Smartfon Tecno Spark 20C 128 GB / 8 GB
Zdjęcia 5 |
Tecno Spark 20C 128 GB / 8 GB
128 GB / 4 GB128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G36
Aparat:2 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:185 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 8 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Tecno Spark 20C 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spark 20C Dual SIM Magic Skin Green 8 GB RAM 128 GB 4G wersja Bliskiego Ws | 499 zł |
Smartfon TECNO SPARK 20C 8/128GB Gravity Black GS-T-TCNO-0032 | 549 zł |
Smartfon TECNO Spark 20C 8/128GB 6.56 90Hz Biały | 499 zł |
Smartfon TECNO Spark 20C 8/128GB 6.56 90Hz Biały TECNO BG7N 128+8 | 499 zł |
pokaż 19 ofert
Modyfikacje Tecno Spark 20C
Ceny na Tecno Spark 20C |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 20C 128 GB / 4 GB | od 390 zł | 23 oferty | ||
Tecno Spark 20C 128 GB / 8 GB | od 488 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →