Smartfon Tecno Spark 10 128 GB / 8 GB
Zdjęcia 9 |
Tecno Spark 10 128 GB / 8 GB
128 GB / 4 GB128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G37
Aparat:2 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM do 16 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Tecno Spark 10 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tecno Spark 10 NFC 168 cm 66" podwójna karta SIM Android 13 4G USB Type-C | 480 zł |
Smartfon TECNO SPARK 10 4/128GB Czarny GS-T-TCNO-0008 | 599 zł |
Smartfon TECNO Spark 10 4/128GB 6.6" 90Hz Czarny TETNOPAS1000001 | 486 zł |
Smartfon TECNO Spark 10 4/128GB 6.6" 90Hz Czarny TETNOPAS1000001 | 480 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Tecno Spark 10
Ceny na Tecno Spark 10 |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 10 128 GB / 4 GB | od 376 zł | 1 oferta | ||
Tecno Spark 10 128 GB / 8 GB | od 420 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →