Смартфон Tecno Spark 20 256 ГБ
Фото 6 |
Купити Tecno Spark 20 256 ГБ
Усі ціни 22 →Spark 20 Dual SIM Magic Skin Blue 8 GB RAM 256 GB 4G - wersja Bliskiego Ws | 699 zł |
Smartfon TECNO SPARK 20 8/256GB Magic Skin Blue GS-T-TCNO-0030 | 699 zł |
Smartfon TECNO Spark 20 8/256GB 6.56" 90Hz Czarny | 699 zł |
Smartfon TECNO Spark 20 8/256GB 6.56" 90Hz Czarny TECNO KJ5N 256+8 | 699 zł |
Король автопортретів
Tecno Spark 20 — доступний смартфон із селфі-камерою на 32 мегапікселі, та ще й зі спалахом. Задніх камер дві: основна на 50 МП із функцією об'єднання пікселів по чотири для збільшення світлосили та додаткова для ефекту боке. Штучний інтелект HiOS автоматично підбирає оптимальні налаштування фотозйомки.
Восьмиядерний проц
Процесор встановлений восьмиядерний MediaTek Helio G85 із частотою 2 ГГц та графічним прискорювачем Mali-G52 MC2. У бенчмарку AnTuTu отримуємо приблизно 265 тисяч балів. З урахуванням порівняно невисокої роздільної здатності екрану 720p, продуктивності цілком достатньо для більшості популярних ігор: WoT Blitz, PUBG, CoD Mobile, LoL Wild Rift та ін. Винятком є лише важка Genshin Impact.
Безконтактна оплата
Оперативної пам'яті суворо 8 ГБ, а постійної 128 чи 256 ГБ. Ще нещодавно такими цифрами могли похвалитися лише флагманські смартфони. Місткість акумулятора дорівнює 5000 мАгод, а швидкість заряджання Pump Express 18 Вт. Приємними бонусами є підвищена частота оновлення екрану 90 Гц, стереодинаміки та сучасні модулі бездротового зв'язку: Wi-Fi AC, Bluetooth 5.2, NFC.