Smartfon Tecno Spark Go 2024 128 GB / 4 GB
Wideo 10Zdjęcia 22 |
Zamknij
Menu
Tecno Spark Go 2024 128 GB / 4 GB
64 GB / 3 GB128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:2 moduły, 13 MP
Akumulator:5000 mAh
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Tecno Spark Go 2024 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon TECNO SPARK Go 2024 4/128GB Magic Skin Green GS-T-TCNO-0039TECNO SPARK GO TECNO SPARK GO 2024 to zaawansowany technologicznie smartfon, wyposażony w smukłe ramki i duży, 6.56-calowy ek... więcejran z wysoką częstotliwością odświeżania 90 Hz oraz 128GB dużą przestrzeń na dane. Urządzenie wyposażone zostało w przedni aparat 8 Mpx z wbudowaną lampą błyskową. Telefon działa na ośmiordzeniowym procesorze, posiada stereofoniczne głośniki, aparat główny 13 Mpx, pojemną baterię 5000mAh, innowacyjny system powiadomień Dynamic Port oraz boczny czytnik linii papilarnych. Rozszerz swoje hobby TECNO SPARK GO 2024 wyposażony w aż 128 GB pamięci ROM oferuje mnóstwo miejsca na Twoje hobby - od tysięcy zdjęć, przez godziny filmów, aż po setki gier i aplikacji. Z dużą pamięcią RAM 4GB i możliwością rozszerzenia o dodatkowe 4GB możesz uruchamiać jeszcze więcej aplikacji w tym samym momencie. Zawsze gotowy na nowe doświadczenia bez obaw o brak przestrzeni. Niesamowita jakość dźwięku Dzięki dwóm głośnikom z technologią DTS, TECNO SPARK GO 2024 zapewnia głęboki dźwięk stereo oraz efektywną komunikację. Funkcja wzmacniania dźwięku może zwiększyć głośność rozmów aż o 400%. Intuicyjne powiadomienia Dynamic Port to ekskluzywna funkcja powiadomień w smartfonach TECNO, która informuje użytkownika w nowoczesny sposób o naładowaniu baterii, odblokowaniu twarzą czy trwającym połączeniu. Innowacyjne rozwiązania Ekran z odświeżaniem 90 Hz oraz czytnik linii papilarnych zapewniają lepszy komfort użytkowania. Obiektyw główny 13 Mpx z technologią HDR gwarantuje doskonałe zdjęcia, a przedni aparat 8 Mpx z dedykowaną lampą błyskową zapewnia świetne selfie nawet w słabym świetle. Więcej w pudełku W zestawie wraz ze SPARK GO 2024 znajdziesz wiele akcesoriów: ładowarkę, kabel USB-C, przezroczyste etui oraz słuchawki przewodowe. Smartfon jest objęty 24-miesięczną gwarancją w autoryzowanym serwisie S.B.E. w Polsce.Swoje dane z poprzedniego telefonu przeniesiesz w mgnieniu oka dzięki wbudowanej aplikacji Mobile Cloner. Komputronik.plZłóż skargę | 449 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2024 4/128GB 6.56" 90Hz ZielonyTecno Spark Go 2024 to zaawansowany smartfon ze smukłymi ramkami i dużym ekranem o przekątnej 6.56 cala, który charakteryzuje... więcejsię płynnością obrazu na poziomie 90 Hz, a także imponującą pamięcią 128 GB. Urządzenie jest wyposażone w przedni aparat fotograficzny 8 Mpx z dedykowaną lampą błyskową, a także innowacyjną funkcję Dynamic Port do wygodnych powiadomień. Telefon jest uzbrojony w ośmiordzeniowy procesor, głośniki stereo, zaawansowany aparat główny 13 Mpx, potężną baterię 5000mAh oraz czytnik linii papilarnych zlokalizowany na bocznej krawędzi. Electro.plZłóż skargę | 398 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2024 4/128GB 6.56" 90Hz ZielonyTecno Spark Go 2024 to zaawansowany smartfon ze smukłymi ramkami i dużym ekranem o przekątnej 6.56 cala, który charakteryzuje... więcejsię płynnością obrazu na poziomie 90 Hz, a także imponującą pamięcią 128 GB. Urządzenie jest wyposażone w przedni aparat fotograficzny 8 Mpx z dedykowaną lampą błyskową, a także innowacyjną funkcję Dynamic Port do wygodnych powiadomień. Telefon jest uzbrojony w ośmiordzeniowy procesor, głośniki stereo, zaawansowany aparat główny 13 Mpx, potężną baterię 5000mAh oraz czytnik linii papilarnych zlokalizowany na bocznej krawędzi.... Avans.plZłóż skargę | 398 zł |
Smartfon TECNO Spark Go 2024 4/128GB 6.56" 90Hz Zielony TECNO BG6 128+4Tecno Spark Go 2024 to zaawansowany smartfon ze smukłymi ramkami i dużym ekranem o przekątnej 6.56 cala, który charakteryzuje... więcejsię płynnością obrazu na poziomie 90 Hz, a także imponującą pamięcią 128 GB. Urządzenie jest wyposażone w przedni aparat fotograficzny 8 Mpx z dedykowaną lampą błyskową, a także innowacyjną funkcję Dynamic Port do wygodnych powiadomień. Telefon jest uzbrojony w ośmiordzeniowy procesor, głośniki stereo, zaawansowany aparat główny 13 Mpx, potężną baterię 5000mAh oraz czytnik linii papilarnych zlokalizowany na bocznej krawędzi.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 398 zł |
Smartfon Tecno Spark Go 2024 4/128GB Biały (BG6128+4MW) | 409 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Tecno Spark (średnie)Porównaj w tabeli →
od 989 zł
zakrzywiony ekran, 6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, Hi-Res, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 349 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 544 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 208 g
od 398 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 547 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 208 g
od 420 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 660 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 390 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 488 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 376 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 427 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 279 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 539 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
Wideo recenzje
FREE PHONE Tecno Spark Go 2024 Review | Design, Unboxing, Antutu , Game PUBG Test , Camera Test
8 stycznia2 850 przegląd
নতুন বছরের চমক @ Tecno spark go 2024 full bangla review
27 grudnia 2023129 przegląd
Entry level Flagship Phone with Dual Speaker : Tecno SPARK GO 2024 Review Bangla
22 grudnia 202355 416 przegląd
2024 Will Be Crazy - Tecno Spark Go 2024 First Look !
22 grudnia 2023344 310 przegląd
Experiance The Power Of Tecno Spark Go 2024 ! Full Unboxing
25 grudnia 20232 201 przegląd
Infinix Smart 8 HD vs Tecno Spark Go 2024 - Which Should You Buy ?
13 grudnia 20236 495 przegląd
تكنو سبارك جو 2024 ارخص هاتف في العالم Tecno Spark Go 2024
5 grudnia 202319 885 przegląd
Coming up Tecno Spark Go 2024 Ready raho sab Unboxing Tecno Spark Go 2024
30 grudnia 20232 763 przegląd
ថៅកែប៉េ ទិញស្រូវ By Tecno Spark Go 2024
4 grudnia 20232 540 016 przegląd
Call of Duty Mobile in Tecno Spark Go 2024
5 grudnia 202313 123 przegląd
Modyfikacje Tecno Spark Go 2024
Ceny na Tecno Spark Go 2024 |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark Go 2024 64 GB / 3 GB | od 349 zł | 17 oferty | ||
Tecno Spark Go 2024 128 GB / 4 GB | od 398 zł | 25 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 349 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 427 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 299 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A1, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 198 g
od 346 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 184 g
od 402 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g