Smartfon Tecno Spark 20 256 GB
Zdjęcia 6 |
Kup Tecno Spark 20 256 GB
Wszystkie ceny 22 →Spark 20 Dual SIM Magic Skin Blue 8 GB RAM 256 GB 4G - wersja Bliskiego Ws | 699 zł |
Smartfon TECNO SPARK 20 8/256GB Magic Skin Blue GS-T-TCNO-0030 | 699 zł |
Smartfon TECNO Spark 20 8/256GB 6.56" 90Hz Czarny | 699 zł |
Smartfon TECNO Spark 20 8/256GB 6.56" 90Hz Czarny TECNO KJ5N 256+8 | 699 zł |
Król autoportretów
Tecno Spark 20 to niedrogi smartfon z 32-megapikselowym aparatem do selfie, a nawet lampą błyskową. Z tyłu znajdują się dwa aparaty: główny 50 MP z funkcją łączenia czterech pikseli w celu zwiększenia przysłony oraz dodatkowy do efektu bokeh. Sztuczna inteligencja HiOS automatycznie dobiera optymalne ustawienia fotografii.
Procesor ośmiordzeniowy
Procesor to ośmiordzeniowy MediaTek Helio G85 o częstotliwości 2 GHz i akcelerator graficzny Mali-G52 MC2. W benchmarku AnTuTu otrzymujemy około 265 tysięcy punktów. Biorąc pod uwagę stosunkowo niską rozdzielczość ekranu wynoszącą 720p, wydajność jest wystarczająca dla najpopularniejszych gier: WoT Blitz, PUBG, CoD Mobile, LoL Wild Rift itp. Jedynym wyjątkiem jest ciężki Genshin Impact.
Płatność zbliżeniowa
RAM to ściśle 8 GB, a pamięć stała to 128 lub 256 GB. Do niedawna takimi liczbami mogły pochwalić się jedynie flagowe smartfony. Pojemność akumulatora wynosi 5000 mAh, a prędkość ładowania Pump Express to 18 W. Przyjemnymi bonusami są zwiększona częstotliwość odświeżania ekranu do 90 Hz, głośniki stereo i nowoczesne moduły komunikacji bezprzewodowej: Wi-Fi AC, Bluetooth 5.2, NFC.