Pro 256 GB
Zdjęcia 10 |
Uroczy smartfon ze świecącymi geometrycznymi wzorami z tyłu, które mogą świecić w różnych kolorach. Na przednim panelu urządzenia umieszczono duży ekran IPS o przekątnej 6,78 cala, rozdzielczości Full HD+ (2460x1080 pikseli) i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Za wydajność smartfona odpowiada sprzętowe połączenie ośmiordzeniowego chipsetu MediaTek Dimensity 6080 i 8 GB pamięci RAM w standardzie LPDDR4x.
Pojemność pamięci trwałej na pokładzie modelu wynosi 256 GB, dodatkowo użytkownik ma dostęp do osobnej kieszeni rozszerzeń na kartę microSD o pojemności do 1 TB włącznie. Tecno Pova 5 Pro 256 GB cieszy się także możliwością szybkiego ładowania akumulatora o pojemności 5000 mAh – od zera naładowany jest do połowy w zaledwie 15 minut. z zasilacza o mocy 68 W. Smartfon robi zdjęcia podwójnym aparatem głównym, który składa się z głównego sensora obrazu o rozdzielczości 50 MP i pomocniczego sensora AI Lens. Do zdjęć typu selfie służy przedni aparat 16 MP. Urządzenie wyposażono w moduł NFC, montowany z boku skaner linii papilarnych i porządne głośniki stereo.
Kup Tecno Pova 5 Pro 256 GB
Wszystkie ceny 10 →TECNO Pova 5 Pro 5G ciemna iluzja 8 GB pamięci RAM 256 GB pamięci segment | 1 399 zł |
Smartfon TECNO POVA 5 Pro 5G 8/256GB Czarny GS-T-TCNO-0020 | 1 399 zł |
Smartfon TECNO Pova 5 Pro 8/256GB 5G 6.78" 120Hz Czarny | 1 100 zł |
Smartfon TECNO Pova 5 Pro 8/256GB 5G 6.78" 120Hz Srebrny TECNO LH8N | 1 100 zł |