Smartfon Tecno Spark 10 Pro 128 GB / 8 GB
Wideo 7Zdjęcia 13 |
Tecno Spark 10 Pro 128 GB / 8 GB
128 GB / 8 GB256 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.8 ", 2460х1080, 395 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 8 GB
Procesor:Helio G88
Aparat:3 moduły, 50 MP, makro
Akumulator:5000 mAh
Waga:208 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 8 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Tecno Spark 10 Pro 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon TECNO Spark 10 Pro 8/128GB 6.8" 90Hz Biały TETNOPAS10P0002 | 750 zł |
Smartfon TECNO Spark 10 Pro 8/128GB 6.8" 90Hz Czarny TETNOPAS10P0001 | 600 zł |
TECNO SPARK 10 Pro 8/128GB Czarny | 637 zł |
Telefon komórkowy Tecno Spark 10 Pro 8 GB / 128 GB (SP10PSB) Czarny | 550 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Tecno Spark 10 Pro
Ceny na Tecno Spark 10 Pro |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 10 Pro 128 GB / 8 GB | od 547 zł | 14 oferty | ||
Tecno Spark 10 Pro 256 GB / 8 GB | od 544 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →