Смартфон Tecno Spark Go 2024 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 10Фото 22 |
Закрити
Шапка
Tecno Spark Go 2024 128 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 3 ГБ128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Tecno Spark Go 2024 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartfon TECNO SPARK Go 2024 4/128GB Magic Skin Green GS-T-TCNO-0039TECNO SPARK GO TECNO SPARK GO 2024 to zaawansowany technologicznie smartfon, wyposażony w smukłe ramki i duży, 6.56-calowy ek... щеran z wysoką częstotliwością odświeżania 90 Hz oraz 128GB dużą przestrzeń na dane. Urządzenie wyposażone zostało w przedni aparat 8 Mpx z wbudowaną lampą błyskową. Telefon działa na ośmiordzeniowym procesorze, posiada stereofoniczne głośniki, aparat główny 13 Mpx, pojemną baterię 5000mAh, innowacyjny system powiadomień Dynamic Port oraz boczny czytnik linii papilarnych. Rozszerz swoje hobby TECNO SPARK GO 2024 wyposażony w aż 128 GB pamięci ROM oferuje mnóstwo miejsca na Twoje hobby - od tysięcy zdjęć, przez godziny filmów, aż po setki gier i aplikacji. Z dużą pamięcią RAM 4GB i możliwością rozszerzenia o dodatkowe 4GB możesz uruchamiać jeszcze więcej aplikacji w tym samym momencie. Zawsze gotowy na nowe doświadczenia bez obaw o brak przestrzeni. Niesamowita jakość dźwięku Dzięki dwóm głośnikom z technologią DTS, TECNO SPARK GO 2024 zapewnia głęboki dźwięk stereo oraz efektywną komunikację. Funkcja wzmacniania dźwięku może zwiększyć głośność rozmów aż o 400%. Intuicyjne powiadomienia Dynamic Port to ekskluzywna funkcja powiadomień w smartfonach TECNO, która informuje użytkownika w nowoczesny sposób o naładowaniu baterii, odblokowaniu twarzą czy trwającym połączeniu. Innowacyjne rozwiązania Ekran z odświeżaniem 90 Hz oraz czytnik linii papilarnych zapewniają lepszy komfort użytkowania. Obiektyw główny 13 Mpx z technologią HDR gwarantuje doskonałe zdjęcia, a przedni aparat 8 Mpx z dedykowaną lampą błyskową zapewnia świetne selfie nawet w słabym świetle. Więcej w pudełku W zestawie wraz ze SPARK GO 2024 znajdziesz wiele akcesoriów: ładowarkę, kabel USB-C, przezroczyste etui oraz słuchawki przewodowe. Smartfon jest objęty 24-miesięczną gwarancją w autoryzowanym serwisie S.B.E. w Polsce.Swoje dane z poprzedniego telefonu przeniesiesz w mgnieniu oka dzięki wbudowanej aplikacji Mobile Cloner. Komputronik.plПоскаржитись | 449 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2024 4/128GB 6.56" 90Hz ZielonyTecno Spark Go 2024 to zaawansowany smartfon ze smukłymi ramkami i dużym ekranem o przekątnej 6.56 cala, który charakteryzuje... щеsię płynnością obrazu na poziomie 90 Hz, a także imponującą pamięcią 128 GB. Urządzenie jest wyposażone w przedni aparat fotograficzny 8 Mpx z dedykowaną lampą błyskową, a także innowacyjną funkcję Dynamic Port do wygodnych powiadomień. Telefon jest uzbrojony w ośmiordzeniowy procesor, głośniki stereo, zaawansowany aparat główny 13 Mpx, potężną baterię 5000mAh oraz czytnik linii papilarnych zlokalizowany na bocznej krawędzi. Electro.plПоскаржитись | 398 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2024 4/128GB 6.56" 90Hz ZielonyTecno Spark Go 2024 to zaawansowany smartfon ze smukłymi ramkami i dużym ekranem o przekątnej 6.56 cala, który charakteryzuje... щеsię płynnością obrazu na poziomie 90 Hz, a także imponującą pamięcią 128 GB. Urządzenie jest wyposażone w przedni aparat fotograficzny 8 Mpx z dedykowaną lampą błyskową, a także innowacyjną funkcję Dynamic Port do wygodnych powiadomień. Telefon jest uzbrojony w ośmiordzeniowy procesor, głośniki stereo, zaawansowany aparat główny 13 Mpx, potężną baterię 5000mAh oraz czytnik linii papilarnych zlokalizowany na bocznej krawędzi.... Avans.plПоскаржитись | 398 zł |
Tecno SPARK Go 2024 4/128GB 6,56" 90Hz 13Mpix Biały5G:nie;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 399 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2024 4/128GB 6.56" 90Hz Zielony TECNO BG6 128+4Tecno Spark Go 2024 to zaawansowany smartfon ze smukłymi ramkami i dużym ekranem o przekątnej 6.56 cala, który charakteryzuje... щеsię płynnością obrazu na poziomie 90 Hz, a także imponującą pamięcią 128 GB. Urządzenie jest wyposażone w przedni aparat fotograficzny 8 Mpx z dedykowaną lampą błyskową, a także innowacyjną funkcję Dynamic Port do wygodnych powiadomień. Telefon jest uzbrojony w ośmiordzeniowy procesor, głośniki stereo, zaawansowany aparat główny 13 Mpx, potężną baterię 5000mAh oraz czytnik linii papilarnych zlokalizowany na bocznej krawędzi.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 398 zł |
ще 16 пропозицій
Серія Tecno Spark (середні)Порівняти в таблиці →
від 989 zł
екран-водоспад, 6.78 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99 Ultimate, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, Hi-Res, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 349 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 544 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 398 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 547 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 208 г
від 420 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 660 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 390 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 488 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 389 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 427 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 290 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 580 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 6020, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
Відеоогляди
FREE PHONE Tecno Spark Go 2024 Review | Design, Unboxing, Antutu , Game PUBG Test , Camera Test
8 січня2 850 переглядів
নতুন বছরের চমক @ Tecno spark go 2024 full bangla review
27 грудня 2023129 переглядів
Entry level Flagship Phone with Dual Speaker : Tecno SPARK GO 2024 Review Bangla
22 грудня 202355 416 переглядів
2024 Will Be Crazy - Tecno Spark Go 2024 First Look !
22 грудня 2023344 310 переглядів
Experiance The Power Of Tecno Spark Go 2024 ! Full Unboxing
25 грудня 20232 201 перегляд
Infinix Smart 8 HD vs Tecno Spark Go 2024 - Which Should You Buy ?
13 грудня 20236 495 переглядів
تكنو سبارك جو 2024 ارخص هاتف في العالم Tecno Spark Go 2024
5 грудня 202319 885 переглядів
Coming up Tecno Spark Go 2024 Ready raho sab Unboxing Tecno Spark Go 2024
30 грудня 20232 763 перегляда
ថៅកែប៉េ ទិញស្រូវ By Tecno Spark Go 2024
4 грудня 20232 540 016 переглядів
Call of Duty Mobile in Tecno Spark Go 2024
5 грудня 202313 123 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Tecno Spark Go 2024
Ціни на Tecno Spark Go 2024 |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark Go 2024 64 ГБ / 3 ГБ | від 349 zł | 15 пропозицій | ||
Tecno Spark Go 2024 128 ГБ / 4 ГБ | від 398 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 349 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод
від 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 198 г
від 427 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, захист IPX2 (мінімальний захист від бризок), зарядка: 5000 мАгод
від 346 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 184 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод