Smartfon Motorola Moto G22 64 GB
Wideo 21Zdjęcia 14 |
Niedrogi smartfon „chipowy” z pojemną baterią 5000 mAh. Aby przyspieszyć procedurę uzupełniania zapasów energii w ogniwach akumulatora, model obsługuje funkcję szybkiego ładowania 15 W. Przedni panel obudowy urządzenia mobilnego zajmuje 6,5-calowy ekran HD+ IPS (1600x720 pikseli przełożonych na tradycyjną siatkę pikseli). I choć jego rozdzielczość jest niewielka, wyświetlacz ma zwiększoną częstotliwość odświeżania 90 Hz.
Motorola Moto G22 64 GB działa na podstawowym sprzęcie w ramach ośmiordzeniowego chipsetu MediaTek Helio G37 i 4/64 GB pamięci. Aby zwiększyć pojemność pamięci wewnętrznej, użytkownik ma prawo użyć karty microSD, ponieważ gniazdo na nią w konstrukcji smartfona jest umieszczone oddzielnie od dwóch kart SIM. Główny poczwórny aparat na pokładzie modelu skomponowany jest według schematu 50 + 8 + 2 + 2 MP. Ponadto urządzenie jest wyposażone w przedni aparat 16 MP w wyciętym ekranie w kształcie łezki. Smartfon rozpoznaje właściciela po odcisku palca za pomocą skanera linii papilarnych w bocznym przycisku zasilania.
Kup Motorola Moto G22 64 GB
Wszystkie ceny 13 →Smartfon Motorola Moto G22 4/64GB Eco Black | 535 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G22 4/64GB 6.5" 90Hz Czarny PATW0005PL | 600 zł |
Smartfon Motorola moto g22 4/64GB 6,5" Biały | 599 zł |
Smartfon MOTOROLA Moto G22 4/64GB 6.5" 90Hz Czarny PATW0005PL | 600 zł |
Smartfon Motorola Moto G22 4/64GB Cosmic Black | 574 zł |
Podstawowy smartfon Motorola Moto G22 trudno odróżnić od swoich rówieśników. Ale jeśli spojrzymy na ten model w sposób kompleksowy, zobaczymy w pełni zbalansowane urządzenie ze wszystkim, czego potrzebujesz na pokładzie do wygodnego codziennego użytkowania.
Częstotliwość 90 Hz
Podstawą konstrukcji smartfona jest panel IPS o przekątnej 6,5 cala i rozdzielczości emitowanego obrazu HD+ (1600x720 pikseli). Pomimo stosunkowo niskiej rozdzielczości ekran urzeka obecnością funkcji zwiększonej częstotliwości odświeżania 90 Hz. Animacje przewijania pulpitu oraz wewnętrzny interfejs poszczególnych aplikacji prezentują się na wyświetlaczu znacznie płynniej.
Sprzęt podstawowy
Pod względem sprzętowym Motorola Moto G22 w żadnym wypadku nie jest rekordzistą wydajności. Jednak procesor MediaTek Helio G37 jest wystarczająco mocny, aby pewnie wykonywać szereg codziennych zadań. Smartfon ma 4/64 GB pamięci, a oddzielnie od obu slotów umieszczono tackę na kartę rozszerzeń microSD (do 1 TB włącznie).
Tylny poczwórny aparat
Pod skrzydłem tylnej kamery gadżetu znajdują się jednocześnie cztery czujniki obrazu: główny czujnik 50 MP, ultraszeroki czujnik 8 MP, moduł makro 2 MP i czujnik 2 MP do pomiaru głębi ostrości(zakręty w celu uzyskania efektu rozmycia tła). Smartfon zasilany jest z pojemnego akumulatora 5000 mAh, który jest ładowany w nieco przyspieszonym tempie z mocą 15 watów. Jako miłe bonusy smartfon został wyposażony w moduł NFC oraz skaner linii papilarnych w bocznym przycisku zasilania.