Smartfon Tecno Spark 20C 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Tecno Spark 20C 128 GB / 4 GB
128 GB / 4 GB128 GB / 8 GB
Wyświetlacz:6.6 ", 1612х720 (20:9), 267 ppi, 90 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G36
Aparat:2 moduły, 50 MP
Akumulator:5000 mAh
Waga:185 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 4 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Tecno Spark 20C 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spark 20C Dual SIM Magic Skin Green 4 GB RAM 128 GB 4G wersja Bliskiego Ws | 399 zł |
Smartfon TECNO SPARK 20C 4/128GB Mystery White GS-T-TCNO-0037TECNO SPARK 20C Odkryj TECNO SPARK 20C, nowoczesny telefon ze smukłymi ramkami i dużym, 6.56-calowy ekranem o płynnym odśwież... więcejaniu 90Hz. Dzięki 128GB pamięci, smartfon jest gotowy na przechowywanie wszystkich Twoich danych. Urządzenie zostało wyposażone w przedni aparat 8 Mpx z wbudowaną lampą błyskową, a także innowacyjne powiadomienia Dynamic Port. Dzięki ośmiordzeniowem Komputronik.plZłóż skargę | 449 zł |
Smartfon TECNO Spark 20C 4/128GB 6.56 90Hz CzarnyNajważniejsze funkcje SPARK 20C TECNO SPARK 20C to zaawansowany telefon z wąskimi ramkami, dużym wyświetlaczem 6.56 cala o zw... więcejiększonej częstotliwości odświeżania 90 Hz, rozbudowaną pamięcią wewnętrzną 128 GB oraz rozszerzeniem RAM nawet do 16GB. Posiada 8-megapikselowy aparat przedni z lampą błyskową, a także innowacyjny system powiadomień Dynamic Port. Urządzenie jest wyposażone w ośmiordzeniowy procesor Helio G36, głośniki stereo, potężny aparat główny 50 Mpx, dużą baterię 5000mAh i czytnik linii papilarnych umieszczony na boku obudowy. Electro.plZłóż skargę | 399 zł |
Smartfon TECNO Spark 20C 4/128GB 6.56 90Hz CzarnyNajważniejsze funkcje SPARK 20C TECNO SPARK 20C to zaawansowany telefon z wąskimi ramkami, dużym wyświetlaczem 6.56 cala o zw... więcejiększonej częstotliwości odświeżania 90 Hz, rozbudowaną pamięcią wewnętrzną 128 GB oraz rozszerzeniem RAM nawet do 16GB. Posiada 8-megapikselowy aparat przedni z lampą błyskową, a także innowacyjny system powiadomień Dynamic Port. Urządzenie jest wyposażone w ośmiordzeniowy procesor Helio G36, głośniki stereo, potężny aparat główny 50 Mpx, dużą baterię 5000mAh i czytnik linii papilarnych umieszczony na boku obudowy.... Avans.plZłóż skargę | 399 zł |
Smartfon TECNO Spark 20C 4/128GB 6.56 90Hz Czarny TECNO BG7N 128+4Najważniejsze funkcje SPARK 20C TECNO SPARK 20C to zaawansowany telefon z wąskimi ramkami, dużym wyświetlaczem 6.56 cala o zw... więcejiększonej częstotliwości odświeżania 90 Hz, rozbudowaną pamięcią wewnętrzną 128 GB oraz rozszerzeniem RAM nawet do 16GB. Posiada 8-megapikselowy aparat przedni z lampą błyskową, a także innowacyjny system powiadomień Dynamic Port. Urządzenie jest wyposażone w ośmiordzeniowy procesor Helio G36, głośniki stereo, potężny aparat główny 50 Mpx, dużą baterię 5000mAh i czytnik linii papilarnych umieszczony na boku obudowy.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 399 zł |
pokaż 18 ofert
Seria Tecno Spark (średnie)Porównaj w tabeli →
od 989 zł
zakrzywiony ekran, 6.78 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99 Ultimate, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, Hi-Res, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 349 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 544 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 208 g
od 398 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh
od 547 zł
6.8 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G88, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 208 g
od 420 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 660 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 390 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 488 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 376 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 427 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 279 zł
6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: 5000 mAh
od 539 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 6020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
Modyfikacje Tecno Spark 20C
Ceny na Tecno Spark 20C |
---|---|---|---|---|
Tecno Spark 20C 128 GB / 4 GB | od 390 zł | 23 oferty | ||
Tecno Spark 20C 128 GB / 8 GB | od 488 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 342 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 662, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 199 g
od 470 zł
6.6 ", 399 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 376 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G37, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 400 zł
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 662, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 175 g
od 414 zł
6.71 ", 268 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 3 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 427 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 369 zł
6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 190 g
od 444 zł
5G, 6.6 ", 267 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 192 g
od 368 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki